dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

450 000 zł173 m² 2 601,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt: dom wolnostojący ( parter + poddasze użytkowe) o pow. 173m2 zlokalizowany na działce 850m2. Parter: salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, łazienka. Poddasze: 4 sypialnie, łazienka. okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Nowy dom w Brwinowie położony po stronie Podkowy Leśnej wybudowany w 2005roku o powierzchni 180m/2 na działce o powierzchni 1170m/2 ( wymiary działki ok. 56m x 21m) Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Posiadłość położona w miejscowości Kikół koło Lipna. Łączna powierzchnia 2,5 ha. Nieruchomość stanowi zabudowany dwukondygnacyjny dom, grunt o powierzchni 1,5 ha z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

2 500 000 zł720 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Bardzo malowniczo zlokalizowana nieruchomośc położożona na dużej ładnie zagoispodarowanej działce z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej.W skład nieruchomości wchodzą budynek główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł148 m² 4 114,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania połówka bliźniaka na małym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, ogrodzonym cegłą klinkierową. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 451 m²

Do sprzedaży przestronny dom w okolicach Zagrodna.~~Dom piętrowy o powierzchni około 140 mkw. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze usytuowane są 4 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zwierzyniec

Tychy,śląskie

540 000 zł144 m² 3 752,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Oferta sprzedaży nowego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej - segment skrajny, zlokalizowany w Tychach Czułowie , na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 143,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niecała

Marki,mazowieckie

490 000 zł230 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła budynku, innowacyjny design. Składa się z dwóch pięter oraz otwartego poddasza. Parter: salon, kuchnia, łazienka oraz garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

559 000 zł260 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w spokojnej części Szczawna Zdroju. Dom 3 kondygnacyjny: przyziemie - 2 garaże 22 m2 i 30 m2, hol 13m2, kuchnia 12n,spiżarnia, suszarnia 7m oraz pralnia z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 600 000 zł404 m² 6 435,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Podkowa Leśna. Dom: 404 m2 powierzchni całkowitej Piwnica - 52,5 m2: kotłownia, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

307 000 zł160 m² 1 918,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niezwykły,duży dom z możliwościami. Dom o powierzchni 160 m2 położony jest na dużej sielankowej działce (1600m2). Teren jet ogrodzony i obsadzony starymi drzewami i kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dobrzyńska

Lipno,kujawsko-pomorskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Lipnie o pow. użytkowej 130m2 , działka o powierzchni 2756m2 przy ulicy Dobrzyńskiej. Możliwosc zamieszkania 2 rodzin. Dwa wejścia do budynku. Na parterze znajduje się duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Bielsko-biała - komorowice - duży dom W zabudowie bliźniaczej. Dom z ogromnym potencjałem. Położony jest na dużej działce o pow. 17,95a na obrzeżach Komorowic ale bliżej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o pow.całkowitej ok.140m2. Suchy, ciepły, jednorodzinny, może być na prowadzenie działalności (dużo pomieszczeń gospodarczych w piwnicach). Wysokie piwnice ok.200m. Na górze 3 widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

565 000 zł155 m² 3 640,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

1/2 bliźniaka - stan deweloperski na Ponikwodzie! Dom 1/2 bliźniaka (prawa strona): - termin oddania do użytkowania 3.2016 roku - powierzchnia: 155,20 m2 całkowita, 102,43 użytkowa - 3 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:839 m²

Witam, do sprzedania (lub wynajęcia) dom jednorodzinny o powierzchni 160 m2 położony w okolicy Jasnej Góry. Przestronny dom z poddaszem użytkowym idealny również na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

2 950 000 zł867 m² 3 402,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Luksusowa rezydencja o powierzchni 867m2 (część mieszkalna: 622m2, część biurowo-usługowa: 245m2) położona na działce z blisko tysiącem nasadzeń o pow. 5020m2 w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

535 000 zł128 m² 4 179,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt: dom o pow. 128m2 ( parter + poddasze użytkowe) zlokalizowany na działce 1000m2 w sąsiedztwie nowych domów oraz lasu. Parter: salon z wyjściem na taras - na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałów

Michałów,mazowieckie

695 000 zł160 m² 4 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania małe siedlisko zabudowane trzema budynkami. Głownym budynkiem mieszkalnym (ok160 m), domkiem gościnnym (ok 40m) oraz garażem. Główny budynek składa się z dwóch kondygnacji parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

