dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

254 000 zł68 m² 3 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący murowany o pow.68m2+garaż (3,pokoje,kuchnia,łazienka) na działce 3000m2 ogrodzonej,wszystkie media,dojazd drogą utwardzoną. Agent.B.Kowalczyk Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ziemiańska

Lublin,lubelskie

660 000 zł150 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Do sprzedania działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem, położona przy ul. Ziemiańskiej 3 w Lublinie. Działka o regularnym kształcie o powierzchni 498 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

149 000 zł120 m² 1 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom piętrowy do kapitalnego remontu o pow.120m2(góra-60m2 wolnej przestrzeni,góra-4 pomieszczenia) idealnie pod różnego typu działalność gospodarczą,na działce 800m2,wszystkie media,dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

105 000 zł53 m² 1 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom wolno stojący drewniany do generalnego remontu o pow.53m2(2 pokoje,kuchnia,pomieszczenie na łazienkę) na działce 234m2,ogrodzonej z garażem,wszystkie media,dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,śląskie

150 000 zł85 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 390 m²

Dom jednorodzinny położony w gminie Rędziny w stanie surowym otwartym. Dom o ciekawej architekturze, parterowy z użytkowym poddaszem na dużej działce 3390m2 nieogrodzonej. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pionki

Pionki,mazowieckie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolno stojący murowany o pow.100m2 oraz drugi dom(oba od razu do zamieszkania) na działce 600m2,ogrodzonej znajdują się budynki gospodarcze(mogą być wykorzystane jako garaże) wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

630 000 zł188 m² 3 356,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Budynek z trzema apartamentami na 12 arowej ogrodzonej działce. Każdy apartament zajmuje odrębną kondygnację. Apartament na parterze lub piętrze - hol, łazienka, sypialnia i pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,mazowieckie

178 000 zł65 m² 2 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolno stojacy murowany,piętrowy do wykończenia o pow.65m2(dół-pokój z aneksem kuchennym,łazienka,góra-2 pokoje) na działce 300m2 ogrodzonej,wszystkie media,dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom w samym sercu Zalesia Górnego położony na pięknej działce o powierzchni 3900 m2. Zaopatrzony we wszystkie media. Dom ma powierzchnię 290 m2. Jest niezwykle urokliwy i daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

219 000 zł155 m² 1 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / okolice / super cena magda janik, tel. Polecam dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany wg odwróconego projektu Archon \"dom na Wzgórzu 4\". Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Srebrna

Bytom,śląskie

680 000 zł179 m² 3 798,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Srebrne Stawy. Powierzchnia domu 144 m2, powierzchnia dwustanowiskowego garażu 35,5 m2, powierzchnia działki 900 m2. Dom wykończony pod klucz. Cena do negocjacji. Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Okazja! Dom parterowy, z bala, ocieplony z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem /garaż/ w okolicy Radzymina w gm. Dąbrówka, (obecnie letniskowy, istniej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milęcin

Milęcin,mazowieckie

490 000 zł118 m² 4 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przy tej ofercie kupujący nie płaci prowizji, prowizje reguluje sprzedający. Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 118 m, pod Brwinowem. Budowę rozpoczęto w 2009 r. Budynek jednopiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Psary

Psary,małopolskie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom położony w urokliwym, spokojnym miejscu w Psarach. Dom położony w pobliżu lasu. Powierzchnia całkowita 280 m2, użytkowej 172 m2. Dom wybudowany w 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 090 000 zł1 183 m² 921,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Wólka kozodawska k/zalesia górnego - nowy dom, gotowy do zamieszkania W bardzo dobrym standardzie Dom wolnostąjący, o pow. użytkowej 228m kw, na działce o pow. 1190m kw, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł171 m² 3 216,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż dom o powierzchni 171m2 usytuowany na działce o powierzchni 600m2 w całości ogrodzony. Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:211 m²

Bardzo atrakcyjny segment w świetnej lokalizacji - cicho, zielono, blisko do przystanków autobusowych. Parter : salon z kominkiem, jadalnia, wyposażona kuchnia - ok. 60m2, hol, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

533 000 zł150 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m położony w Markach Pustelnik.Budynek w stanie deweloperskim.Ściany cementowo-wapienne,wygipsowane. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuligów

Kuligów,mazowieckie

133 000 zł70 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dom typu brda o pow. 70 m2 na działce o pow. 756 m2 k/radzymina - Kuligowa, parter: salon + kuchnia + łazienka z wc, piętro: 2 pokoje, działka zagospodarowana, ogrodzona, ładne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

Doskonale utrzymany dom jednorodzinny przy ulicy Kąty Grodziskie na Zielonej Białołęce, o powierzchni użytkowej 200 m2, na działce 604 m2, zbudowany w 2005 r. Zamknięte, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobylniki

Kobylniki,mazowieckie

133 000 zł80 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom murowany o pow. 80 m2 na działce o pow. 2100 m2 w okolicy miejscowości Kobylniki stodoła murowana, garaż, dach blacha media: prąd, woda, szambo własne Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Joniec

Joniec,mazowieckie

107 000 zł55 m² 1 945,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Okolice Jońca- 2 km. Do sprzedania domek letniskowy drewniany o pow. 55m2 - 3 pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Działka w sąsiedztwie innych działek rekreacyjnych. Rzeka Wkra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bulkowo

Bulkowo,mazowieckie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom murowany o pow.120m2 po częściowy m remoncie (na dole: 2 pokoje,kuchnia,łazienka,oraz 2 pokoje na poddaszu)+budynki gospodarcze murowane (stodoła ok.80m,garaż ok.70m2) na działce 5100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wancerzów

Wancerzów,śląskie

100 000 zł90 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

do sprzedaży murowany budynek z drzwiami wejściowymi bezpośrednio z ulicy, lub od strony podwórza, budynek przeznaczony jest do kapitalnego remontu, 3 pokoje +kuchnia, korytarz. A nawet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płoniawy-Bramura

Płoniawy-Bramura,mazowieckie

69 000 zł70 m² 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom wolno stojący z 1962 roku do generalnego remontu o pow.70m2 z budynkiem gospodarczym(obora murowana),media(prąd,woda z wodociągu) dojazd drogą asfaltową. Agent.B.Kowalczyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Piękna, urocza, całkowicie zalesiona działka w Magdalence (1280m2, starodrzew - stuletnie dęby!) położona w południowej części chronionego lasu, na terenie wolnym od przemysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konin

Konin,śląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

!Komfortowy! parterowy dom o powierzchni 140 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 1400 m2 w miejscowości Rędziny.Dom zbudowany z cegły,ocieplony. Na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

15km od centrum Lublina. Dom o pow.całkowitej 200mkw a pow użytkowej 170mkw wolno stojący z 2008 roku, w stanie deweloperskim. Budynek 2-kondygnacyjny. Na parterze: salon 30mkw, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobiesz

Dobiesz,mazowieckie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny projekt 4 segmentów w zabudowie bliźniaczej, położonych w miejscowości Dobiesz, na działce o łącznej powierzchni aż 6300 m2. Do każdego z segmentów przynależy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł122 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Na sprzedaż dom (w zabudowie bliźniaczej) w Dobrej Szczecińskiej, blisko centrum miejscowości. Spokojna, bezpieczna okolica domów jednorodzinnych. Do domu przynależy ładny, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Uście

Uście,lubuskie

130 000 zł62 m² 2 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk uście / domek letniskowy / taras / piękna okolic Do sprzedania wspaniały domek letniskowy usytuowany w zacisznej okolicy kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł366 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy wolnostojący dom murowany z 1999 r. posadowiony na działce 800 m znajdującej przy lokalnej uliczce równoległej do ul. Puławskiej blisko Baletowej. Posiada 5 pokoi, 2 kuchnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dwurodzinny dom W łubiance! Znajduje się na działce o powierzchni około 2000m2. Dom może pełnić funkcje dwurodzinnego ponieważ posiada dwa niezależne wejścia. Na parterze znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

490 000 zł170 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom wolnostojący - położony na bezpiecznym, strzeżonym osiedlu - stan deweloperski - dobrzykowice ulica bukowa! Dom wolnostojący, pow. 170 m2, położony na narożnej działce 642mkw w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tylickiego

Kowal,kujawsko-pomorskie

349 000 zł108 m² 3 231,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 935 m²

Na sprzedaż murowany dom w Kowalu w atrakcyjnej lokalizacji. Dom wolnostojący z lat sześćdziesiątych o pow. 108 m2 znajduje się na działce o pow. 2419m2 traktowanej jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. zlokalizowanego ok. 7km od Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek z 2007 roku, parterowy. Powierzchnia prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom murowany,ocieplony o pow.70m2 po remoncie z poddaszem użytkowym posadowiony na działce 3100m2. Duży pokój z aneksem kuchennym,łazienka ,przedpokój,ganek.Poddasze do zaadaptowania.woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zwoleń

Zwoleń,mazowieckie

140 000 zł130 m² 1 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom wolno stojący w stanie surowym otwartym o pow.130m2 z poddaszem użytkowym na działce 4700m2,media. Agent.B.Kowalczyk Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazurska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom mieszkalny położony w pięknej okolicy nad jeziorem Niegocin (odległość domu od jeziora około 100m),składa się z dwóch mieszkań o oddzielnych wejściach zewnętrznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

178 000 zł45 m² 3 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:17 100 m²

Siedlisko w jednym kawałku o pow.1,71ha ogrodzone z domem murowanym 45m2 do remontu(pokój+kuchnia,pomieszczenie wolne na łazienkę) na działce budynki gospodarcze,media(prąd,woda,brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Cykarzew

Stary Cykarzew,śląskie

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do sprzedania dom w gminie Mykanów położony w bardzo cichym i spokojnym miejscu a zarazem blisko bezpośredniej drogi do Częstochowy - około 15 minut od miasta.Dom położony na.