dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

865 000 zł210 m² 4 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Polecam serdecznie dom wolnostojący na Żelechowie. Atrakcyjna lokalizacja: z tyłu park, blisko rynek i małe centrum handlowe, przystanek autobusowy, szkoła. Powierzchnia całkowita 210m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

550 000 zł154 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o wysokim standarcie wykończenia.Dom położony w świetnym punkcie komunikacyjnym, blisko przystanek,sklepy, szkoła.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

763 000 zł175 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Polecam serdecznie nowy dom wolno stojący w Mierzynie. Funkcjonalny i solidnie wykonany. Dom położony w górnej części Mierzyna z widokiem na dzielnice, na nowo powstałym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Komfortowy dom o pow. 180 mkw i mieszkalnej 140 mkw, posadowiony na działce o pow. 2 400 mkw w Jakubowicach Konińskich, przy granicy Lublina.Na parterze jest salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

519 000 zł180 m² 2 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy o wyjątkowym nowoczesnym klimacie z poddaszem użytkowym wybudowany w 2012 roku o powierzchni użytkowej 180 m2 + garaż 34 m2 usytuowany na działce 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poraj

Poraj,śląskie

320 000 zł250 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny dom W poraju -cena. 320 tys do negocjacji Dom wolnostojący o zróżnicowanych poziomach, częściowo podpiwniczony z dwoma garażami (pod tarasem i wolnostojący). Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

215 000 zł170 m² 1 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

TA oferta tylko U nas! dom do remontu w mesznej! Wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w Mesznej (gmina Wilkowice) budowany w latach z 80tych o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bytów

Bytów,pomorskie

299 000 zł178 m² 1 679,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Bytowie. Atrakcyjna i zaciszna okolicy, blisko do centrum miasta. Dom składający się z parteru, piętra i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

365 000 zł147 m² 2 482,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, przestronny dom parterowy dla wieloosobowej rodziny, o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Część dzienna to centralnie usytuowany obszerny pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Katowice,śląskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Sprzedam dom bliźniak w willowej dzielnicy Katowic rok budowy 1970, stan do remontu, powierzchnia domu 110m2,+60m2 (kondygnacja podziemna) powierzchnia działki 410m2, 3 kondygnacje: piwnica- pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Porąbka

Porąbka,śląskie

190 000 zł121 m² 1 570,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wyjątkowa nieruchomość w górach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej nieruchomości gruntowej o pow. 41 arów., zabudowanej domem jednorodzinnym. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wojkowice

Wojkowice,śląskie

220 000 zł190 m² 1 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 869 m²

Okazja! Wojkowice Szeregowiec Szczegóły Nieruchomości : - Dom dwurodzinny -jednopiętrowy Parter: 3 pokoje , kuchnia , łazienka Piętro : 3 pokoje, aneks kuchenny , łazienka co- węglowe Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Ładny dom poniemiecki, bliźniak, w 3/4 zabudowy domu o powierzchni 160m2+budynek mieszkalny ( adaptacja budynku gospodarczego ). Posesja o powierzchni 15 Arów, na parterze znajduje się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 700 000 zł665 m² 4 060,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Hotel położony w centralnej części uzdrowiska, funkcjonujący, dochodowy, z wyrobioną marką, dysponujący 49 miejscami noclegowymi (5 pokoi jednoosobowych, 11 pokoi dwuosobowych, 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafranowa

Słupsk,pomorskie

390 000 zł144 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący na spokojnym osiedlu niskich domków jednorodzinnych w Jezierzycach. Działka 560 m + 200 m. Wykonany w technologii Thermomur. Podłogi płytki +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gaszyn

Gaszyn,łódzkie

595 000 zł275 m² 2 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Willa dla znawcy i konesera. Dom zbudowany według indywidualnego projektu, a więc niepowtarzalny. Solidny i starannie wykonany przez doświadczoną ekipę budowlaną. Zaprojektowany zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Motycz

Motycz,lubelskie

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w Motyczu. Około 7 km od Lublina - bardzo dobry dojazd. Malownicza okolica. Dom obecnie w trakcie budowy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł340 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Do sprzedaży połowa wolno stojącego, przedwojennego domu w urokliwym zakątku Pogodna. Budynek na cichej i spokojnej ulicy w otoczeniu sobie podobnych zabudowań z początku XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świebodzińska

Lubrza,lubuskie

280 000 zł14 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedaży dom w centrum Lubrzy k/świebodzina Parter: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, jadalnia. Piętro: pokój, duży salon, łazienka, obszerny taras (30m2), który jest częściowo zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myśliborzyce

