dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

425 000 zł170 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Markach.Działka ok 175m2, wszystkie media miejskie.Dom jest obecnie w stanie surowym otwartym, doprowadzenie do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 099 000 zł260 m² 4 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Gmina Mogilany- włosań- blisko krakowa cena do dużej negocjacji! Nowy dom, wykończony w wysokim standardzie o pow. 260m2 usytuowany na dużej, zagospodarowanej 20arowej działce położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom o powierzchni 300m2 dziewiczy. Cztery kondygnacje. Przyziemie: garaż, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wc i prysznicem, pralnia. Parter: dwa pokoje, z jednego wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

720 000 zł156 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy na prezentację doskonale położonego domu wolnostojącego w Giebułtowie. Budynek położony jest w osiedlu zamkniętym, w otoczeniu nowej zabudowy. Dom nowy, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom jednorodzinny parterowy, usytuowany w Gorzowie Wlkp. Spokojna okolica, w bardo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta Gzowa Wielkopolskiego. Dom wybudowany w 1939 roku, ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

800 000 zł195 m² 4 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący jednorodzinny z 1987 roku w rejonie Krzesławic o powierzchni całkowitej 320m2 i użytkowej 200m2.Wybudowany z cegły i pustaka , ocieplony i pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł90 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość - zabudowaną działkę gruntu o pow. 1250m2 (wymiary: długość-54,5m x szerokość-23,5m). Budynek mieszkalny o pow.ok.90m2 z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł232 m² 3 416,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane w Warszawie, dzielnicy Rembertów. W 1/2 budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z lat 90-tych, zlokalizowany w Wesołej przy urokliwej cichej uliczce. Rozkład pomieszczeń: parter: hall, salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł225 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o pow.ok.225m2 położony na pięknej działce o pow. 1292 m2 w Wesołej. Przyziemie: hall stanowiący pokój w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych 2%. Do sprzedania dom w okolicy Wieliczki Węgrzce Wielkie za cenę 360000zł. Powierzchnia użytkowa 134,1 m2, całkowita 202,1 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zbudowany według indywidualnego projektu z myślą o ludziach ceniących nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł212 m² 10 613,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Połowa bliźniaka położona w pięknej, cichej klimatycznej okolicy Starej Saskiej Kępy, jednocześnie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Doskonałe połączenie ze Śródmieściem poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Ofertą sprzedaży są dwie nowe części bliźniaka w standardzie deweloperskim na Mierzynie. Projekt nieruchomości bardzo funkcjonalny, idealny dla rodziny. Miejsce ciche, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

355 000 zł75 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Okazja! Atrakcyjny bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m2 w centrum Góry Kalwarii. Dom położony jest na zamkniętym osiedlu, które zamieszkuje 28 rodzin. Wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Westerplatte

Koszalin,zachodniopomorskie

390 000 zł134 m² 2 918,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska - bez prowizji! Nowo wybudowane domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ulicy Westerplatte-Osiedle Rokosowo. Okolicę charakteryzuje spokój i cisza. Domy wyróżniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

910 000 zł227 m² 4 008,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny dom położony w Wieliczce ok. 2km od centrum. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 227m2, użytkowej 185,5m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:446 m²

Tuczno - polecam do sprzedaży domek letniskowy o powierzchni 50 m2, składający się z dwóch niezależnych pokoi sypialnych, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Igołomia

Igołomia,małopolskie

335 000 zł90 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do kupienia dom z lat 60-tych, po kapitalnym remoncie, w Igołomi. Mały, przytulny, parterowy domek położony na 8-arowej działce w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała

Biała,łódzkie

750 000 zł166 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 1 przedstawia ofertę domu wolnostojącego w okolicach Białej, 7km od Zgierza. Położony w bardzo urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do remontu w Olszyńcu, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem. część pierwszego pętra wyremontowana składająca się z 3 pokoi, kuchni i łazienki z wc, reszta budynku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Wieliczka,małopolskie

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Polecam do pilnej sprzedaży dom w Wieliczce, oś. Lekarka, dom z lat 90-tych do zamieszkania i modernizacji. Dom budowany cegła, pustak, kryty blachą w całości budynek podpiwniczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

