dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

110/1240mkw. Myślęcinek/osielsko 360.000zł Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 110mkw., działka 1240mkw. Wysokość pomieszczeń 2,77m. Domek gospodarczy na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

280 000 zł123 m² 2 276,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

MDM. 0 zł podatku pcc. Stan deweloperski. Dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Dom przeznaczony dla jednej 3-4 osobowej rodziny. Na parterze budynku znajduje się korytarz z ktorego dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 700 000 zł360 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta domu do sprzedania Węgrzce gmina Zielonki, w sprzedaży wyjątkowy nowy dom do zamieszkania. Rewelacyjne miejsce, przepiękne otoczenie, nowe sąsiedztwo, spokojna okolica, dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,lubuskie

550 000 zł159 m² 3 459,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Prądocinie Oferujemy dom jednorodzinny z osobnym garażem, położony na działce 12-arowej w Prądocinie. Na powierzchnię użytkową 130 mkw (ok. 160 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

245 000 zł90 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego wolnostojącego o pow. użytkowej 60m2 parter + ok 30m2 pow. strychu z możliwością adaptacji na poddasze użytkowe (ocieplany wełną mineralną + folia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł268 m² 2 425,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! zero prowizji dla kupującego! Przedstawiam Państwu dom jednopiętrowy o powierzchni całkowitej 268m 2 w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Strzemięcin. Budynek jest cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Motylewo

Piła,wielkopolskie

430 000 zł110 m² 3 893,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Motylewie. Powierzchnia użytkowa domu110,45 m2 usytuowany jest na działce o pow. 803 m2. Dodatkowo na działce znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bażanowice

Bażanowice,śląskie

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Okazja, wolny od zaraz Prezentujemy na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość położoną w spokojnej, niewielkiej miejscowości Bażanowice koło Cieszyna. Dom z lat 50-tych o pow.użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

520 000 zł236 m² 2 203,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

numer oferty: 1555 miejscowość: nowy Sącz ok.Chełmca Możliwość uzyskania kredytu na zakup nieruchomości! Kliknij w link by dowiedzieć się więcej. opis: dom wolno stojący dwurodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowowybudowany dom w zabudowie bliżniaczej w stanie deweloperskim na spokojnym osiedlu nowych domów .Niewielki, ekonomiczny w utrzymaniu budynek na niedużej działce. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży parterowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Częstochowa, w dzielnicy Gnaszyn. Dom składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz ganku. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

35 000 zł100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu połówkę poniemieckiego bliźniaka położonego w jednej spod chojeńskich miejscowości Brwice. Budynek częściowo podpiwniczony, wymaga remontu kapitalnego zarówno wewnątrz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

250 000 zł115 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom letniskowy (ok. 88 m2) na działce rekreacyjnej. Dostępne media: prąd. Ogrzewanie kominkowe, woda ze studni głębionowej, szambo dwukomorowe. Na parterze domu otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł199 m² 4 974,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Kupuiacy zwolniony z pcc! Dom wolnostojący, w stanie podwyższonym deweloperskim wg projektu dom W kalateach Powierzchnia całkowita 262m2, użytkowa 199m2, działka 961m2. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż domu w centrum Nowego Sącza. Budynek piętrowy w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony. W piwnicach znajduje się garaż, kotłownia z piecem gazowym oraz węglowym. Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom wolno-stojący z działką inwestycyjną w Nadarzynie.Nieruchomość znajduje się w strefie mieszkaniowo - usługowej. Miejscowy Plan zagospodarowania Przestrzeni pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Okazja! Do sprzedaży piękny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 167m2 w Białych Błotach, na działce o pow. 555m2. Na parterze znajduje się hol, piękny salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom o pow. całkowitej 230m2 (pow. użytkowa 170m2) ulokowany w cichej i spokojnej okolicy Węgrzc (niedaleko północnej granicy Krakowa). Lokalizacja: dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgierz

Zgierz,łódzkie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej , w centrum Zgierza. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to ok. 65m2 plus możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż na saskiej kępie house for sale in saska kępa Do sprzedaży duży, wygodny dom w zabudowie szeregowej położony na ogrodzonym osiedlu na Saskiej Kępie. Dom posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł420 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1510. Wawer-Radość dom 420 m na działce 1112m, z lat 90tych po remoncie, luksusowo wykończony i wyposażony. Przyziemie: garaż 60m oraz drugi garaż i pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

