dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

299 000 zł153 m² 1 954,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Uwaga! prowizja 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający (oferta dla klientów, którzy zgłaszają się do naszego biura). Polecamy Państwu na dom wolno stojący o dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 400 000 zł330 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszamy państwa na prezentacje pięknej willi o powierzchni 260 m2. Nieruchomość została wybudowana w 2008 roku w bardzo atrakcyjnym miejscu, wspaniałym do wypoczynku Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wschowa

Wschowa,lubuskie

545 000 zł165 m² 3 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Piękny dom. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 210 m2 (powierzchnia użytkowa 165 m2) na działce o powierzchni 1 250 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobre miejsce, blisko pełna infrastruktura - sklepy, szkoły, przedszkola, centra handlowe itp., dużo ścieżek rowerowych, niedaleko do parku; doskonała komunikacja. Środkowy segment. Na kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż mały i funkcjonalny domek o pow. całkowitej 70,5m , mieszkalnej: 63,5 posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1000m , w gminie Błonie ok. 7km na zachód od Błonia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smolna

Rybnik,śląskie

385 000 zł136 m² 2 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:326 m²

Dom rybnik cena: 385 000 segment C Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Rybniku, dzielnicy Smolnej o powierzchni użytkowej 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 390 000 zł230 m² 6 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy dom parterowy położony idealnie dla ludzi ceniących ciszę i spokój.Na powierzchnie 230m2 składa się : holl, bardzo słoneczny salon z kominkiem i jadalnią ok.50m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Dom jednorodzinny, wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem wg projektu ad-59. Dom położony jest 10 km od Torunia i 5 km od Barbarki (bardzo dobry dojazd). Wybudowany w 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogrodem w Białych Błotach Solidnie wybudowany dom 197m 2 w otoczeniu lasu na przepięknie zagospodarowanej działce. Działka 650m 2. Oryginalne nasadzenia, dąb czerwonolistny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Sulejówek,mazowieckie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Sprzedam działkę z budynkiem mieszkalnym w bardzo dogodnej okolicy Sulejówka. W pobliżu szkoła ,kościół,komunikacja miejska m.in. Skm ,kino,przychodnia itd. Działka bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

250 000 zł199 m² 1 256,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddzaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony w Murowańcu. Piwnica - 2 pomieszczenia (razem ok. 28 m2). Parter: salon (26,3 m2), kuchnia (11 m2), wc (1,5 m2), hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną w wyjątkowej i urokliwej okolicy w rejonie ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie Wlkp. Działka o pow. 18,52 ar., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

470 000 zł175 m² 2 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 880 m²

Dom na Kaszubach, mściszewice, gmina Sulęczyno. Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni około 176 mkw. + garaż wolnostojący dwustanowiskowy, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł145 m² 4 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Ostatnia 1/2 bliźniaka (z poddaszem i ogrodem zimowym). Termin realizacji - listopad 2015r z działką 278 m2 i mediami na ul. Bażanciej. od 4 do 6 pokoi w zależności od aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeleń

Jaworzno,śląskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Oferujemy do sprzedania dom, zlokalizowany w Jaworznie w dzielnicy Jeleń. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 2685m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 90 m2. Dom do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł190 m² 3 533,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Okazja! prowizja 0% Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera Atrakcyjny dom w okolicy ul Izbickiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta o powierzchni 189,63m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł254 m² 3 129,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Atrakcyjny dom w okolicy ul Zwoleńska /trakt Lubelski w zadbanej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Dom znajduje się na dużej ogrodzonej działce 310m2. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł215 m² 3 018,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący dwu kondygnacyjny z piwnicą na poziomie parteru, o pow. całkowitej 216m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o pow. 650 m2, na której znajdują sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł157 m² 7 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:844 m²

Uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! Nowy dom położony w cichej, spokojnej części nowego osiedla Wrzosy. Dom wybudowany w 2009r z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stok Lacki

Stok Lacki,mazowieckie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jest to parterowy dom z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się duży przestronny salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, mały pokój, łazienka, garaż, kotłownia oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Siedlisko o pow. 1,40ha z parterowym domem do remontu, zbudowanym z pustaka, na całościowym podpiwniczeniu, okna w większości wymienione na pcv, dach kryty eternitem, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Inowrocławiu na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom składa się z trzech kondygnacji oraz jest możliwość adaptacji poddasza. Pierwsza kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Orońsko

Orońsko,mazowieckie

510 000 zł144 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Piękny dom o powierzchni użytkowej 144 m2 położony tuż za Orońskiem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany w 2008 roku. Na parterze przestronny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wajdy

Kielcza,opolskie

295 000 zł215 m² 1 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Witam, do sprzedania dom jednorodzinny w dobrym stanie po remoncie, usytuowany na dużej zadbanej działce (1790 m2). Na dom o powierzchni 194,1 m2 (częściowo podpiwniczonym i z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

295 000 zł250 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom po częściowym remoncie. Bardzo duża i niezwykle widokowa działka. Południowa ekspozycja. Dodatkowo na działce znajduje się obora ze stodołą. Dojazd gminną drogą asfaltową. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł105 m² 4 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Super lokalizacja bezpośrednio przy ulicy Glinki! W sąsiedztwie market Intermarche, as Market, giełda, myjnie samochodowe. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 105m2, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazały dom wolno stojący z 2002r na osiedlu Wrzosy Słoneczne.Pokoje parter 42/20m2 I piętro 20/20/20m2, kuchnia 19m2, łazienka 7m2 trzy duże garderoby, kominek w salonie, dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł250 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment środkowy o pow. całkowitej 250m , użytkowej 220m , trzy kondygnacje , bez podpiwniczenia z użytkowym poddaszem. 5 pokoi , 3 łazienki , widna i oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubowidz

Lubowidz,pomorskie

385 000 zł210 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulny domek jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem , częściowo podpiwniczony (cztery pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Milicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Poświętne. Doskonała lokalizacja - cisza i spokój jednocześnie bardzo blisko centrum. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nieruchomość typu rancho w Borach Tucholskich (cekcyn) dla miłośników ciszy, spokoju i przyrody położone w lesie z pięknym widokiem na otaczające łąki. Dom pow. 160 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Godebskiego

Raszyn,mazowieckie

860 000 zł236 m² 3 644,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Wspaniała lokalizacja w centrum Raszyna - rejon ulicy Godebskiego. Zadbany dom mieszkalny wolnostojący z lat 70 tych o ciekawej architekturze. Na terenie znajduje się też dodatkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

389 900 zł196 m² 1 989,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 196m2 położony na działce 1,08ha oddalony 15km od Inowrocławia.Parter nieruchomość skada się dużego salonu z wyjściem na taras, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom w świetnej lokalizacji! Atutem tej oferty jest również możliwość własnej aranżacji wnętrza przy jednoczesnym zagospodarowaniu przestrzeni według potrzeb własnej rodziny. Na wyjątkowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 150 000 zł230 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Lipkowie gm Stare Babice, położony ok 7 km od granic Warszawy Bemowo. Zbudowany w 2006 roku w technologii tradycyjnej -murowanej. Ściany trzywarstwowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 300 000 zł390 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego nowoczesny dom parterowy w cichej i spokojnej okolicy wszystko na jednym poziomie,stan developerski,zagospodarowany ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 495 m²

Duży dwurodzinny dom położony w centralnej części Wielgowa, na rozległej, pięknie zagospodarowanej działce o pow. 2495 m2. Dwie niezależne bramy wjazdowe obsadzone licznymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjne, ciche miejsce w okolicy Starych Bielan. Niska zabudowa, zielono, spokojnie; bardzo dobra komunikacja, blisko stacja metra. Środkowy jednopiętrowy, podpiwniczony segment po remoncie rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Runowo Krajeńskie

Runowo Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

150 000 zł190 m² 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom wolno stojący, stan surowy zadaszony o łącznej powierzchni 190 m 2 na działce 4800 m2. Do zbudowany solidnie, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Składa sie z 4 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisewo

Lisewo,kujawsko-pomorskie

459 000 zł164 m² 2 798,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! Atrakcyjny dom mieszkalny położony w miejscowości Lisewo. Działka o powierzchni 5200m zagospodarowana, zadrzewiona, daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 200 m.kw i powierzchni użytkowej 130 m.kw, położony w rejonie osiedla Piaski. Działka o pow.