dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Janowszczyzna

Janowszczyzna,podlaskie

349 000 zł252 m² 1 384,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny, drewniany, wysezonowany dom w stanie surowym zamkniętym do własnej aranżacji. Budynek 252m2 (całość) w tym garaż na 2 stanowiska, piwnica ok. 50m2. Materiał budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bemowo groty ** Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 210m2 na działce 600m2 **nieruchomość wymaga remontu lub odświeżenia** Wysoki parter, 4 kondygnacje, kazda o pow. 70m2 **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom piętrowy usytuowany na terenie wiejskim kilka kilometrów od Skoczowa. W skład domu na parterze wchodzi: weranda,łazienka,przedpokój z klatka schodową,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

549 000 zł226 m² 2 429,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 071 m²

PO umowie przedwstępnej! Piękny dom wolnostojący o pow.całkowietej 226m2 położony na działce o pow.3500m2,przy czym istnieje możliwość wydzielenia działki pod następny dom/bezkolizyjnie/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

220 000 zł215 m² 1 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:986 m²

Kontakt w sprawie oferty tel.! Prezentujemy Państwu nowy dom w Osówcu w stanie surowym zamkniętym o pow. całkowitej 248 m2 , mieszkalnej 132 m2 i części gospodarczej 82,81 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Młociny ** Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 200m2 ** Salon, 4 sypialnie, 3 łazienki ** Garaż 1-stanowiskowy w bryle budynku plus dodatkowe miejsce na podjeździe. Wjazd a poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Super oferta Prezentujemy Państwu dom wolno stojący wraz z budynkami gospodarczymi.Dom o pow. 200 m2 położony na działce 17 ar. Dach domu został odnowiony w 2010 r.Budynek częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabie

Grabie,mazowieckie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przyroda, lasy, cisza i bezpośredni dostęp do rzeki Sona.właśnie w takim otoczeniu znajduje się dom o pow.100m2 z działką o pow. 3000m2. Jest to miejsce idealne na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

829 000 zł230 m² 3 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

** Nowoczesny dom wolno stojacy z użytkowym poddaszem w otulinie Puszczy Kampinoskiej tuż za Łomiankami [ok. 7 km]** 6 pokoi, 2 łazienki, garaż w bryle budynku, duża zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł216 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolno stojący dom parterowy[ rok budowy 2008] z garażem dwustanowiskowym polożony w centralnej części Łomianek. Pow. całkowita 219 mkw, pow. użytkowa 186 mkw. Dom z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

710 000 zł500 m² 1 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek o przeznaczeniu mieszkalno - usługowym. 2 niezależne wejścia. 7 pokoi. 3 łazienki. Parter: - czynny zakład produkcyjny z halą, pom. socjalnym/węzły sanitarne, szatnia/ i biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom położony na terenie rezerwatu przyrody w bezpośrednim sąsiedztwie doliny Bolechowickiej. Zamieszkany od roku. Wyposażona kuchnia we wszystkie sprzęty agd z wysokiej półki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

625 000 zł200 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolno stojący W centrum łomianek. Doskonała lokalizacja. Częściowo podpiwniczony. Garaż jednostanowiskowy W bryle budynku. Wysoki parter. Wjazd do garażu Z poziomu "0".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wolnostojący dom, o ciekawej bryle, usytuowany na działce 1650 m2 w kształcie prostokąta, ładnie zagospodarowanej, ze starodrzewm. Dom jest 3-kondygnacyjny/piwnica, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

500 000 zł230 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej położony w Markach. Bardzo atrakcyjna cena za pół bliźniaka 500 tys. za cały dom 950 tys. Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Górka

Mikołów,śląskie

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:5 861 m²

Sprzedam kamienicę wraz z działką 5861m2, lokalizacja Mikołów-Bujaków centrum ,naprzeciw Sanktuarium Matki Boskiej. Przeznaczenie działki nieuciążliwa działalność. Możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł350 m² 3 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

** Na sprzedaż dom wolnostojący w pobliżu Puszczy Kampinoskiej w Dąbrowie Zachodniej ** Pow. całkowita 350 mkw, pow. użytkowa 240 mkw ** 7 pokoi, 3 łazienki, 2 garaże w bryle budynku **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

1 100 000 zł195 m² 5 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

** Nowoczesny dom parterowy wolno stojący w gm. Czosnów ** Teren kameralnego osiedla zabudowy jednorodzinnej ** Wysoki standard wykończenia z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korycin

Korycin,podlaskie

299 000 zł173 m² 1 728,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący położony w gminie Korycin. Nieruchomość zlokalizowana z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, umiejscowiona na skraju spokojnej, podlaskiej wsi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

759 000 zł169 m² 4 491,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lub pod wynajem długoterminowy segment narożny na zamkniętym osiedlu jednorodzinnym "dzika Róża"zlokalizowanym na przedmieściach Warszawy w cichej i spokojnej miejscowości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

470 000 zł113 m² 4 159,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Segment 3 kondygnacyjny ( skrajny ) o powierzchni 117 m 2 z działką o powierzchni 135 m 2., usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych, teren szczelnie ogrodzony. Wszystkie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

470 000 zł190 m² 2 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom wolnostojący w Twardogórze o powierzchni ok. 190 mkw. Jest to dom z lat 80-tych dwurodzinny (dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Park Kaskada

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł300 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom wolno stojący (powierzchnia ok. 270m2) w fajnym, cichym i zielonym miejscu Żoliborza. Blisko parku ?kaskada? i stacji metro słodowiec. Duży. ok. 40-to metrowy, salon z kominkiem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł500 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Podmiejska posiadłość rodzinna lub siedziba firmy położona w miejscowości Karwowo około 10km od Centrum Szczecina, 6 km od osiedla Reda i 7 km od przejścia granicznego w Kołbaskowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

748 000 zł204 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Sprzedaż Dom Czarnowąsy. Do sprzedania atrakcyjnie położony dom wolnostojący w dzielnicy willowej w Czarnowąsach. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 204m2, usadowiony na 7,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł145 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do sprzedaży eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu. Do każdego z domów przynależy ogródek 150m2, miejsce postojowe oraz garażowe w budynku. Domy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł165 m² 17 575,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny dom w wyjątkowej lokalizacji! Urok Nowego Miasta, w pobliżu park, dogodna komunikacja miejska. Możliwość wynajęcia na cele biurowe. Dom jest nieumeblowany. Parter : salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł560 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Powierzchnia całkowita domu to 560 m2. Wykończony z najlepszej jakości materiałów. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł162 m² 2 839,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:813 m²

Wolno stojący dom na wrzosach. Parter składa się z czterech pokoi,kuchni,dwóch łazienek.Rozmieszczenie pomieszczeń jest tak przemyslane że na tym poziomie mogą mieszkać dwie rodziny bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom stradom parterowy wybudowany na przełomie 1959/1960 roku do remontu. Dom podpiwniczony, strych do wykorzystania. Media - Prąd, woda, kanalizacja,ulica asfaltowa, nieruchomość ogrodzona, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krupniki

Krupniki,podlaskie

860 000 zł186 m² 4 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 186m2 na przestronnej działce o pow 2000 m2. Na parterze łazienka z wc i prysznicem, półotwarta kuchnia z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł400 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

** kiełpin ** Dom wolno stojący o pow. całkowitej 400 kmw na dużej zagospodarowanej działce 1000 mkw ** 6 pokoi, 2 łazienki ** Salon z kominkiem połączony z jadalnią i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł395 m² 1 898,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom wolno stojący położony w centralnej części Łomianek z dwoma wejściami przy drodze asfaltowej z możliwością prowadzenia w przyziemiu działalności usługowej [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Deszczno

Deszczno,lubuskie

348 000 zł108 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolno stojący o pow. 108 m kw., położony na działce o pow. 1500 m kw. Dom o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, parterowy. Układ pomieszczeń: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Atrakcyjny parterowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Niewodnica Kościelna. Nowoczesny budynek o interesującej architekturze doskonale wkomponowany w otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Turystyczna

Białystok,podlaskie

449 000 zł195 m² 2 302,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wolnostojący Z możliwością zamieszkania 2 rodzin! Do sprzedania dom murowany wolnostojący w uroczym zakątku osiedla Skorupy w pobliżu zalewu. Budynek zadbany, ocieplony, wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Włościańska

Białystok,podlaskie

385 000 zł218 m² 1 766,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszamy do obejrzenia domu na osiedlu Pieczurki w Białymstoku. Budynek 3 kondygnacyjny: parter z poziomu zero idealny na działalność, 2 piętra o łącznej powierzchni 150 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

** Dom wolnostojący w kwirynowie, gm. Stare Babice. Okolica domów jednorodzinnych. Dom piętrowy wielopoziomowy/półpiętra/. Doskonała komunikacja z warszawą. Rozkład pomieszczeń: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 680 000 zł242 m² 6 942,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Łomianki centralne ** Do sprzedaży dom jednorodzinny wolno stojący o popw. 242 m w centralnej części Łomianek ** Salon/29/, gabinet, 3 sypialnie, 2 łazienki ** Wysoki standard wykończenia **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł210 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / okolice / dwurodzinny magda janik tel. Polecam piękny dom w okolicach Oleśnicy o pow. ok. 210 m2, mogący doskonale pełnić funkcję domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania segment skrajny wybudowany w 2014r Powierzchnia domu ok 125m2. , działki ok 250 m2, pow.podstawowa 95m2.Segment znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.