dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

440 000 zł185 m² 2 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Wolnostojący Dom w Grabowcu niedaleko Złotorii. Dom wzniesiony na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy. Posiada dwie kondygnacje oraz ciekawą bryłę z wykuszem na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Polkowice,dolnośląskie

416 000 zł170 m² 2 447,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Sprzedam bardzo ładny dom szeregowy w stanie deweloperskim (prawie gotowy!). Narożny, z dużą działką, w pełni uzbrojoną, infrastruktura przygotowana przez gminę. Tynki wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przechodnia

Jaworzno,śląskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustronie

Ustronie,dolnośląskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w Lubinie na oś. Ustronie IV Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 m 2 (4 pokoje) położony na działce 3,5 ara. Parter: przestronny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dwupiętrowa szeregówka narożna o pow. 220m2 położona na 4,5 arowej działce. Obiekt wybudowany w 2001 roku, poddany remontowi w 2013r. Nieruchomość usytuowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łozina

Łozina,dolnośląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oraz podatku pcc Do sprzedaży dom wolno stojący na nowym Osiedlu w miejscowości Łozina gmina Długołęka ok. 7 km od granic Wrocławia. Pierwszy etap Osiedla składa się z czterech domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duchnice

Duchnice,mazowieckie

920 000 zł170 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 1120 m2. Własne ujęcie wody oraz własne szabo na posesji. Istnieje możlliwość podłączenia do domu gazu i wody miejskiej. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błędostowo

Błędostowo,mazowieckie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Błedostowo dom mieszkalny wolno stojący 3 pokoje do remontu,księga wieczysta.,gaz z butli,centralne - piec węglowy,szambo,studnia,pokrycie:blacha strop.Dom wolno stojący rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Mały Przytulny Domek parterowy w Osielsku! Prezentuje Komfortowy Domek o powierzchni 65 m2 w skład którego wchodzi: sypialnia- bardzo słoneczna, ok 10 m2 Salon-przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom piętrowy znajduje się w cichej okolicy Grodziska Mazowieckiego, niedaleko centrum. Wybudowany na 500 m2 działki w 1998 roku z cegły został ocieplony styropianem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarużyn

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

495 000 zł157 m² 3 144,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Jarużyn - wygodny dom z 5 sypialniami! Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 157m2, posadowiony na działce o powierzchni 1696m2, w Gminie Osielsko, w miejscowości Jarużyn. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom wolnostojący na sprzedaż! Licencjonowane biuro nieruchomości Komplex oferuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kryry

Kryry,śląskie

220 000 zł134 m² 1 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:710 m²

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni 134 m 2 w miejscowości Kryry położony na równej działce o pow. 710m2 Na parterze znajdują się 2 łazienki, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

278 000 zł133 m² 2 090,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 133m2 w stanie surowym zamkniętym położony w Sikorowie na działce o powierzchni 650m2. Parter nieruchomości składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

900 000 zł307 m² 2 931,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom w trakcie budowy, stan surowy otwarty. Plan budowy wg projektu "wulkan".Dom jest wybudowany z betonu komórkowego i na dachu będzie dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

495 000 zł430 m² 1 151,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Polecam Państwu dom w dużym ogrodzie! Nieruchomość ta usytuowana jest w sąsiedztwie tajemniczego lasu. okolica cicha i spokojna słychać śpiew ptaków i szum wiatru. Ogród to hymn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy i zadbany dom, dostosowany dla potrzeb rodziny dwu i wielopokoleniowej (łazienki i kuchnie na obu kondygnacjach). Dogodne położenie niedaleko centrum miasta. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł255 m² 2 156,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:228 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom z 2007 roku na osiedlu „Bajka”w zabudowie szeregowej wraz z działką o powierzchni 228 m2. Duży piękny i bardzo funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł190 m² 1 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bajka o powierzchni ok120m2. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji i piwnicy, położnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

