dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dom bliźniak posadowiony w śródmieściu w okolicy szpitala. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: piwnica - Pomieszczenie gospodarcze, kotłownia , pralnia, parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł237 m² 14 767,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in konstancin-jeziorna dom na sprzedaż W konstancinie-jeziornej na cenionym osiedlu Bliźniak wykończony w bardzo wysokim standardzie na prestiżowym osiedlu chronionym Konstancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł477 m² 5 870,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:693 m²

Duży 2-rodzinny dom z częścią firmową i salonem wystawienniczym. Możliwość wydzielenia 2 lub 3 niezależnych lokali mieszkalnych. 2 garaże w bryle budynku, możliwość wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł317 m² 1 246,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:690 m²

Promocja! Teraz tylko 395 tys! Dom położony w zacisznej części w Kaliszu Pomorskim, w pobliżu jeziora. Dom wolnostojący położony na działce 690 m2, wybudowany w 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wzlotowa

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł154 m² 3 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Iron House poleca na sprzedaż ciekawą ofertę dwóch domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną w Poznaniu (ogrody, ul. Wzlotowa). Możliwość dopłaty MDM Inwestycja już zakończona co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orzechowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W dobrej części Starej Miłosnej, ciche miejsce, dom wolnostojący wybudowany w 1992 roku po remoncie kapitalnym w 2008 roku.- do wprowadzenia. Może to być dom dwurodzinny! dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

4 200 000 zł445 m² 9 438,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w atrakcyjnej części Orłowa zlokalizowana przy cichej, spokojnej ulicy. Działka o pow. 551 mkw. Budynek wzniesiony pierwotnie w 1937 r, a w 1998 r i 2008 r. całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

480 000 zł146 m² 3 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 146 m2 w podwarszawskich Markach. Zbudowany w 2007 r. z cegły, okna plastikowe, dach pokryty blachodachówką. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

900 000 zł230 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 230m2 zlokalizowany w Sulejówku- miłosnej na działce o pow. 1129m2. Rozkład pomieszczeń; wysoki parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł438 m² 3 131,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:802 m²

Okazja! Dom posiadający swój styl i urok, wolnostostojący, trzykondygnacyjny o powierzchni całkowitej 437,5 m2 i powierzchni tarasów 34 m2, z wolno stojącym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

375 000 zł147 m² 2 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mierzyn, nowa inwestycja! Bliźniak w trakcie budowy. Planowane zakończenie inwestycji w stanie surowym zamkniętym lipiec 2015, deweloperskim sierpień-wrzesień 2015. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

390 000 zł183 m² 2 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zamieszkaj W cichym, kameralnym miejscu pod warszawą! (kupujący zwolniony z podatku pcc) Kameralna i piękna lokalizacja w Izabelinie-Dziekanówku. Lokalizacja 13 kilometrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

80 000 zł90 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Domek położony w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie rzeki i lasu, na pięknie położonej działce o pow. 1800 m2, w pobliżu Zalewu Mławskiego. Lokalizacja siedlisko położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł140 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący o pow. 140m2 zlokalizowany w Wesołej Centrum. Dom parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem, umiejscowiony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warzywna

Gdynia,pomorskie

811 999 zł250 m² 3 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! okazja! Bardzo ładny, gustownie urządzony, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej ok. 250 m2 - skrajny z dużą działką o pow. 438 m2. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł260 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedamy! Stan surowy zamknięty w bliskich okolicach Wałbrzycha. dom położony jest na dużej, oddalonej od drogi działce ( ponad 3000 m2 ) z przepięknym widokiem na okalające góry. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Mława,mazowieckie

369 000 zł270 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do Sprzedania Przestronny i bardzo Funkcjonalny Dom położony w Mławie w rejonie ul. Warszawskiej Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 270 m - piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Arciechów

Arciechów,mazowieckie

449 000 zł102 m² 4 401,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Nowy dom wolnostojący, całoroczny przygotowany do zamieszkania o powierzchni 102 m2 w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim w Warszawskiej Strefie Chronionego Krajobrazu w odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie osiedle patio okazja house for sale in wilanow Dom (segment skrajny) na sprzedaż w Wilanowie usytuowany na osiedlu Patio w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł157 m² 3 178,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Luboń dzielnica Żabikowo na sprzedaż dom wolnostojący typu klocek z 1977 roku, na działce 543 m2. Dom ma powierzchnię całkowitą 190 m2 (użytkową 140 m2) + garaż około 40 m2. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł400 m² 2 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! dom dealny równiez na firme!-Własciciel Sprzedam - Dom na 20 arach .,-sprzedam lub zamienie na mały domek lub w rozliczeniu mieszkanie , Budowa tradycyjna, wolnostojący 400m2 w tym 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakusa

Pruszków,mazowieckie

630 000 zł224 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Dom segmentowy składający się z parteru, piętra i poddasza użytkowego. na parterze usytuowano duży salon z przestronnym widokiem na ogród, oddzielną kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny domek na osiedlu pod Międzyborowem.Możliwość zamieszkania 2 rodzin(oddzielne wejście na górę).Na parterze salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny, nowy, w pełni wykończony dom. Pokoje przestronne: na parterze: salon 60 m2, gabinet 16 m2, duża widna kuchnia i łazienka z wc. Na piętrze 4 sypialnie, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:610 m²

0% Skórzewo na sprzedaż dom wolnostojący 93 m2, 3 pokoje na działce 610 m2. Rozkład pomieszczeń: salon pokój 18,4 m2 (na podłodze panele, ściany malowane), pokój 9,6 m2 (na podłodze deski, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

489 000 zł108 m² 4 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:252 m²

0% - koszt usługi pokrywa sprzedający! Dąbrowa na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 108 m2, zbudowanego w 2009 roku na działce o powierzchni 252 m2. Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Komorniki,wielkopolskie

415 000 zł121 m² 3 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Koszt usługi pokrywa sprzedający! kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (pcc) W wysokości 2% skorzystanie Z usług pośrednika zapewnia bezpieczeństwo twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł360 m² 4 160,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga , niższa cena! Domwolnostojący, podpiwniczony posadowiony na dużej działce o pow931 m2 w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Orłowa. Całkowita powierzchnia domu to 360 m2 , przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Wojcieszyce

Wojcieszyce,lubuskie

350 000 zł159 m² 2 198,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Wojcieszycach Oferujemy na sprzedaż dom parterowy z garażem jednostanowiskowym w miejscowości Wojcieszyce. Powierzchnia domu z garażem wynosi 159,20 mkw. Położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tresna

Tresna,śląskie

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Klimatyczny, zadbany domek gospodarczo-letniskowy typu Brda, w otoczeniu lasów, zlokalizowany w miejscowości Tresna w widokiem na Jezioro Żywieckie. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do Sprzedania duże i przestronne dwa domy tworzące jedną posiadłość położone w Mławie przy trasie E-7 Posiadłość ma styl dworski - składa sie z dwóch odrębnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom Z bajecznym ogrodem tworzącym niepowtarzalny urok kwiatów I kolorów. Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku w Centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Halinów

Halinów,mazowieckie

1 320 000 zł200 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Atrakcyjny jednorodzinny dom mieszkalny o pow.użytk.143m2, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 601m2 (wymiary:21x28).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lercha

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pragnę zaprezentować dom wolnostojący w cichej i zielonej części Wilanów / Zawady, okolice ul.Zaściankowej. Dom zbudowany w 2000r. parter: widna przestronna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Zielonka,mazowieckie

700 000 zł260 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom w prestiżowej dzielnicy Zielonki (zielonka Bankowa) z potencjałem na działalność handlową, biurową lub usługową. Działka 670 m2, od frontu dwie bramy wjazdowe przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna oferta. Dobra lokalizacja po stronie Dąbrowy, blisko do komunikacji, jest już możliwość do podłaczenia wody miejskiej i kanalizacji. Dom wybudowany z dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefin

Józefin,mazowieckie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie wyjątkową posiadłość położoną 23 km od centrum Warszawy, pomiędzy miejscowościami Sulejówek i Halinów. Na hektarowej działce z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

480 000 zł230 m² 2 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej położony w Markach. Bardzo atrakcyjna cena za pół bliźniaka 500 tys. za cały dom 950 tys. Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Bardzo ładny dom w spokojnej miejscowości pod Bydgoszczą. Dom składa się obecnie: na parterze z osobnego mieszkanka ok 40m2, które pierwotnie było miejscem na działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, w całości podpiwniczony, położony w okolicach gminy Boleszkowice, obok lasu, przy głównej drodze Kostrzyn - Szczecin. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zebrzydowice

Zebrzydowice,małopolskie

210 000 zł256 m² 820,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Proponujemy do kupienia dom wolno stojący w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Dom w stanie surowym otwartym, dach dwuspadowy kryty dachówką. Murowany: pustak ceramiczny, wata szklana, pustak pianowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij