dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość komercyjna-skrajny segment w ciągu budynków handlowo-usługowych z roku 1990.Trzy kondygnacje,podpiwniczony.Budynek położony przy przelotowej ulicy,w sąsiedztwie działające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chomęcice

Chomęcice,wielkopolskie

338 000 zł107 m² 3 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:375 m²

. Chcesz spędzić nadchodzącą zimę we własnym , przytulnym domu , świetnie skomunikowanym z centrum Poznania , to szybko skontaktuj się z nami. Naprawdę bardzo ciekawa oferta zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

130 000 zł100 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 482 m²

Proponujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną między Narwią i Hajnówką w odległości kilku kilometrów od Puszczy Białowieskiej i zalewu Siemianówka. Działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze Górne

Jaworze Górne,podkarpackie

455 000 zł207 m² 2 198,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż ciekawy architektonicznie dom w urokliwym Jaworzu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w centrum urokliwego Jaworza. Dom o ciekawej bryle usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żakowo

Żakowo,pomorskie

210 000 zł140 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka siedliskowa o pow 1200 m2 oraz dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 120 m2 Dom składa się z niskiego parteru w którym znajduje się kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulechów

Sulechów,lubuskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony położony w malowniczej małej miejscowości Będów. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 140 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

269 000 zł490 m² 548,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Dom W bielsku - komorowice krakowskie - 490 mkw - świetna cena - kupujący nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

419 000 zł142 m² 2 950,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gruszczyn. Dom do wykończenia wewnątrz. Dom dla wymagającego klienta budowany z wysokiej jakości materiałów Parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głaniszew

Głaniszew,łódzkie

194 000 zł150 m² 1 293,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Działka siedliskowa o pow. 52 ar w Głaniszewie położonym 5 km na zachód od Warty. Zabudowa składa się z dwóch domów mieszkalnych, stodoły i budynku gospodarczego. Większy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł330 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom wolnostojący z dwoma niezależnymi wejściami i wjazdami z możliwością podziału dla dwóch rodzin, garaże na 3 samochody, budynki gospodarcze oraz ogród. Posesja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł237 m² 4 852,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Kupujący bez prowizji. Do sprzedaży segment środkowy położony na osiedlu Patio. Podpiwniczony, z użytkowym poddaszem,garażem,małym ogródkiem i tarasem. Parter: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

386 000 zł115 m² 3 350,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowa inwestycja W wałbrzychu już W 2012 roku Prezentujemy Państwu Nową inwestycję przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu. W 2012 roku rozpocznie się budowa domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Węglin

Lublin,lubelskie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Do sprzedaży dom 220 mkw w na ładnym osiedlu, na Węglinie. Dom położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 590 mkw w kształcie prostokąta. Na parterze znajduje się kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamarski

Zamarski,śląskie

635 000 zł317 m² 2 003,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny jednorodzinny dom na pięknie zagospodarowanej 10 ar działce w Zamarskach k/cieszyna. Na parterze: wiatrołap, przedpokój, kuchnia z jadalnią i spiżarką, salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł260 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment środkowy 260 m2, 6 pokoi, dz. 400m Kanalizacja szambo, przydomowa oczyszczalnia ścieków Dodatkowe zalety Bardzo blisko las oraz wjazd do Warszawy, centrum Marek i Zielonki Ogrody wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

997 000 zł255 m² 3 909,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Luksusowy dom o powierzchni 255 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Solcu, nieopodal Konstancina. Na parterze budynku znajdują się: przestronny salon o powierzchni 40 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł140 m² 2 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga! nowa niższa cena O 20 000 zł bezpieczny zakup tylko Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Polecam do kupna dom mieszkalny bliźniaczy, trzykondygnacyjny na Plewiskach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł168 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na 33 arowej, widokowej działce w doskonałej lokalizacji w Tyńcu. Pokoje nieprzechodnie, parter:pokój 22m2 z kominkiem,kuchnia, łazienka,dwa tarasy, piętro:dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

109 000 zł260 m² 419,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 260m2 usytuowany na działce 1100m2 w Rososzycy odległość do Ostrowa Wlkp. 10km. Działka położona jest kilkaset metrów od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozy

Kozy,śląskie

302 100 zł64 m² 4 720,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:796 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą pięknego domku u podnóża Beskidów w malowniczej i spokojnej okolicy. Oferta dotyczy połowy nowego domku w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Polecamy - okazja! interesujaca nieruchomość dom i duża działka. Kontakt. Dom do zamieszkania lub do przeznaczenia na działalność gospodarczą oraz działka 8200 m2, w tym 3100 m2 budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

306 384 zł86 m² 3 562,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:231 m²

Nowe ceny W programie MDM 2014 1/ cena standardowa 335 000 zł 2/ cena w mdm singiel 315 923 zł 3/ cena w mdm rodzina z dzieckiem 306 384 zł uwaga! cena W ogłoszeniu uwzględnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

579 000 zł145 m² 3 998,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ekskluzywne Osiedle Willowe w Niemczu. Cena promocyjna 579,000 (stan deweloperski) Możliwość zakupu domu za 469000 (stan deweloperski minus - doprowadzone media do budynku, elewacja zrobiona, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, cichej dzielnicy Szczecina za jeziorem Głębokim. Dom po remoncie, wymieniona konstrukcja części dachu, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

460 000 zł133 m² 3 458,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania dom dwurodzinny położony w Markach w pięknej okolicy. Dom przestronny na działce 319m2. Na parterze salon z kuchnią,łazienka,pokój.Na piętrze trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Okazja! Oferujemy do sprzedaży dom na Osowej Górze o pow. 140 m kw. , dom w zabudowie szeregowej - skrajnej, wybudowany w latach 90 - tych, podpiwniczony z garażem na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kobierne

Kobierne,mazowieckie

569 500 zł170 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Dębowe Zacisze to osiedle domów jednorodzinnych, położone w powiecie mińskim, nieopodal miejscowości Dębe Wielkie. Szybki dojazd z centrum Warszawy drogą krajową nr 2 (około 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dla miłośników grzybów, wody i ryb polecam dom 3 pokojowy z działką do własnej aranżacji.Samociążek - 10 minut do Zalewu Koronowskiego.Pięknie zagospodarowana działka z drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany w dzielnicy Pogodno. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych (park Kasprowicza), bardzo dobrą komunikację (w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

359 000 zł140 m² 2 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:579 m²

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Zgierzu. Dom idealny dla dwóch rodzin , posiada niezależna klatkę schodową , każdy z poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

1 300 000 zł177 m² 7 344,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177 m2 położony na działce 852 m2 w przepięknej miejscowości lusowo. Na parterze znajduje się duży salon wraz z kominkiem, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwałkowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł235 m² 2 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowa cena Do sprzedania piękny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Fabryczna - Stabłowice okolice ulicy Chwałkowskiej. Dom położony w części willowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościńskiego

Człuchów,pomorskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w bardzo dobrym stanie. Parter: -salon, -kuchnia, -toaleta, -pokój kąpielowy: wanna z jacuzzi i kabina prysznicowa - hall, - wiatrołap. - 2 tarasy (1od strony południowej, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Arciechów

Arciechów,mazowieckie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedamy drewniany dom w lesie położony na Bugiem, ok. 30 km od Warszawy w pobliżu Arciechowa pow. wołomiński. Solidny i przytulny wykonany z bali drewnianych (30x10cm), używany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porannej Rosy

Wólka Kozodawska,mazowieckie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferujemy do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny położony na bliskich obrzeżach Warszawy w przepięknej lesnej okolicy Zalesia Górnego. Dom usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł180 m² 2 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Taksa notarialna gratis!* Zgodnie z regulaminem Filar Nieruchomości. Kontakt Marzena tel.! Ładny dom na Osowej Górze o pow. całkowitej 230m2 , duża działka o pow. 550m2, zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Kamienna Góra,dolnośląskie

310 000 zł790 m² 392,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny, 1-kondygnacyjny z użytkowym poddaszem i nieużytkowym strychem, podpiwniczony. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Blokowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 400m2 na działce 850m2 na Zaciszu za 1 950 000zł Uwaga! dom daje duże możliwości zarobkowania Opis domu Dom został podzielony na trzy części tak aby oprócz funkcji mieszkalnej dawał

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

950 000 zł500 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż przy cichej, osiedlowej ulicy na Rogatce Warszawskiej w Lublinie, o powierzchni około 500 mkw. Blisko centrum, uczelni. Dom wyposażony jest w bar, ma oddzielne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

490 000 zł131 m² 3 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:403 m²

0% - koszt usługi pokrywa sprzedający! kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (pcc) W wysokości 2% skorzystanie Z usług pośrednika zapewnia bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

230 000 zł198 m² 1 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! tylko U nas! Dom parterowy z poddaszem użytkowym wg. projektu "Dom w Porzeczkach" murowany z cegły. Dach.