dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł142 m² 2 457,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Piękny dom, łazy (jasienica) 349 000 zł Prestige Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę wolnostojącego domu o powierzchni 142 m. kw., pięknie usytuowanego w Łazach (Jasienica) na około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Prezentujemy atrakcyjny dom wolno stojący na os.Górczyn. Doskonała lokalizacja - osiedle domków jednorodzinnych. Jednocześnie blisko do komunikacji miejskiej, służby zdrowia, marketów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie segmentu środkowego z 2001 r położony w Grodzisku Mazowieckim. Do segmentu przynależy garaż oddalony ok 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korbutowej

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedamy malowniczo położony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 180 mkw otoczony pięknym, zagospodarowanym 10 arowym ogrodem. Nieruchomość wybudowana została w latach 80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! słoneczne lipowo jest zamkniętym kameralnym osiedlem składającym się tylko z 4 domów w zabudowie bliźniaczej położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 640 000 zł210 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom po generalnym remoncie. Przestronny i dobrze doświetlony. W salonie kominek. W całym domu nowa aluminiowa stolarka, nowy cichy piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł182 m² 4 873,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka położona na działce 205 mkw, (wzdłuż ogrodzenia wysokie tuje ). Dom posiada 5 pokoi 2 łazienki i wc oraz garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Małopolska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł111 m² 5 031,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący bez prowizji dla pośrednika, która jest pokrywana przez sprzedającego. Budynek, w którym znajduje się oferowany lokal usytuowany jest w spokojnym miejscu przy cichej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 495 000 zł290 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wyjątkowy dom w otulinie lasów chotomowskich. Cisza, spokój, a jednocześnie zaledwie 30 min (pkp Chotomów - Warszawa Gdańska) od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

130 000 zł150 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do sprzedania dom w Prusicach w centrum miasta, do małego remontu, 150m2, nowe okna pcv, nowa dachówka. Dodatkowo dwa duże garaże, jeden z kanałem. Możliwość przerobienia garaży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 281 000 zł200 m² 6 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w stylu dworkowym, z uzytkowym poddaszem, nowocześnie urządzony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

700 000 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalno-pensjonatowy dwa kilometry od centrum. Budynek w rewelacyjnym stanie technicznym. Działający pensjonat z kompletnym wyposażeniem. Sześć pokoi każdy z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powstańców Wielkopolskich

Mława,mazowieckie

560 000 zł119 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do Sprzedania Dom Jednorodzinny położony w centrum Miasta na osiedlu nowych domków przy ul. Powstańców Wielkopolskich Dom o powierzchni 119,00 m - wybudowany pod koniec lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł365 m² 9 178,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym wykonany w tradycyjnej technologii, murowany, niepodpiwniczony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł78 m² 1 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom do remontu o powierzchni 78m2. Działka 33ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

249 900 zł155 m² 1 612,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Możliwość zakupu nieruchomości za gotówkę w kilku ratach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

725 000 zł147 m² 4 931,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w ok. Michałowic wolnostojący o powierzchni 147m2 na działce 26 arowej. Wybudowany z porotermu, kryty dachówka ceramiczną, okna plastikowe, -stan deweloperski. istniej mozliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 538 000 zł250 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek mieszkalny o ciekawej architekturze i funkcjonalnym rozwiązaniu wnętrza. Parter: wiatrołp, hall otwrty na salon i aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 294 000 zł180 m² 7 188,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący na działce o wym.40 x 20 m. Dwie kondygnacje - parter i poddasze użytkowe, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Syrynia

Syrynia,śląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Przytulny dom w otoczeniu lasu. Do sprzedania nowy, wykończony dom parterowy położony na dużej działce budowlanej (2247 m2 ). Z działki roztacza się piękny widok na okolicę. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł208 m² 10 576,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Segment środkowy z 1968rw sercu Starego Mokotowa tuż przy metro Racławicka. Doskonała inwestycja, może stanowić siedzibę małej firmy (przychodnia lekarska, kancelaria prawna, szkoła językowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 020 000 zł162 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy o powierzchni 161,95 m2 na dwóch pełnowymiarowych piętrach (79,5 m2-parter + 82,4 m2-piętro), z działką ok.444,5 m2. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

2 600 000 zł420 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom piętrowy nawiązujący wyglądem do stylu dworkowego z możliwością rozbudowy o kolejne skrzydło, co oznacza zwiększenie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł242 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:157 m²

Wilanów! - segment środkowy w cichej uliczce ale z bardzo dobrą komunikacją z innymi dzielnicami Warszawy - Budynek znakomicie podzielony : 7 pokoi, 4 łazienki, garderoba, pralnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Smolec

Smolec,dolnośląskie

735 000 zł350 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piękny, duży, dom parterowy z użytkowym garażem, wolnostojący o pow. 350 mkw z garażem na dwa samochody na działce 1400 mkw. Stan surowy zamknięty. Istnieje możliwość doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej. Ogrodzony, z automatem na bramie i w garażu, domofon. Do indywidualnego wykończenia(glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom Wrząsowice k/swoszowic Dom z klimatem i przepiękną panoramą w zacisznej okolicy. Powierzchnia użytkowa domu 210 m kw.wolnostojący, na działce 12-arowej.Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

560 000 zł154 m² 3 631,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania domy W zabudowie szeregowej oraz domy W zabudowie bliźniaczej do końca września super promocja! Ceny domów w zabudowie bliźniaczej w zależności od wielkości działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Okazja! dom na południowym stoku Z widokiem na równice! 590 000zł Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom z 2003r. w pięknej, widokowej i urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

938 000 zł396 m² 2 368,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania dom o łącznej powierzchni 396m2 w tym garaż, piwnica, strych. Dom w zabudowie szeregowej. Dom został zbudowany w ten sposób, że jest możliwość podzielenia go na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Podlasie

Piła,wielkopolskie

229 000 zł75 m² 3 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Możliwość negocjacji ceny! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 75m2 (użytkowa 60m2) usytuowany na działce o pow. 508m2. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

780 000 zł190 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Na sprzedaż dom o pow. 190 m z garażem, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1023m ; budynek budowany z cegły ceramicznej "porotherm" + styropian 14, pokryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

620 000 zł161 m² 3 850,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Uwaga! ostatni dom W tej inwestycji! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 161m2 na działce o pow. 338m2. przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 83,4m2) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sławęcin

Sławęcin,mazowieckie

130 000 zł201 m² 646,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do Sprzedania dom położony w miejscowości Sławęcin ok. 34 km od Mławy, ok. 10 km od Bieżunia i ok. 16 km od Żuromina Do sprzedania nieruchomość składająca się z części mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

709 000 zł188 m² 3 771,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Kameralne,osiedle 18 domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej i jednego domu wolnostojącego zostało zlokalizowane przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

3 845 835 zł450 m² 8 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:16 072 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Posiadłość położona jest na południowej granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Od zachodnich granic Warszawy oddalona jest o 14 km, czyli 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

299 000 zł390 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia, cena do negocjacji! Bardzo ciekawy dom wolnostojący składający się z dwóch niezależnych mieszkań po ok. 180 m2 każde. Dom jest w stanie surowym przykryty dachem.