dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

499 000 zł155 m² 3 219,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Do sprzedania ładny dom dwurodzinny położony w Markach w pięknej okolicy. Dom przestronny na działce 309m2. Na parterze salon /30m2/ z kuchnią,łazienka,pokój.Na piętrze trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

695 000 zł164 m² 4 237,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny. Położony w otulinie mazowieckiego parku krajobrazowego. Działka 1000m2. W niedalekiej odległości lokalne sklepy oraz duże prywatne przedszkole integracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowa

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Kameralne, zamknięte osiedle 8 domów jednorodzinnych w spokojnym i zielonym rejonie Nowej Iwicznej, jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum Warszawy koleją pkp (ok 30 min kolejką do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boleń

Boleń,małopolskie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w gm. zielonki Bosutów o powierzchni 240m2. razem z piwnicą i garażem. Dom jest wybudowany wg projektu firmy Studiuo Atrium : gl 308, w 2009roku. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w nowej inwestycji zlokalizowane w Giebułtowie. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

567 000 zł191 m² 2 968,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży domy wolnostojące zlokalizowane w Modlniczce o powierzchni całkowitej 191 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 133,25 m2, całość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasnołąka

Krasnołąka,warmińsko-mazurskie

840 000 zł730 m² 1 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 930 m²

Na sprzedaż atrakcyjna rezydencja z dużym potencjałem, do wszechstronnego wykorzystania jej potencjału. Budynek składa się z dwóch kondygnacji (parter i I piętro ma powierzchnię 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bobrowiec

Piaseczno,mazowieckie

1 069 000 zł170 m² 6 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ciekawy, nowocześnie i starannie wykończony segment na kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z pięciu bliźniaków, położonym na skraju lasu. W domu bliźniaczym, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

428 000 zł189 m² 2 264,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka), dwukondygnacyjny + poddasze. Powierzchnia użytkowa Pu=150,7m2. Powierzchnia całkowita 189m2. Działka 500m2 Ogród i salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bobrowiec

Piaseczno,mazowieckie

714 000 zł198 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dwa domy jednorodzinne położone na w miejscowości Bobrowiec w gminie Piaseczno, oddalonej o 15 km na południowy-wschód od Warszawy. To wyjątkowo spokojne i urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

730 000 zł177 m² 4 124,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Wolnostojący dom na osiedlu Stawki. Projekt Z-119. Budynek wybudowano z Porothermu, ocieplono styropianem 15cm, ocieplone poddasze wełną mineralną. Dachówka ceramiczna, rynny metaliczne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

558 000 zł156 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy na zamówienie. Dom w markach przy ul. Granicznej. Dom o powierzchni całkowitej 156m2, użytkowej 135m2 (parter + piętro + poddasze). Działka 300 m2. Cena obejmuje wykończenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

545 000 zł175 m² 3 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

O k A Z J A ! gotowy do wprowadzenia się , solidny, budowany dla siebie dom w cenie mieszkania z wartościową działką! Bardzo atrakcyjna okolica ok. 25 km od W-wy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Nowy dom wolnostojący, wykończony "pod klucz" w miejscowości Stara Wieś k. Nadarzyna. Do zamieszkania. Dom o pow. całkowitej 230m2 na działce 1232m2, zbudowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prażmów

Prażmów,mazowieckie

2 500 000 zł202 m² 12 376,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Piękny dom w stylu dworku polskiego usytuowany na działce 12.000 m2 (7831 m2 działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. użytk. 119,93 m2 i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 060 000 zł320 m² 6 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna willa pokryta dachówką ceramiczną, kompleksowo urządzona, otoczona ogrodem o wymiarach 31m x 32m. Dom wykończony klinkierem ręcznie formowanym, zbudowany został technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

610 000 zł123 m² 4 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Funkcjonalnie wykończony dom parterowy z garażem i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Dom jest położony w Stasim Lesie (niedaleko Legionowa). Okolica zielona, spokojna, cicha, blisko (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 326 000 zł285 m² 4 652,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Kompleks dwóch budynków bliźniaczych zlokalizowanych w cichej i spokojnej części Wilanowa. Osiedle zamknięte, wewnętrzna droga dojazdowa (kostka bauma), budynki wykonane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 125 000 zł250 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom O powierzchni 250 M2 Z działką 1000 M2 Z 2005. Dom został wykonany Z najwyższej jakości materiałów, ściany-cegła. Ogrodzenie klinkierowa cegła-kute. Ogród zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szamocin

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł220 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Przepiękny , przestronny dom 220 m2 na dużej działce, funkcjonalny i wykończony z klasą materiałami najwyższej jakości. Nowoczesność i nostalgia połączone w profesjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedania jest piętrowy dom w stylu willi włoskiej wg projektu architektów wrocławskich, o powierzchni mieszkalnej 280m2, wybudowany w 2008 r., z YTONGa i kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Raszyn