897 000 zł267 m² 3 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy: wspaniały dom w zabudowie bliźniaczej 267m2 na Prądniku Białym Dom w zabudowie bliźniaczej z 2003roku, w dogodnej lokalizacji na Prądniku Białym. Na powierzchnię 267 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowy parterowy dom wolnostojący w Grójcu w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia całkowita 160 m2, użytkowa 129 m2 na działce 1007 m2. Salon z kominkiem o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

990 000 zł218 m² 4 541,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w Sulejówku- miłosnej, w spokojnej okolicy. Otoczenie nowej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej oraz segmentowej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

490 000 zł610 m² 803,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 160 m²

Uwaga! ciekawa oferta dla przedsiębiorców. Rewelacyjna cena! Proponujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną o powierzchni 8160 m2,położoną w Piotrkowie Tryb. na której znajduje się:-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzysztoforzyce

Krzysztoforzyce,małopolskie

365 000 zł157 m² 2 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Prezentujemy Państwu, segment domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krzysztoforzyce gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym (z wykonaną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 300 000 zł527 m² 6 265,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:833 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojąca Willa, wybudowana w 2000 roku. Nieruchomość pełniąca obecnie funkcję pensjonatu, posiada powierzchnię 526,7 m2, na którą składa się: - 9 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skawina

Skawina,małopolskie

589 000 zł225 m² 2 617,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania atrakcyjny i przestronny dom w okolicy Krakowa Skawina za cenę 589000zł. Budynek w stanie deweloperskim położony na 10,40 ar. ustawnej działce. Dom wybudowany z Ytonga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolnicza

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bezpośrednio! nowe osiedle domków jednorodzinnych! 0% prowizji , 0 % podatku pcc Polecam na sprzedaż połówkę bliźniaka (budynek jednorodzinny dwu-lokalowy) położony w Legnicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno

Leszno,mazowieckie

530 000 zł237 m² 2 236,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom pod Warszawą wybudowany w 1995. Możliwość zamieszkania od razu lub wykonania aranżacji dodatkowej. Doskonały dla osób pragnących mieszkać blisko Warszawy. Także dla osób prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

558 000 zł150 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

W ofercie sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 100m2 wraz z zabudowaniem 50m2 usytuowany w dzielnicy domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie.Dom całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

DO sprzedaży zabudowana nieruchomość O powierzchni około 2 ha, na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m2, oraz 3 budynki gospodarcze, położona w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

595 000 zł81 m² 7 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej w Krakowie- bieżanów za cenę 595000zł. Budynek bardzo ładnie i nowocześnie wykończony zlokalizowany w spokojnej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł166 m² 2 174,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny domy w Lęborku. Znajduje się przy ul. Gierymskiego. To cichy zakątek Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł320 m² 5 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną rezydencję o pow. 320m2 umiejscowioną na działce o pow.1000m2 zlokalizowaną w Wesołej. Dom charakteryzuje stylowa architektura wzorowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

250 000 zł220 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom usytuowany na 8ar działce położony w okolicach Wieliczki- ok.9km od centrum w stronę Dobranowic ( Grajów)Dom z lat 70, media: prąd, gaz, szambo, woda z własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

326 000 zł120 m² 2 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:435 m²

Polecam do sprzedaży połówkę bliźniaka w Mosinie. Dom w stanie deweloperskim, z zewnątrz wykończony. Instalacje wodne, kanalizacyjne, grzewcze i gazowe są już zamontowane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Kłaju za cenę 299000zł. Budynek położony na 6 ar. działce. Pow. ok. 120m2. Parter garaż, kotłownia możliwość wydzielenia salonu. Poddasze.łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:925 m²

Uwaga! Dom w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ul Mrówczej z lat 60-tych , posadowiony w ten sposób , że możliwa jest zabudowa działki jeszcze jednym domem. Dom jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

405 000 zł170 m² 2 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej blisko Wieliczki ok. 3km za Wieliczką za cenę 405000zł. Budynek w stanie deweloperskim położony na ok. 4 ar. działce. Projekt domu firmy Archon "dom.