dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom stanowi typowy przykład architektury podlaskiej wsi. Zbudowany z dyli drewnianych, z bogato zdobioną elewacją (narożniki budynku, okna i okiennice). Parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 580 000 zł310 m² 5 091,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (30m do przystanku autobusowego -2 linie mzk), socjalno-bytowa (w pobliżu szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, basen itd.). Znakomita lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępie

Kępie,małopolskie

94 000 zł120 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domek na wsi w okolicach Miechowa o powierzchni 120m2 , użytkowej 80m- składający sie z 3 pokoi, jasnej kuchni i łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego wraz z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

2 060 000 zł350 m² 5 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Śliczna rezydencja położona w podwarszawskich Łazach-800 m od Trasy Katowickiej, przeszklona klatka schodowa, salon z jadalnią przedzielony kominkiem, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

730 000 zł201 m² 3 631,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

do sprzedazy segmenty skrajne i środkowe położone Piasecznie- mysiadło, segmenty w stanie developerskim na wyposazeniu grzejniki i piec

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

480 000 zł96 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! niższa cena! Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 96m2,pow.zabudowy 121m2,poddasze nie użytkowe. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Centrum

Chorzów,śląskie

500 000 zł184 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Dom składa się z czterech kondygnacji. Parter: garaż kuchnia z jadalnią kotłownia łazienka pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

574 000 zł215 m² 2 669,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom w miejscowości Grudzie zbudowany z porotermu,okna pcv ,kryty blacha w kolorze grafitowym,ocieplony styropianem 12,elewacja w kolorze jasnym,w srodku stan surowy,bez rozprowadzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

795 000 zł285 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Dom bardzo dobrze zaprojektowany indywidualnie pod dzialke. Wokół domu piękny ogrod z warzywniakiem.Rozklad przyjazny dla mieszkancow. Na parterze nowoczesna kuchnia ze spizarnia. Jadalnia polaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny wolnostojący i warsztatowy na terenie z możliwością prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Działka 2600m2, okolice Piaseczna 27km od Warszawy, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

649 000 zł170 m² 3 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 170m2 w Katowicach Piotrowicach. Opis nieruchomości : Liczba pięter: 1 Liczba pokoi : 5 Działka : 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

700 000 zł159 m² 4 410,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:53 300 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 158,70 m2. W przyziemiu znajduje się pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz garaż, natomiast na parterze znajdują się: weranda, 2 pokoje ( z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brynów

Katowice,śląskie

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący o powierzchni 550m2 w Katowicach Brynowie. Przestronny dom wolnostojący oddany do użytku początkiem 2015r, postawiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 000 zł750 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 m²

Wynajmę, sprzedam cały obiekt lub pomieszczenia biurowe, powierzchnie magazynową, poddasze do adaptacji. Inne propozycje .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałów-Grabina

Michałów-Grabina,mazowieckie

590 000 zł400 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa okazja! Piękny dom w okazyjnej cenie! Duży, przestronny dom w stanie surowym otwartym, na uroczym osiedlu domków jednorodzinnych w Micgałowie-Grabinie. Dom funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ruczaj

Kraków,małopolskie

400 000 zł162 m² 2 469,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Krakowie Ruczaj za cenę 400000zł. do neg. Położony na 7ar. działce. Budynek w stanie surowym zamkniętym, wyb. z porothermu, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 423 000 zł288 m² 4 940,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stacja Metra Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł339 m² 8 820,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:898 m²

Wygodny dom dla bardzo wymagającej rodziny lub dla godnej reprezentacji luksusowej firmy. Dający dużo swobody. Rok budowy: 2006. Budynek piętrowy z cegły max + styropian. Pokrycie dachu: szwedzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Józefów,mazowieckie

1 826 000 zł205 m² 8 907,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Dom budowany w technologii tradycyjnej-ściany trójwarstwowe .Pomieszczenia parter-garderoba 3,54,spiżarnia , duża kuchnia 16m 2, salon 38 m 2 , łazienka 6 m2 , pokój 18 m 2, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł166 m² 2 403,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Doskonała nieruchomość dla dwóch rodzin. Oferujemy na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 166m2 usytuowany na działce o wielkości 462m2. Dom posiada 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poleczki

