dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienna

Bojano,pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klient Prezentujemy Państwu budowę II etapu Osiedla domów jednorodzinnych składającego się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej. Docelowo Osiedle składać się będzie z 22 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł270 m² 1 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Dom wolno stojący na wsi parterowy po generalnym remoncie w 2002 roku położony w odległości 11km od Stargardu Szczecińskiego.Dom ocieplony z doprowadzoną kanalizacją,prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczepowa

Szczecin,zachodniopomorskie

556 000 zł140 m² 3 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom wolnostojący 6 pokojowy o pow. użytkowej 140m2 piętrowy z 1938r na działce 660m2 przy cichej uliczce na Żelechowie. Dom składa się z 2 niezależnych 3 pokojowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

425 000 zł260 m² 1 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przytulny dom w otwocku. Ciekawie zagospodarowana nieruchomość z piętrowym budynkiem mieszkalnym. Budynek posiada trzy poziomy mieszkalne i jest w bardzo dobrym stanie. Parter-pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasteczko

Nowe Miasteczko,lubuskie

150 000 zł200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Zabytkowa baszta na przepięknej działce Z bezpośrednim dostępem do jeziora!~~wysokość budynku - 13,5 m - powierzchnia działki 1.230 m2 z dostępem do jeziorKa (5m od budynku). Na tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

256 000 zł86 m² 2 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 728 m²

Do Sprzedania budynek mieszkalno usługowy położony w malowniczej okolicy Zalewu Ruda w okolicach Mławy. Budynek jednorodzinny, parterowy, murowany z dachem dwuspadowym pokrytym blacho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł190 m² 5 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom położony z starej części Zacisza na Targówku, fantastyczna zielona okolica, blisko do przychodni, szkoły, przedszkola i pełnej infrastruktury miejskiej. Działka prostokątna na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzesko

Brzesko,małopolskie

410 000 zł173 m² 2 369,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący wykonany w najnowszej polskiej technologii M3 System. Dzięki wyspecjalizowanej technologii budowy domów energooszczędnych, którą mocno interesują się rynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Połówka bliźniaka zlokalizowana na Starej Sadybie przy zabytkowej urokliwej ulicy ze stylowym oświetleniem gazowym. Dom po generalnym remoncie w 2004 r, posiada 4 kondygnacje i powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W trzciance super niska cena na wiosne! Teraz nowa, niższa cena: 470.000zł NOWA ATRAKCYJNA CENA: 400.000zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radruż

Radruż,podkarpackie

680 000 zł215 m² 3 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 839 m²

Do sprzedania posiadłość na 5,28 ha gruntu z wolnostojącym domem z bali o powierzchni użytkowej 165 m2 w Radrużu (województwo podkarpackie, powiat lubaczowski, gmina uzdrowiskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 900 zł131 m² 3 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 404900 Powierzchnia 131,19m2 Dom jednorodzinny, piętrowy. Architektura tego domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kordiana

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł350 m² 4 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom z 2003 roku o przemyślanej, jednolitej budowie architektonicznej w centrum starego Rembertowa. W całości wybudowany z cegły, obłożony cegłą klinkierową. Działka 560.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bibice

Bibice,małopolskie

999 000 zł337 m² 2 964,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

DO sprzedaży oferta ds-3238 Dom wolnostojący z 1994 r o powierzchni całowitej 336,8m / pow użytk. 140m , na działce 39 ar w bibicach z możliwością dokupienia działki od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł1 700 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:411 m²

Sprzedam kamienicę w Toruniu przy ul. Jagiellończyka 6 - 1700m2. Nieruchomość położona jest blisko Starówki, w pobliżu dworca pkp/pks, liczne sklepy, kościoły, szkoły. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okólna

Mława,mazowieckie

650 000 zł202 m² 3 212,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Do Sprzedania Dom Jednorodzinny położony w Mławie przy ul. Okólnej Dom o powierzchni 202,34 m wybudowany w 1991r. metodą tradycyjną z białego pustaka, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł268 m² 3 167,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na poznańskich Podolanach. Dom ma powierzchnię całkowitą 268 m2 i posiada trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czeladź

Czeladź,śląskie

345 000 zł120 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Opis dodatkowy Budynek w zabudowie szeregowej z 1963 roku. Powierzchnia całkowita budynku około 120 m2, działka o pow. 244 m2, garaż o pow. 30 m2. Budynek bardzo dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 300 000 zł238 m² 5 464,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dom wolnostojący częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz garażem na dwa samochody. Położony w Kwirynowie gm Stare Babice, w odległości od Warszawy 5 km ( blisko znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zwola

