dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kośminek

Lublin,lubelskie

348 900 zł110 m² 3 171,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom dla osób ceniących,spokój i wygodę zarówno w domu jak i najbliższej okolicy. Dom po częściowym remoncie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

285 000 zł90 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:359 m²

Oferujemy na sprzedaż niewielki budynek do remontu lub wyburzenia zlokalizowany w samym centrum Andrychowa - II linia zabudowy Rynek - przejście przez frontową kamienicę. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Starej Miłosnej, świetny dostęp do infrastruktury miasta i komunikacji (autobus i skm-ka). Sąsiedztwo bez uciążliwości stanowi zwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strumień

Strumień,śląskie

275 000 zł154 m² 1 787,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom Parterowy strumień W naszej ofercie znajdziecie Państwo dom o powierzchni 153,83 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 995 m 2. Dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

325 000 zł135 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

NA sprzedaż dom wolno stojący W żorach! 325000 zł Oferujemy Państwu dom znajdujący się w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych, na nowo powstałym osiedlu. Na parterze znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Ruda Śląska,śląskie

690 000 zł188 m² 3 670,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Dom wolnostojący położony w Rudzie Śląskiej Kłodnicy w rejonie ul. Orzeszkowej. W doskonałej lokalizacji - dojazd do całej aglomeracji poprzez autostradę A4. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Lublinie w dzielnicy Sławin. Powierzchnia użytkowa wynosi 150 m2, na którą składają się trzy kondygnacje. Budynek posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 550 000 zł305 m² 5 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 305 m2 usytuowany na działce 184 ar ogrodzonej. ( 134ar budowlana ) Dom duży, przestrzenny. Parter hol, salon z aneksem kuchennym i kominkiem, 2 łazienki, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

533 000 zł126 m² 4 234,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Dom zlokalizowany w zielonej i spokojnej okolicy w Mierzynie, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy dom przy ul.Sadowej w ELBLĄGU. Dom nowocześnie urządzony,w pokojach położony grys oraz panele bardzo dobrej jakosci. Nowa zabudowa kuchni, 2 Łazienki(położono glazurę i terakotę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pracka

Henryków-Urocze,mazowieckie

555 000 zł162 m² 3 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, gotowy do odbioru dom pod lasem. Stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz). Miejscowość Henryków-Urocze. Oferta bezpośrednia. Więcej informacji na stronie projektu: brzozowypark. eu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

349 000 zł220 m² 1 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom z zabudowaniami położony w miejscowości Łazy, oddalonej około 10 km od Zawiercia. Dom wybudowany w 1967 roku, murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

490 000 zł480 m² 1 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą, położony w Zawierciu, kilka minut jazdy samochodem od centrum miasta. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skałka

Skałka,śląskie

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 070 m²

Komfortowy dom w pięknej okolicy - skałka/zawiercie Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Skałka, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 070 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 160 000 zł309 m² 3 754,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Do sprzedaży nowy dom położony w Józefowie k.Otwocka. Budynek piętrowy, bez użytkowego poddasza, niepodpiwniczony. Okna drewniane, pasywne 3 szybowe (profil 90 mm), dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stajkowska

Lubasz,wielkopolskie

160 000 zł78 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Polecam do sprzedaży połowę domu z niepowtarzalnym klimatem o łącznej powierzchni 78,71 m2 położony na działce o powierzchni 602 m2 w miejscowości Lubasz. Gmina Lubasz położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł450 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wolno stojący budynek o powierzchni ok.430mkw. posadowiony na działce o pow. 876mkw. w Pyrach (ursynów Południowy). Budynek czterokondygnacyjny. W przyziemiu jest 8 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

325 000 zł98 m² 3 316,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Klient prowizję zapłaci Klient Sprzedający bez podatku pcc sprzedaż możliwa w programie MDM Na sprzedaż pół bliźniaka - szereg środkowy , z księgą wieczystą, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Sady,wielkopolskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Polecam pięknie zagospodarowaną działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 z domkiem wykorzystywanym rekreacyjnie, z możliwością budowy domu wolno stojącego w części frontowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł500 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnym i cichym rejonie Starego Rembertowa. Sąsiedztwo stanowi niska, luźna zabudowa jednorodzinna w przewadze wolnostojąca. Ulica o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Starej Miłosnej pośród zwartej zabudowy (segmenty) jednorodzinnej. Dogodny dojazd do centrum. Blisko do szkoły, sklepów, banku, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł202 m² 2 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojące w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 202 m2 z działką 1400m2 w Kozerach 42km od centrum W-wy i 1,5km od Grodziska Mazowieckiego. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. bliżniaki o powierzchni użytkowej 195.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedaży fundamenty bliźniaka o powierzchni użytkowej 2x220 m2 z działką 1514m2 w Zaborówku 4,5km od Leszna i 19km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest piękna rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł295 m² 2 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:151 m²

Segment zlokalizowany w Starej Miłosnej pośród zwartej zabudowy (jednorodzinnej. Dogodny dojazd zapewnia ulica o nawierzchni asfaltowej i wyposażona we wszystkie media miejskie wpięte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Husa

Gdańsk,pomorskie

4 400 000 zł1 150 m² 3 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Stylowa kamienica w Starej Oliwie, obejmująca 9 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 850 m2. Powierzchnia całkowita kamienicy ok. 1200 m2. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jagodowa

Szczecin,zachodniopomorskie

408 000 zł90 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom 5 pokojowy o pow. 90 m2 na działce 377m2 w zabudowie bliźniaczej z 1936 r. na Gumieńcach. Parterowy dom podpiwniczony (piwnica i suszarnia) z użytkowym poddaszem. Parter 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom pobudowany Z wysokiej jakości materiałow. Wykończony W wysokim standardzie O charakterze rezydencji. Teren zagospodarowany zielenią. Aktualnie odnowiony został trawnik w/g najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Baranowice

Żory,śląskie

258 000 zł135 m² 1 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż nowo powstałe domy wolno stojące W żorach! pod lasem! 258000 zł uwaga! oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe domy znajdujące

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł360 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nieruchomość ulokowana w Wesołej Zielonej w bliskiej odległości od jej centrum handlowego i komunikacyjnego. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa jednorodzinna. Uliczka lokalna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł462 m² 7 561,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 393 m 2 na działce 2046 m 2 usytuowany w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

700 000 zł148 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Piękna posiadłość pod Górą Kalwarią o powierzchni 15 tys. m2 z domem o powierzchni 148 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Karolina około 4 km od Góry Kalwarii. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Reda,pomorskie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny (140m2) parterowy z poddaszem użytkowym położony w Redzie przy ul. Piaskowej oddany do użytku pod koniec 1999 roku w doskonałym stanie technicznym. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

490 000 zł175 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Piękny dom w dzielnicy domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 145 m2 z dużą działką o pow. 2705 m2 na obrzeżach Radomia. Dom parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:675 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Wesołej na os. Stara Miłosna. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oferta skierowana do miłośników piękna przyrody, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł145 m² 5 165,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Gustownie wykończony narożny segment w świetnej lokalizacji. Dom w zabudowie szeregowej położony jest z Nowej Iwicznej pod Warszawą. Na parterze znajduje się widny hol z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radom

Radom,mazowieckie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 położony na Halinowie. Działka o powierzchni 249 m2, zagospodarowana krzewami oraz iglakami. W skład domu wchodzą na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł120 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Okazja. Dom wolnostojący 90m2 na działce 400m2, 3 pokoje z kuchnią, w doskonałej lokalizacji w centrum osiedla Wesoła Zielona. Budynek parterowy , dach płaski, wolnostojący garaż 30m2.