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł300 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ursynów Grabów, środkowy segment na zamknietym kameralnym osiedliu z połowy lat 90-tych. Działka ok, 260m, dom ok.265m, całkowita pow. 4 poziomuy po ok 80m. Parter salon, gabinetm kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 018 000 zł270 m² 3 770,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

do sprzedania dom połozony w Piasecznie w doskonałej lokalizacji co pozwala na przeznaczenie go zarówno na cele mieszkalne jak i dla prowadzenia działalnosci gospodarczej czy też siedzibe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

dom jednorodzinny na działce o powierzchni 400 m2 w Grodzisku Mazowieckim. Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Dojazd do domu stanowi prywatna, mało uczęszczana ulica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

743 000 zł197 m² 3 771,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Dom O powierzchni 197M kw. Znajdujący się na działce O powierzchni 1920 M W M. Książenice. Wewnątrz domu znajduje się salon O powierzchni 37M, trzy sypialnie O powierzchni 21M,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mieszkowice

Mieszkowice,zachodniopomorskie

420 000 zł229 m² 1 837,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Takiej obniżki ceny jeszcze nie było! Polecam Państwu dom wolnostojący atrakcyjnie położony, w spokojnej dzielnicy Mieszkowic. Budynek zmodernizowany w 2004r, w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

663 000 zł200 m² 3 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy energooszczędny dom ze wszystkimi mediami, gotowy do wprowadzenia. Zbudowany według projektu "Dom przy Cyprysowej 9" budowany "dla siebie" najlepsze materiały, trzy szybowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

587 000 zł196 m² 2 997,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

Zadbany wolnostojący dom z przestronnym salonem i otwartą kuchnią z jadalnią, pokojami na poziomie parteru (2 pokoje) i łazienką z kabiną prysznicową oraz 4 pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł102 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mieszkanie o powierzchni 102 m 2 znajduje sie w cichej i spokojnej okolicy Piaseczna, w pobliżu centrum handlowego auchan. Do mieszkania przynalezy miejsce parkingowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zarzecze

Katowice,śląskie

690 000 zł163 m² 4 233,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 163m2 zlokalizowany w Katowicach Zarzeczu. Opis nieruchomości : Liczba pięter: 1 Liczba pokoi : 5 Do sprzedania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 600 000 zł500 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Polecam: do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy dom, z sauną, odkurzaczem centralnym i innymi wygodami, o powierzchni 500m2 na działce 1350 m2 , położony w cichym spokojnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedmiotem sprzedaży są domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane na nowo budowanym osiedlu. Atrakcyjna cena własnego domu oraz doskonałe połączenie Grodziska Mazowieckiego z Warszawą czynią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 650 000 zł165 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Piękny dom o pow. użytkowej 165 m2 mieści się na działce o pow. 1025m2 z pięknym ogrodem z rozprowadzoną instalacją nawadniającą i rozprowadzonym drenażem z rynien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

365 000 zł98 m² 3 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Twój-Dom posiada w swojej ofercie dom niepodpiwniczony wolnostojący wybudowany wg projektu firmy Archon " W sasankach" Na parterze znajdują się : wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Sprzedam dom: klasyczny piętrowy, jednorodzinny, wolnostojący o pow. 250 m2 + 110 m2 poddasza użytkowego (łączna powierzchnia ok.360m2) z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 090 000 zł270 m² 7 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Okazały dom na dużej działce 1750 m 2. Dom 6 pokojowy całkowicie wykończony na bardzo wysokim standardzie podłoga kamień oraz drewno egzotyczne, klimatyzacja ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

593 000 zł155 m² 3 825,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Witam Mam do sprzedania siedlisko(7200m2),w skład którego wchodzi dom (155m2)i budynki gospodarcze(budynki murowane),mogą być wykorzystane np.jako warsztaty,magazyny,itp.Media-prąd(siła),woda,tel.Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Warszawie Wawer Falenica Budynek piętrowy bez podpiwniczenia i użytkowego poddasza. wybudowany w 2013 roku metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

530 000 zł152 m² 3 486,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowowybudowany dom jednorodzinny, wolnostojący koło Wieliczki. Dom zbudowano z wysokiej jakości, energooszczędnych materiałów: ściany z pustaków porotherm o grubości 25 cm ocieplonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

658 000 zł128 m² 5 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia 128 m2. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: przedpokój z szafą wnękową, kotłownia/pralnia, garaż jednostanowiskowy, duży salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursus

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam dom O powierzchni 280M2 na działce 520 M2. Dom wykończony W wysokim standardzie, ładny ogród,dogodna lokalizacja W pobliżu pętla autobusowa, skm, sklepy. Dom wolnostojący, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

549 000 zł360 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w Szymanowie pod Wrocławiem wraz z dużym budynkiem gospodarczym o pow.100m2,halą o pow.260m2 oraz 4 garażami.Parter domu to salon z tarasem,2 pokoje,osona.