Myśliborzyce,opolskie

265 000 zł170 m² 1 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu 5 km. od Brzegu. Wolnostojący dom o powierzchni ok. 170 m2, posadowiony jest na działce 2600 m2. Na parterze znajdują się 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i hall -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

412 000 zł130 m² 3 169,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecam połówkę bliźniaka na Pogodnie, dom o pow. 130m2 użytkowej. Powierzchnie poszczególnych poziomów powierzchni użytkowej.; Powierzchnie poszczególnych poziomów powierzchni użytkowej.; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł152 m² 3 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Super obniżka ceny! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu na Gumieńcach. Dzielnica lubiana przez mieszkańców Szczecina. Dom o pow. ok 150m2 całkowitej, użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł250 m² 2 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Obniżka ceny! Obniżka ceny! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichym i ustronnym miejscu dzielnicy Bukowo. Dom o pow. 250m2, (użytkowa 160m2). Działka 370m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuby-Kiertany

Łuby-Kiertany,podlaskie

150 000 zł2 600 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Witam mam do zaoferowania siedlisko o łacznej powierzchni 26ary. Na dzialce znajduje sie dm murowany oraz murowana stodola. Wiecej informacji udziele pod numerem tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Topolowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

460 000 zł105 m² 4 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - kupujący nie płaci prowizji, koszty biura ponosi sprzedający! Polecamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żłobizna

Żłobizna,opolskie

257 000 zł142 m² 1 809,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w Żłobiżnie. Dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni ok. 140 m2, posadowiony jest na 13 arowej działce, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł277 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Kupujący- bez prowizji. Link do wirtualnego spaceru: obecnie dom wynajmowany poważnym najemcom z dochodem 4000 zł! Możliwość "przejęcia" umowy najmu. Dochód przewyższa o ok. 1000 zł ratę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży W stanie developerskim położony w okolicy Rokietnicy Dom budowany był przez właściciela dla siebie, co powoduje, że zarówno materiały budowlane, wykonanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,opolskie

580 000 zł315 m² 1 839,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:47 000 m²

Do sprzedania piękny nowo wybudowany dom (grudzień 2014 oddany do użytku) o powierzchni użytkowej 315,27 m/2. Zbudowany z cegły kozłowickiej (pustak ceramiczny). Całość domu podpiwniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

469 000 zł147 m² 3 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:407 m²

Gorąca oferta na to lato. Chcesz spędzić nadchodzące lato we własnym , nowoczesnym domu , świetnie skomunikowanym z centrum Poznania , to szybko skontaktuj się z nami. Naprawdę bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum miejscowości Połczyn Zdrój, wypoczynkowego kurortu położonego w okolicy Doliny Pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laski

Laski,kujawsko-pomorskie

100 000 zł120 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z zabudowanej działki o powierzchni 2.700 m 2 położonej w miejscowości Laski, gmina Śliwice. Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Drzycim,kujawsko-pomorskie

285 000 zł107 m² 2 663,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Prezentuję Państwu jednorodzinny wolno stojący budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 107 m 2 posadowiony na działce o powierzchni 2.100 m 2. Część mieszkalna domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Świecie,kujawsko-pomorskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Jedyna taka oferta na rynku - tylko W kancelarii prawnej nieruchomości! Nowocześnie wykończony we współpracy z projektantem, atrakcyjny dom w Świeciu. Parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łazy

Łazy,mazowieckie

810 000 zł219 m² 3 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, położony w m. Łazy, niedaleko szkoły, gm Lesznowola. Obecnie 3 niezależne mieszkania, z możliwością zmian na jedno lub dwa. Po sąsiedzku domy jednorodzinne oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszyce

Boguszyce,łódzkie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 160 m²

Uroczo położony dom w zacisznym zakątku na działce 1.016ha podpiwniczony .Dom w przeważajacej części funkcjonujący i w mniejszej części do wykończenia. Parter domu to duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pionki

Pionki,mazowieckie

590 000 zł216 m² 2 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prowizję pokrywa sprzedający.Dom jednorodzinny 216m2 w miejscowości Jedlnia Kościelna.Dom składa się z parteru i 1 piętra. W mieszkaniu: 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 870 000 zł490 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo - usługowy ul. Żółkiewskiego, praga południe Do sprzedania luksusowa, w pełni wyposażona i umeblowana, klkimatyzowana nieruchomość biurowa. Własny parking, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kormoranów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł2 440 m² 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przytulny i jednocześnie przestronny dom w Józefowie o powierzchni mieszkalnej 197,4 m. Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, zadbany, nie wymagający remontu. Na parterze kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij