dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

725 000 zł164 m² 4 420,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Działka przynależna 32m x 32m. Osiedle zamknięte z drogą utwardzoną kostką bez przejazdu do innych działek. Droga tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

517 000 zł159 m² 3 251,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny, elegancki dom w stanie deweloperskim, wewnątrz do wykończenia według własnych upodobań. Dom porządnie wykonany z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom o powierzchni 273m2. Na działce o powierzchni 1438m2. Budynek w stanie deweloperskim. Tani w eksploatacji ogrzewany przy pomocy pompy cieplnej. Zbudowany z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skierdy

Skierdy,mazowieckie

930 000 zł165 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny, wolnostojący dom oddalony od Warszawy niespełna 12 km. Wykonany z materiałów wysokiej jakości z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

2 000 000 zł250 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

BW 55/10 Bardzo ładny, rozłożysty dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 190 m2. w miejscowości Urzut /k. Nadarzyna. Budynek wybudowany technologią tradycyjną z cegły, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

400 000 zł174 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:868 m²

Opis oferty , Do sprzedania dom jednorodzinny w Mstowie na regularnej, kształtnej działce. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia , że budynek charakteryzuje się dużą ergonomią. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

490 000 zł190 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom szeregowy Mysłowice - Brzęczkowice Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy). Budynek położony na działce o łącznej powierzchni 295m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sokola

Piła,wielkopolskie

750 000 zł145 m² 5 179,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 207 m²

Dom wolnostojący, sprzedaż, piła-Motylewo ul. Sokola, komfort! wysoka jakość! działka 3.207 m 2. Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. użytkowej 144,80m 2 , działka (własność).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Traugutta

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł79 m² 3 598,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony przy ul.Traugutta w ścisłym centrum miasta Zgorzelca. Nieruchomość o powierzchni 79,21 m2 obejmująca 3 pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:257 m²

Opis oferty : Bardzo komfortowy szeregowiec , wykończony w tonacji czarno - białej Pomieszczenia na parterze : duży salon połączony z kuchnią , garaż , korytarz , wc , mała garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu super nieruchomość inwestycyjną u zbiegu ulic Wielickiej i Bieżanowskiej. Doskonale widoczna z głównych ulic, w pierwszej linii zabudowy tuż za torami tramwajowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 020 000 zł162 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy o powierzchni 161,95 m2 na dwóch pełnowymiarowych piętrach (79,5 m2-parter + 82,4 m2-piętro), z działką ok.444,5 m2. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nietuzinkowy przepiękny dom zbudowany z bala świerkowego. Parter domu to gabinet, wiatrołap, kotłownia, łazienka dla gości z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł190 m² 4 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Warszawa Zielona Białołęka. Bardzo komfortowy dom wolnostojący w spokojnej części Białołęki w ok. ul.Zdziarskiej o pow. 190m2 na działce 1320m2. Otoczenie lasów Puszczy Słupeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowy wolnostojący dom w Modlicy koło Krakowa w nowej inwestycji Modlnica Point. Modlnica point to nowoczesny kompleks składający się z 16 domów zlokalizowanych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł170 m² 5 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:309 m²

Segment skrajny z bardzo ładnie zagospodarowanym ogródkiem. Uliczka zabudowana segmentami, dość kameralnie. Wokół zabudowa jednorodzinna. Wybudowany 12 lat temu. Powierzchnia podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł103 m² 5 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Bielsko-Biała / Wapienica ( na granicy Jaworza) - nowy, parterowy dom jednorodzinny Do sprzedania nowy (2014 r.), przestronny, parterowy dom jednorodzinny (3 pokoje, duża kuchnia, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

845 000 zł340 m² 2 485,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wolnostojący dom o pow. użyt. 248 m2 usytuowany na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 2200 m2, porośniętej rozmaitymi krzewami ozdobnymi, drzewkami, oryginalną roślinnością ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

5 800 000 zł855 m² 6 783,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedaż , Stare Miasto, ulica krupnicza, część kamienicy. Udziały ze wskazaniem. Super lokalizacja w niedalekiej odległości Planty Krakowskie oraz centrum Starego Miasta. Do sprzedaży 47%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Walim

Walim,dolnośląskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Willa w Walimiu w stylu tyrolskim, położona w malowniczym miejscu. aktualnie w budynku znajdują się 2 niezależne lokale mieszkalne, oraz duży strych który można zagospodarować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu mieszkalny jednorodzinnego położonego w miejscowości Płochocin gmina Ożarów Mazowiecki. Trzykondygnacyjny, z garażem na dwa samochody dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Kajetanach gminie Nadarzyn. Parter domu to składa pokój dzienny 32m/kw, hol 10,4m/kw, kuchnia 10,2kw, jadalnia 8,7m/kw, łazienka 5,1m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Urzut