799 000 zł164 m² 4 871,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom jednorodzinny, projektowany przez architekta na indywidualne zamówienie. Dom parterowy o powierzchni 164m2 z mozliwością powiększenia o 80m2 poddasza. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący położony we Wrocławiu na Biskupinie.Na parterze salon z wyjściem na duży taras od strony południowej,pokój,kuchnia oraz łazienka.Na piętrze 3 pokoje oraz łazienka.W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom na czyżkówku! Dom w zabudowie bliźniaczej składający się z parteru oraz piętra. Dom w całości podpiwniczony. Działka 531m2, na której posadowiony jest dom oraz drugi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolno stojący położony na działce o powierzchni 1424m2 (istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni ok. 600m2). Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

280 000 zł154 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Okazja cenowa! Przepięknie położone osiedle domów wolnostojących i w zabudowie szeregowej. Osiedle położone pośród lasów, blisko rzeki Brdy. Dogodny dojazd do Bydgoszczy i Koronowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

922 000 zł240 m² 3 841,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny, przestronny i bezpieczny dom o powierzchni 240 m2 położony w bardzo atrakcyjnej części Marek. Świetna lokalizacja blisko granicy z Warszawą oraz Ząbkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halibutowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł190 m² 2 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Polecam Państwu dom w dobrej lokalizacji Osowej Góry. Blisko komunikacja miejska, przedszkole, szkoła oraz sieć osiedlowych sklepów. Na parterze budynku znajduje się pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy na sprzedaż domek wolnostojący, letniskowy, całoroczny z kw. Budynek zrealizowany w 2001r. systemem drewnianym. Składa się z dwóch kondygnacji w skład których wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzelecka

Marki,mazowieckie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

W cichej i spokojnej dzielnicy Marek tuż przy lesie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych posiadamy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 210m2 , powierzchni całkowitej 295m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Linarczyk

Linarczyk,kujawsko-pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 132 m²

Linarczyk Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 210 mkw położony na pięknej działce o powierzchni 5.132 m2. Budynek jest ocieplony, dach kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rydla

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny segment w doskonałej lokalizacji na Bielanach. Dom po generalnym remoncie w 2013. Wykończony w wysokim standardzie. Gotowy do wprowadzenia. Na parterze znajduje sie salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł144 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Okazja! prowizja 0% Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży nie pobieramy prowizji Atrakcyjny dom w okolicy ul Izbickiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta o powierzchni 144m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Na sprzedaż 13 letni dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych 15 km od Zielonej Góry. Dom położony jest w malowniczym miejscu, usytuowany jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilcze Gardło

Gliwice,śląskie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom na działce o powierzchni 920m2. Dom znajduje się w Wilczym Gardle; posiada sześć pokoi, kuchnię , łazienkę, dwie osobne wc, piwnicę, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

689 200 zł150 m² 4 604,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Ekskluzywne Osiedle Willowe w Niemczu. Dom wolnostojący wedlug projektu Pinia, budynek do wybudowania. Domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

260 000 zł108 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania segment domu w Górnym Mokrzeszowie z zapierającym dech widokiem na panoramę miasteczka. Parter: salon z wyjściem na taras, kuchnia, łazienka, przedpokój, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rudak

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł258 m² 2 205,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom wolnostojący w bardzo ładnej okolicy przy pełnej zieleni spokojnej uliczce. Dom wybudowany w 2000 roku na działce o powierzchni 554 m2, dwukondygnacyjny, z suporeksu, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Dom wolnostojący w okolicach Borówna. Jedyny w swoim rodzaju dom położony w sąsiedztwie lasu, stawu, łąk i pól. Zaaranżowany przez właściciela. Pełną ofertę oferowanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska, blisko komunikacja wkd 5 minut, pkp 20 minut, autostrada. szkoła, przedszkole,basen, dom kultury, kino, place zabaw. Na parterze otwarta przestrzeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

548 900 zł300 m² 1 829,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

! okazja! piękny dom 20 km od bydgoszczy! 548.900zł! 225/300 m2! DZIAŁKA 3500 m2! WYSOKI STANDARD! Wszechstronny dom wolnostojący z bogatym wyposażeniem w wysokim standardzie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zazdrość

Orzesze,śląskie

600 000 zł230 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 230m2 położony na działce 926 m2 Dom do zamieszkania dla kilku rodzin lub pod działalność(hote robotniczy) Wymienione okna na nowe pcv. Nowe pokrycie.