Raszyn,mazowieckie

815 000 zł220 m² 3 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania piękny bliźniak po remoncie w 2011 roku usytuowany na dużej działce 500 m2. Instalacja grzewcza po wymianie na przewody miedziane, zainstalowano nowe grzejniki, nowe okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

205 000 zł120 m² 1 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

do sprzedania dom w stanie surowym otwartym z poddaszem mieszkalnym. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1230 m2 częściowo uzbrojonej. Parter: salon z jadalnią, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł114 m² 5 780,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ładny i przytulny segment środkowy 114 m2, na działce 150 m2, na kameralnym osiedlu w Józefosławiu. Segment jest 3-kondygnacyjny : parter - salon z kominkiem, kuchnia, ubikacja, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

840 000 zł190 m² 4 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Powierzchnia segmentu 190 m2 Powierzchnia ogrodu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł255 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

nowy dom całkowicie wyposażony, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

wykończony w wysokim standardzie.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przejazd Kolejowy Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 538 000 zł235 m² 6 544,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom w idealnym stanie do zamieszkania wykonany z najlepszych materiałów. Kominek granitowy z rozprowadzeniem ciepłego powietrza na cały dom. Garaż podwójny w budynku. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł164 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

dom według indywidualnego projektu w cudownym miejscu na obrzeżach Podkowy Leśnej i Milanówka w strefie zabudowy rezydencjonalnej. Bezpośrednie otoczenie lasu a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 235 000 zł220 m² 5 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi , 2 łazienki , garaż plus pomieszczenia gospodarcze (pralnia i kotłownia). Okna drewniane, dachówka ceramiczna. Ogrzewanie gazowe, kaloryfery plus podłogowe, dodatkowo kominek. Własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

605 000 zł216 m² 2 802,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:77 m²

Segment mieszkaniowo-usługowy w centrum Piaseczna. Bardzo dobra lokalizacja blisko komunikacja miejska, urzędy, sklepy, park miejski i inne. Segment podzielony na dwie niezależne części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

525 000 zł177 m² 2 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Parterowy dom z poddaszem użytkowym i strychem w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej i cichej części Marek w otulinie puszczy Słupeckiej, dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wygodny, w pełni urządzony i zadbany segment dla niedużej rodziny. Na parterze: przedpokój (szafa), łazienka, salon, aneks kuchenny, schowek Na piętrze: 2 sypialnie z dużymi, wbudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 000 zł201 m² 5 965,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę / Sprzedam nowy, luksusowo wykończony, nowoczesny dom o powierzchni 201 m2. Dom posiada przestronny dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą wjazdową. Na parterze domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

299 000 zł135 m² 2 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom 135m2 (6 pokoi),garaż w budynku. Dom w stanie surowym otwartym, stoi na ogrodzonej działce 1200m2 w miejscowości Jaktorów-Kolonia, powiat Grodzisk Maz. Dom nowy, budowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

720 000 zł360 m² 2 002,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 m²

Niższa cena 720.000 ZŁ DO NEGOCJACJI! Nowy Dom ( do wykończenia ) o pow. 359,50 m2 znajdujący się 3,5km od Gniewkowa na działce o pow. 0,6300ha. W sąsiedztwie dominują tereny upraw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

760 000 zł81 m² 9 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Sprzedam dom w prestiżowej lokalizacji Magdalenki, działka porośnięta starodrzewem, dobry punkt komunikacyjny możliwość dojazdu do Warszawy zarówno od strony Piaseczna jak i Raszyna, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł124 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Dom na zielonym osiedlu, z dużą działką 403 m2, skrajny szeregowiec, bezpośredni dostęp do ogrodu. Na terenie działki - budka na meble ogrodowe. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 325 000 zł260 m² 5 096,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Komfortowy dom jednorodzinny, przeznaczony dla 4 - 5-cio osobowej rodziny, o powierzchni całkowitej 260 m.kw. położony na działce o powierzchni 1552 m kw. zadrzewionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żbików

Pruszków,mazowieckie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż - pilnie, położony w cichej i zielonej dzielnicy Pruszkowa, w bardzo dobrej lokalizacji. Dom jest dwupiętrowy, posiada 30-metrowy salon z kominkiem, dużą kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Guzikówka

Krosno,podkarpackie

450 000 zł185 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 185 m2 przy ulicy Guzikówka w Krośnie. Dom posadowiony na działce 50 arów. W skład nieruchomości wchodzi dom wolnostojący, mały budynek gospodarczy.