Urzut,mazowieckie

999 000 zł234 m² 4 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w Urzucie gminie Nadarzyn usytuowany na działce o powierzchni 1229m/kw. Parter budynku to holl, salon z kominkiem i z wyjściem na ogród, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł75 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kontakt: dom parterowy o pow. 75m2 po przeprowadzonym remoncie w 2015r zlokalizowany na działce o pow. 700m2 w odległości 2km od Szubina. Dwa pokoje - na podłogach wylewka przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Na sprzedaż piękna nieruchomość, położona w pasmie gór sowich w miejscowości Ostroszowice. W skład nieruchomości wchodzi: solidny murowany (cegła) dom o powierzchni 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malwowa

Kraków,małopolskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w dzielnicy Podgórze- kurdwanów. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż dom o powierzchni 180m2. Dom znajduje się na 4 ar działce i składa się z : Na parterze :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący z 1974 roku usytuowany na czteroarowej działce w dzielnicy Staromieście w Rzeszowie. Zjazd z drogi gminnej asfaltowej. Teren ogrodzony. Dwie kondygnacje użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zelków

Zelków,małopolskie

1 500 000 zł324 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom w Zelkowie gmina Zabierzów z 2007roku o powierzchni użytkowej 265,4m2 + garaż 38m2. Wysoki standard wykończenia! Do zamieszkania od zaraz! Funkcjonalny i wygodny na dużej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzysławiec

Borzysławiec,zachodniopomorskie

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom wolnostojący położony w niewielkiej urokliwej miejscowości niedaleko Szczecina. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Sielski klimat, bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

660 000 zł230 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek o pow. 184 m wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty dachówką firmy Koramic. Stolarka okienna wysokiej jakości. położenie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Świdnik

Świdnik,lubelskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom 2 kondygnacyjny w zabudowie wolnostojącej w Świdniku Budynek: - 150 m2 powierzchni użytkowej - salon, 5 pokoi, przestronna kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, przedpokój - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowicza

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł73 m² 3 136,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom parterowy we Włocławku przy ul. Słowiczej. Dom ma powierzchnię użytkową 73,34 m2, znajdują się w nim 3 pokoje, 2 łazienki oraz 2 kuchnia. Działka - 355 m2. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

265 000 zł114 m² 2 320,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Dom międzybrodzie sprzedaż Nieruchomość położona na stoku Żarnówki Dużej o nachyleniu wschodnim opadającym zboczem dp jeziora Międzybrodzkiego. W ofercie do sprzedaży dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalej

Kalej,śląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:811 m²

Dom w miejscowości Kalej (4 km od Częstochowy). Usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej na działce o powierzchni 811 m2. Dom został zbudowany w 2012 roku metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 419 000 zł320 m² 4 434,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący na pięknej działce. Całościowe podpiwniczenie, które można zaaranżować na własny sposób. W ostatnich latach dom był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

670 000 zł170 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej W zamkniętym osiedlu kilku domów jednorodzinnych,osiedle monitorowane. Kraków-zielonki, 3 kilometry od ul. Opolskiej. Doskonałe połacznie z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grądy

Grądy,mazowieckie

695 000 zł194 m² 3 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Bardzo ładny, luksusowo wykończony dom o pow. całkowitej 194 m2 na ślicznie zagospodarowanej działce w cichej i spokojnej miejscowości, położonej 20 km od granicy Warszawy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grabówka

Częstochowa,śląskie

450 000 zł480 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:693 m²

Grabówka! Do sprzedaży dom o pow. całkowitej 470m2, podpiwniczony, na ładnie zagospodarowanej działce 700m2 ( altana z grilem ). Budynek po termoizolacji z nową elewacją zewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100m2 zlokalizowany w Mystków na działce o powierzchni 11 arów.Na parterze znajdują się: 3 pokoje,kuchnia z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży zadbanego, w dużej części wyremontowanego domu wolno stojącego położonego w okolicy miejscowości Grochotów nieopodal Strzegomia. Cicha, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wełnowiec

Katowice,śląskie

1 150 000 zł330 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom katowice wełnowiec Bardzo ładny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z możliwością przystosowania na dom dwurodzinny położony na bardzo ładnym, cichymi.