Zwola,wielkopolskie

169 000 zł25 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:898 m²

Polecamy na sprzedaż domek letniskowy położony w miejscowości Zwola gmina Zaniemyśl. Bardzo dobry dojazd do Poznania - około 35 km. Blisko do jeziora - około 300 m. Niedaleko do Warty. Do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bielsko-biała, kamienica idealna lokalizacja, bliska odległość terenów rekreacyjnych Proponuję atrakcyjny budynek parterowy, z użytkowym poddaszem , położony wśród spokojnej willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pacholewo

Pacholewo,wielkopolskie

370 000 zł157 m² 2 356,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom parterowy Z poddaszem W pacholewie na sprzedaż gmina oborniki dom W stanie deweloperskim pod poznaniem na sprzedaż Dom piętrowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Budziszewko

Budziszewko,wielkopolskie

40 000 zł24 m² 1 699,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Domek letniskowy W budziszewku gm.ROGOŹNO NA SPRZEDAŻ! OBNIŻKA CENY! Przedmiotem oferty jest domek letniskowy o pow. 23,53m 2 w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

488 000 zł218 m² 2 243,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Oferujemy państwu do kupna, nowy dom wolnostojący O bardzo nowoczesnej bryle na zamkniętym osiedlu W zielonej górze ok. 7 km od centrum!~~podana cena jest ceną netto, do której należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Mława,mazowieckie

560 000 zł119 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do Sprzedania Dom Jednorodzinny położony w centrum Miasta na osiedlu nowych domków przy ul. Powstańców Wielkopolskich Dom o powierzchni 119,00 m - wybudowany pod koniec lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gosławice

Opole,opolskie

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący do remontu, działka 890 m2, droga wylotowa z Opola, aktualny miejscowy plan zagospodarowania. Oferta na wyłączność Do sprzedania niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż W wilanowie - powsinie , okazja cenowa new house for sale in wilanow - powsin nabycie Z rynku pierwotnego kupujący nie płaci 2% pcc przy nabyciu tej nieruchomości kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

439 990 zł134 m² 3 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Polecam na sprzedaż ostatni dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Plewiskach, niespełna 500 metrów od zachodniej granicy Poznania [junikowa].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korfantego

Toruń,kujawsko-pomorskie

510 000 zł123 m² 4 159,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję Państwu pozornie nieduży,jednak bardzo obszerny i funkcjonalny komfortowy dom.Ma on w zasadzie jedno piętro,ale 3 poziomy.Jest częściowo podpiwniczony.Garaż znajduje się w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł146 m² 4 787,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Projekt budowlany polegający na wybudowaniu zespołu 7 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gminie Warszawa - Białołęka. Bardzo dobra lokalizacja w okolicy ul. Marywilskiej, 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ładny i gustownie urządzony dom o powierzchni 150 m2 na granicy Góry Kalwarii i Krzaków Czaplinkowskich. Na parterze domu znajduje się przestronny salon (około 45 m2) podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Motylewo

Piła,wielkopolskie

640 000 zł178 m² 3 599,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

NA sprzedaż przytulny, wolnostojący dom W pile- motylewo - oaza ciszy I spokoju! 5 pokoi, pow.CAŁKOWITA 177,8m2 Pow. działki 2467m2 Malowniczo położony na działce zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabówno

Grabówno,wielkopolskie

380 000 zł185 m² 2 050,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:794 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W grabównie Działka zagospodarowana (własność) o pow. 794 m2, ogrodzona. Technologia budowy tradycyjna. Parter: salon ( 28,74

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Sławno,zachodniopomorskie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Sprzedam nieruchomość na którą składają się następujące elementy: mieszkanie na parterze w wolnostojącym domu o powierzchni 93 mkw, dwie piwnice i kotłownia, połowa użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

900 000 zł230 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Prezentujemy dom na działce o pow. 3040m2, cena została znacznie obniżona ze względu na pilną sprzedaż. Dom jednorodzinny wolnostojący w Lipkowie gm Stare Babice, położony ok 7 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

420 000 zł192 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażem oddzielającym od sąsiada. pow całk.- 192m2 pow użytk - 147m2 pow działki - 500m2 Stan developerski - wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe

Dębe,wielkopolskie

157 500 zł77 m² 2 050,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący pow. 76,8 M2 położony na działce O pow. 4500 M2 W centrum wsi dębe okolice lubasza I czarnkowa. Dom do kapitalnego remontu, składający się Z: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem ( projekt Z 124) wybudowany w 2014 r. o powierzchni całkowitej 160 m2, użytkowej 138 m2, działka 2500m2 z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowiec

Tarnowiec,małopolskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Tarnowcu ok. 5 km od Tarnowa woj. małopolskie. Dom budowany w latach 80-tych, znajduje się na ładnie zagospodarowanej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij