dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

do sprzedania na terenie raszyna blizniak, budowany według indywidualnego projektu z nowoczesna architekturą.Najlepsze materialy. Bardzo solidna konstrukcja. Do odbioru grudzień 2010.Klient nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

510 000 zł232 m² 2 198,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

do sprzedazy połowa (ewentualnie całość)blizniaka),położonego w cichej, malowniczej okolicy na obrzeżach Góry Kalwarii. Dom usytułowany w otoczeniu zieleni, nieopodal Parku Chojnowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Drewniany budynek rekreacyjny na pięknej działce budowlanej. Południowa ekspozycja. Komfortowy całoroczny dojazd. Sąsiedztwo domów weekendowych, pensjonatów i hoteli. Pełne uzbrojenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

875 000 zł288 m² 3 038,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Do sprzedaży dom posadowiony 7 km od Piaseczna w miejscowości Gołków oddany do użytkowania w 2009 roku, powierzchnia całkowita 288m użytkowa 145m Na parterze kuchnia z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

250 000 zł234 m² 1 068,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedania w stanie surowym zamkniętym (w cenie komplet materiałów do wykończenia) zbudowany z pustaka -max.k ryty blachodachówką. Instalacja: woda, gaz, prąd i telefon.Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

495 000 zł203 m² 2 438,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na kameralnym osiedlu 4 domów, niepodpiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym z wbudowanym garażem dwustanowiskowym, posadowiony na pięknie położonej działce 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

830 000 zł170 m² 4 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom po kapitalnym remoncie w 2006 roku - wymienione instalacje, budynek ocieplony, odnowiona elewacja zewnętrzna, do wprowadzenia bez nakładów. Parter - kuchnia 14,5m, duża łazienka 11m, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom w Raszynie położony nieopodal stawów. Urządzony w wysokim standardzie. Garaż dwustanowiskowy. Dwa tarasy , kominek, ogrzewanie podłogowe , jedna łazienka z prysznicem. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na działce 1050m2 znajduje się budynek mieszkalny o pow. całkowitej ok.350m2 a użytkowej ok. 290 m2, składający się z : parter-sień z szafą garderobianą, przestronny hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

530 000 zł152 m² 3 486,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kameralny zespół 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, na malowniczcyh działkach o pow. 450-500 m2, położonych na zielonych terenach w odległości 1 km od Lasu Kabackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 970 000 zł385 m² 5 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom z 2009 roku, zaprojektowany przez renomowaną Pracownię Architektoniczną. Inteligentne rozwiązania, bardzo dobre materiały oraz wykonanie na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

635 000 zł260 m² 2 442,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Witam, mam do sprzedania dom wolnostojący w urokliwej miejscowosci Węgrzce koło Krakowa( 7 km od rynku krakowskiego). Powierzchnia działki: 9 arów, domu: 260m2 + dobudowany garaż (na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

o sprzedania dom z działką o powierzchni 1200m2 w gminie Radziejowice. Dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 120m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Solno

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż zadbany Dom wolnostojący z garażem o powierzchni 120m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

425 000 zł80 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Segment dwupoziomowy w zabudowie szeregowej. Położony w zamkniętej automatyczną bramą ulicy. Status prawny: spółdzielczo-własnościowy. Księga wieczysta bez obciążeń. Rok budowy 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 180 000 zł194 m² 6 082,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa nowoczesna willa zlokalizowana wśród starodrzewia lasów Magdalenki. Dom zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu architektonicznego znanej warszawskiej pracowni.Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom góralski z bali prostokątnych,łączonych w jaskółczy ogon.Na parterze znajduje się duży salon połączony z jadalnią, otwarta kuchnia,gabinet,łazienka z kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł280 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Elewacja z kamienia naturalnego Budynek posiada nowoczesny nadmuchowy system ogrzewania pozwalający na redukcję kosztów przynajmniej o 30% (system nie wymaga montażu grzejników). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł219 m² 2 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom w stanie deweloperskim 219 m kw. Garaż na 2 samochody. Działka ok.1700 m kw. Ogrzewanie gazowe nadmuchowe sprzężone z kominkiem (bezgrzejnikowe). Piec gazowy kondensacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

549 000 zł154 m² 3 564,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Segmenty o powierzchni ok. 130 m2 w stanie deweloperskim wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej z 15cm ociepleniem, pokryty dachówką ceramiczną. Do segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 530 000 zł409 m² 3 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

dom należy do typu domów odważnych. Bardzo dużo otwartych przestrzeni i niestandardowych rozwiązań. Nie są wszystkie wykonane, co może być fantastyczną inspiracją dla przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

893 000 zł192 m² 4 651,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Jest to piękny dom, usytuowany w Słupnie, między Radzyminem, a Warszawą - 15 km od centrum Warszawy - w stanie deweloperskim. Pierwszą kondygnację stanowi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł228 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Budynek w b. dobrym stanie technicznym, do zamieszkania bez inwestycji, materiały wysokiej jakości (ściany wartwowe pustaki ceramiczne Plecewice + styropian, instalacje miedziane, grzejniki Purmo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 700 000 zł350 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

pół bliźniaka w Piasecznie, cicha okolica w pobliżu parku krajobrazowego.Stan deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom położony w ulicy nie przelotowej w sąsiedztwie nowo powstałych zabudowań dom do zamieszkania i do małego wykonczenia(schody,odnświeżenie dolnej kondygnacji) dolna kondygnacja salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

509 000 zł176 m² 2 892,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Do sprzedazy śliczny dom parterowy połozony koło Radziejowic. Działka w całosci ogrodzona, ogrrzewanie olejowe, dom w stanie deweloperskim. Rozkład pomieszczeń: wiatrołap, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

749 999 zł174 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

segment narożny - 174 m2, powierzchnia działki 405 m2. Dom położony w ciechej okolicy przy małoruchliwej ulicy, nieopodal lasu kabackiego, centrum handlowego Auchan i Fashion House. Przysatnek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł123 m² 9 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:968 m²

Dom położony w centrum starej części Komorowa. W całości podpiwniczony. Na poziomie "-1" znajduje się: garaż na 2 samochody, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

410 000 zł148 m² 2 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż wykończony i urządzony kilkuletni dom wolnostojący posadowiony w cichej i zielonej okolicy z pięknym widokiem i doskonałą komunikacją z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:784 m²

do sprzedaży dom położony w Wolicy, składajacy sie z salonu, 2 pokoi kuchni i łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł360 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.