3 257 000 zł320 m² 10 178,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wspaniała, prestiżowa rezydencja na Zielonym Ursynowie położona pośród elegancki domów jednorodzinnych. Parter: salon połączony z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu Puszczy Wkrzańskiej w Pilchowie. Na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 139 000 zł140 m² 15 278,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie szeregowej położony w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie lasów. Teren należy do Warszawskiego Obszaru Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

1 122 000 zł269 m² 4 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Atrakcyjny, ze względu na lokalizację i cenę, dom dwurodzinny w jednej bryle (w kształcie litery L) z oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : brak Pomieszczenia na parterze : salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, garaz Pomieszczenia na piętrze : trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

363 000 zł180 m² 2 016,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom całoroczny z bala drewnianego. Media: woda miejska (wodociąg wzdłuż ogrodzenia). Kanalizacja: planowana miejska. Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grunwald

Grunwald,warmińsko-mazurskie

295 000 zł200 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 620 m²

Ten wspaniały, wyjątkowy dom powstał w latach powojennych. Usytuowany jest w wyjątkowym i unikatowym miejscu - zaledwie 3,3 km od Grunwaldu, 5,3 km od jeziora Dąbrowa Wielka Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,śląskie

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedaży dom piętrowy , wolnostojący , podpiwniczony w całości, powierzchnia całkowita 300m2 działka o powierzchni 2194m2 rozmiar 40x55m. Piwnica:garaż 6 pomieszczeń wysokich. Parter: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

430 000 zł270 m² 1 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, jednopiętrowy, może być użytkowany jako dom dwurodzinny. Dom wybudowany ok roku 1920 a w latach 1990 - 2000 został rozbudowany i przeprowadzono gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 790 000 zł238 m² 7 521,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w spokojnej okolicy, połozony bezpośrednio przy terenach leśnych, blisko Wisły. Przestronna działka 27m x 53m. Dom jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Atrakcyjny - nowoczesny, energooszczędny i komfortowy dom wolnostojący do wykończenia. Wybudowany na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 1140 m2, graniczącej z rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania piękny dom w najlepszej części Woli Justowskiej tuż obok krakowskich błoń. Piękna rezydencja położona jest na prawie 8 arowej zagospodarowanej działce tarasowo wznoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

345 000 zł140 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom Z wyjątkowym widokiem, skoczów 345 000 zł Prestige Nieruchomości poleca Państwu dom wolnostojący o powierzchni 140 m kw., usytuowany w Skoczowie (Kaplicówka), na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł165 m² 2 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom - Bielsko-Biała - Wapienica promocja! bardzo atrakcyjna cena! Nowy dom o pow. użytkowej 153m 2 (całkowitej 165m2) w zabudowie szeregowej położony w ładnym, widokowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom jedno rodzinny w zabudowie bliźniaczej (domy połączone tylko jednym pokojem) murowany o powierzchni 230 m2 (siedem pokoi: dwie kuchnie, garderoba, trzy łazienki, wc, hal, strych) całkowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

195 000 zł140 m² 1 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży piętro domu jednorodzinnego w dzielnicy lisiniec. Górna czesc: 4 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia, łazienka, dwie toalety, balkon. Ogród duży z owocowymi drzewami, garaż, całosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

806 000 zł180 m² 4 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Domek jednorodzinny, wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej części Pruszkowa. Na parterze dwa pokoje, kuchnia, łazienka z oknem, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

420 000 zł138 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka o powierzchni 138m2 na działce o powierzchni ok. 300m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Budynek z 2013roku wybudowany z prothermu, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choroń

Choroń,śląskie

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny nowoczesny,drewniany ,całoroczny dom w okolicach Choronia. Budynek z 2010 roku.Dom umeblowany w całości,świetnie wyposażony,do zamieszkania.W środku jest kominek co sprawia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

379 000 zł214 m² 1 771,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Okazja! super cena do końca października! dom wielorodzinny W super cenie! polecamy dom w Mikołowie, blisko centrum o powierzchni 214 m2 na działce o powierzchni 436m2. Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zawodzie

Zawodzie,śląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż atrakcyjna szeregówka, zlokalizowana w dzielnicy Zawodzie. Dom podzielony na dwie kondygnacje, na parterze salon ,kuchnia ,toaleta,wc,sypialnia, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Piętro: trzy sypialnie i dwie łazienki. Dwa balkony:jeden od wschodu - łączy dwa pokoje, drugi mniejszy.