dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł232,93 m² 9 444,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Na sprzedaż ekskluzywny i niepowtarzalny dom jednorodzinny położony w Tarnowskich Górach nieopodal centrum miasta jak i lasu. Wyjątkowa i przestronna nieruchomość o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję do kupienia segment w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 90mkw. z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Milanówka i Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł143,27 m² 11 579,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, parterowy dom na sprzedaż w Pisarzowicach! Dom o powierzchni całkowitej 143,27 m 2 i pow. użytkowej 107,27 m 2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 124,85 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 67 m2 do nawet 134 m2. Usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony w spokojnej części Pęgowa (gmina Oborniki Śląskie). To propozycja dla osób, które szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Kup kawałek ciszy. Osada Ladimorg Twoje miejsce poza czasem Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków. Gdzie nie ma korków, zgiełku, napięcia. Tylko Ty, przyroda.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł123 m² 10 162,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m , położony na działce 523 m w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł155 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 155 m2 na działce o powierzchni 1 100 m2 w Łajskach w sąsiedztwie Legionowa. Dom jest gotowy do wprowadzenia, wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 214 m²

Siedlisko położone w urokliwym miejscu we wsi Wyszowate gm. Miłki, powiat giżycki. Odległość od Giżycka 16 km, do Miłek 2 km. To miejsce o wysokich walorach krajobrazowych z mniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 745 zł118,73 m² 6 626,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Komfortowy dom z ogrodem przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym i wyjątkowo zielonym otoczeniu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł54,90 m² 3 624,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 położone w kameralnym, czterorodzinnym budynku w malowniczej miejscowości Wierzbka Dolna. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 50% udziału w budynku wolnostojącym wraz z udziałem w działce o powierzchni 1100 m , położonej na obrzeżach Koszalina, w miejscowości Stare Bielice.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł172,32 m² 4 062,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom z potencjałem w sercu Ostródy - ul. Mrongowiusza Powierzchnia użytkowa : 172,32 m Powierzchnia działki: 648 m Szukasz solidnego domu z duszą, który możesz urządzić po.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł128 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Najważniejsze informacje: - przestronne bliźniaki z garażem, - stan surowy zamknięty (z ociepleniem i elewacją) - pełnowymiarowe piętro, - przemyślany projekt - duży ogródek ***więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł366,60 m² 3 518,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 535 m²

Wyjątkowa posiadłość W wiatrowcu k/wągrowca - idealna dla rodziny, pod inwestycję Wysoki Standard wykończenia | Duże przeszklenia | Fotowoltaika | Rozkładowe pomieszczenia | Duża działka |.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł208,50 m² 11 990,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Prestiżowy dom w pożądanej części Swarzędza, na granicy z Zalasewem W pełni urządzony dom 167,9 m2 plus garaż 40,6 m2 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł194,86 m² 4 772,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecamy Państwu nowa inwestycję budowy domów jednorodzinnych - wolnostojących w Zabrzu Słoneczna Dolina ul.Skorpiona. Oferujemy Państwu dom według projektu firmy Archon "willa Emma" Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł84,20 m² 15 914,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł286 m² 2 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Bobrzany, dom 286 m2, 12 pokoi, działka 11 arów, cena 620 000 zł, sprzedam. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł113,68 m² 7 213,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Słocina o powierzchni 113.68 m2 z garażem, tarasem i dużym ogródkiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment skrajny o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 160m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł87 m² 10 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Dom bliźniak 87 m z garażem i ogrodem Kielce, ul. Herberta, osiedle ksm Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Chcesz cieszyć się prywatnym ogrodem, mieszkając.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł720 m² 915,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 718 m²

Biuro nieruchomosci małydomek poleca Na sprzedaż: duże gospodarstwo z przełomu XIX wieku 3 budynki, ogromny potencjał! Cena: 659 000 zł Powierzchnia działki: 2718 m + możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł340,80 m² 3 374,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Dom 340 m2 - fotowoltaika - klimatyzacja - monitoring - alarm - do wprowadzenia - z pełnym wyposażeniem Unikatowa oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym Biurze Oferuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł337 m² 4 448,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do kupna atrakcyjny, samodzielny, wolnostojący budynek o funkcji usługowej, warsztatowej i mieszkaniowej.Budynek znajduje się w sąsiedztwie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 500 zł147,69 m² 4 627,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem kilka minut od Jaworzyny Śląskiej. Sprzedawany dom ma powierzchnię 147,69 mkw i został posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł323,85 m² 7 997,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowy dom w Wiśle - luksus i komfort w sercu Beskidów! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2021 roku, położony w malowniczej Wiśle przy ul. Sarniej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł197,38 m² 3 445,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Biuro Nieruchomości greathouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu, który może stać się Państwa oazą spokoju i komfortu. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł170 m² 16 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom na Saskiej Kępie - prawie 180 m przestrzeni z charakterem! Na sprzedaż dom z duszą, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł180 m² 2 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 180 m + działka 1500 m | 2 wjazdy | potencjał na 2 mieszkania Nieruchomość do generalnego remontu! Rokitno Szlacheckie, ul. Szlachecka Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 50.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł146,50 m² 6 109,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowość w ofercie sprzedaży - wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w okolicach Skawin y w miejscowości Paszkówka. Dom o powierzchni 146,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kameralna inwestycja - jedyna taka - przy jeziorze Kiełpińskim - Kiełpin ul. Brzegowa Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedstawiamy Państwu urocze siedlisko zlokalizowane około 50 min od Białegostoku. Cicha, spokojna miejscowość jest ulokowana wśród pól i łąk, w pobliżu lasów i rzeki Olszanka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł92 m² 9 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 92 m , położony w malowniczej miejscowości Dys, w sercu Doliny Ciemięgi - Obszaru Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł225 m² 2 036,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz miejsca, w którym codzienność stanie się przyjemnością, a poranki będą pachniały świeżym powietrzem i kawą na tarasie? Ten dom, zaprojektowany według projektu "dariusz",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł186 m² 7 795,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, który jednocześnie oferuje pełen komfort życia i szybki dostęp do stolicy ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny,.