500 000 zł225 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

- do sprzedaży dom sześciopokojowy na działce o powierzchni ok 400 mkw. Parter: - pomieszczenie gospodarcze ok 35 mkw - pomieszczenie gospodarcze ok 7 mkw - pomieszczenia gospodarcze ok 6 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hutnicza

Piła,wielkopolskie

322 900 zł150 m² 2 152,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom z 1981r. Piła, os. Górne, ul. Hutnicza oferta bezpośrednia Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura nieruchomości! pow. 103,5m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

235 000 zł66 m² 3 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Centrum sikorska - nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domku letniskowego w okolicach Sokolnik, dębniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozalin

Rozalin,mazowieckie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

polecam do sprzedania trzykondygnacyjny dom z 1980 roku, wolnostojący z ogrodzoną działką 3000m2; pierwsza kondygnacja - dwa garaże, kotłownia, spiżarnia; piętro 80m i poddasze 80m; dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosanów

Rosanów,łódzkie

599 000 zł194 m² 3 090,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu, ul.Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży domu z drewnianych bali, w Rosanowie, gm.Zgierz. Proponujemy Państwu wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Centrum sikorska Aneta Sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Sokolnikach. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to 150m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułków

Sułków,małopolskie

629 000 zł275 m² 2 287,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania elegancki dom wolnostojący, znajdujący się w Sułkowie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - 15 minut od Krakowa i 5 minut od Wieliczki. Dom mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łużycka

Sianów,zachodniopomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom przystosowany dla osoby niepełnosprawnej podjazdy, duża łazienka. Parter kuchnia, dwa duże pokoje, taras na całej szerokości domu. Piętro 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Okna pcv, własna studnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wandzin

Wandzin,łódzkie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 500 m²

Oferta sprzedaży działki leśnej o powierzchni 40500m2, zabudowanej domem całorocznym o powierzchni 150m2, parterowym z poddaszem użytkowym. Nieruchomość znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł390 m² 2 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom dwurodzinny z dużym warsztatem samochodowym oraz osobnym mieszkaniem i pomieszczeniami gospodarczymi, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Dom ma oddzielne wejścia do mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł230 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Obszerny wolnostojący dom jednorodzinny-całkowicie wykończony, do natychmiastowego zamieszkania. Wysoki poziom wykończenia.Piętrowy z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowy Wawer

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 220m2, lokalizacja Nowy Wawer, do Centrum tylko 10km. W pobliżu znajduje się stacja pkp Wawer, przystanki autobusów podmiejskich i miejskich. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł155 m² 2 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom typu klocek na ładnym zielonym osiedlu braniborskim!~~osiedle niedaleko centrum, focusa, uniwersytetu, bardzo dobra komunikacja mzk, pks, szkoła podstawowa, przedszkole. Blisko las, trasy spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Urszulin

Urszulin,lubelskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Działka położona przy samym jeziorze. Na działce znajdują się trzy drewniane domki letniskowe, tworzące mały ośrodek wypoczynkowy. Powierzchnia każdego z domków to 70m2. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

389 000 zł230 m² 1 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Legionowo/skrzeszew, blisko Chotomowa. Tylko 1695 zł za m2. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 184m2. Powierzchnia całkowita wynosi 230m2. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł159 m² 5 597,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Uwaga! Oferta od dewelopera! Dom na ekskluzywnym nowym osiedlu w Warszawie -wesołej. Kameralne zamknięte osiedle sześciu domów w zabudowie szeregowej-skrajnej na obszarze ponad hektara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

2 740 000 zł364 m² 7 527,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Duży, przestronny dom w centrum Sopotu. Wybudowany w 1993 roku z cegły, ocieplony w 2002r., tynk akrylowy. Centralne ogrzewanie nowe- gazowe piec nowoczesny "buderus'. Dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dom wolnostojący w Sulejówku-Miłośnie, ok. 300 metrów od stacji kolejowej. Dom trzykondygnacyjny: wysoka piwnica, parter, piętro i nieużytkowy strych. Dom został pomurowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Poręba Mała

Nowy Sącz,małopolskie

1 499 000 zł368 m² 4 073,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego, wolnostojącego, murowanego o pow. użytkowej 368m2 położonego na działce o pow. 25 arów, usytuowanego w dzielnicy willowej Mała Poręba z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiązowa

Tychy,śląskie

590 000 zł223 m² 2 645,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Inwestycja już gotowa. Trwają prace wykończeniowe wokół budynku (zieleń, droga) Bardzo dobrze zlokalizowana nieruchomość na pograniczu Czułowa i Zwierzyńca (ul. Wiązowa). Doskonała.