dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m2, na działce ok. 2 arów.~~Nieruchomość położona jest w rejonie ul. Grunwaldzkiej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom wolnostojący o pow. 216 m 2 w dzielnicy Lisiniec na działce 1430 m 2. Dom wybudowany w 1989 r. z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem 10 cm, pokrycie dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jankowice

Jankowice,dolnośląskie

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Budynek znajduje się w Jankowicach w odległości 17km od wrocławskiego rynku, do granicy Wrocławia jest tylko 10km. Dojazd do domu odbywa się bezpośrednio z drogi gminnej (kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

550 000 zł215 m² 2 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym.Na parterze salon o pow.64m2 i dwa pokoje o pow.12m2 i 26m2.W kuchni zostają meble i wyposażenie.Łazienka duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł280 m² 1 782,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko w biurze alfa Nieruchomości! Piękny dom w okolicy Grudziądza! okazja super cena! Z całym wyposażeniem! Z przyjemnością proponuję Państwu na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

880 000 zł366 m² 2 404,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Do sprzedania dom w Lublinie w dzielnicy Sławin. Powierzchnia mieszkalna domu to około 200 m2 + garaż ( z łazienką), całość posadowiona na działce o pow. 1101 m2. Dom składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jurowce

Jurowce,podlaskie

394 000 zł284 m² 1 387,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Tylko u nas!polecam Państwu parterowy dom z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w Jurowcach, w zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych wolnostojących. Projekt realizowany jest w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gromadzka

Kraków,małopolskie

990 000 zł210 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący na Płaszowie, 210m2 powierzchni użytkowej na działce 8-arowej!~~zapraszam do oglądania domu w okolicy ulicy Gromadzkiej, w zacisznej części Płaszowa, w pobliżu domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł272 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Elegancki dom dla osób ceniących spokój oraz otoczenie natury. Dom o ciekawej architekturze położony w lesie sosnowym w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody i rzeki Świder.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł108 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

850 000 zł450 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania, elegancki, klasyczny w formie dom położony niedaleko Świdra w Józefowie k/otwocka. Sprzedawany w stanie deweloperskim (z grzejnikami i piecem). Budynek piętrowy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chybie

Chybie,śląskie

149 000 zł150 m² 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w sąsiedztwie lasu i pól Położony 5 km do centrum Chybia. W skład domu wchodzą Parter: 4 pokoje kuchnia Poddasze do adaptacji Budynek do aranżacji. Zapraszamy na prezentację Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Komfortowy dom połozony w cichym miejscu w Mierzynie. Duża zagospodarowana działka. Dom budowany cegła-wełna mineralna-pustka powietrzna-klinkier. Dach-dachówka ceramiczna glazurowana, rynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Broniewskiego

Siedlce,mazowieckie

430 000 zł214 m² 2 005,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w bliskim sąsiedztwie centrum miasta przy ul. Władysława Broniewskiego.Dom o powierzchni całkowitej 214,40m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta wstrzymana - została podpisana umowa przedwstępna. Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej znajdujący się bardzo blisko Wrocławia (3 km od granicy - okolice Wilkszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

405 000 zł140 m² 2 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny bliźniak w stanie deweloperskim-Wierzchowisko.Indywidualny projekt,nie tuzinkowa aranżacja.Materiały najwyższej jakości:porotherm+styropian 15 cm,tynk akrylowy Baumit,dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żernica

Żernica,śląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Piękny, wolnostojący,komfortowy dom z niesamowitym klimatem usytuowany w zielonym i spokojnym miejscu, z jednej strony z dala od zgiełku miasta z drugiej z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stryków

Stryków,łódzkie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

| okazja! Sprzedam parterowy dom 100m 2 z działką o pow. 3770m 2 w okolicy Strykowa. Dom 4 pokojowy, całkowicie wykończony, z garażem wolnostojącym dwustanowiskowym, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ćmiłów

Ćmiłów,lubelskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 na przedmieściach Lublina. Usytuowany na 10a działce. Dom gotowy do zamieszkania, nie wymaga nakładów finansowych. Doskonałe połączenie z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż polecam dom wyróżniający się ciekawą formą architektoniczną. Zlokalizowany w centrum Świdnicy. Niechuchomość o pow. 100 m2 powierzchni użytkowej z przepięknym wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabrze

Zabrze,śląskie

355 000 zł90 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w Tarnowskich Górach, w spokojnej i cichej dzielnicy Rybna. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 90 m kw + garaż. Dom składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelisławice

Żelisławice,śląskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 200 m2, zlokalizowany w Żelisławicach w gminie Siewierz. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 890 m2. Dom jest wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł203 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Wesołej , świetny dostęp do infrastruktury miasta i komunikacji (autobus i skm-ka). Sąsiedztwo bez uciążliwości stanowi zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Marcinkowo

Nowe Marcinkowo,warmińsko-mazurskie

326 000 zł170 m² 1 917,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom w miejscowości Nowe Marcinkowo, gmina Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie. Cena: 75.000,00 EUR (441,00 EUR/m2) / (326.000 PLN / 1917,65 PLN/m2) Powierzchnia całkowita: ok. 170 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 240 000 zł222 m² 5 585,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 220m2, działka 896m2. Dom zaprojektowany dla rodziny 4-5 osobowej. Zapewniający komfort i bezpieczeństwo. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Bełchatów, województwo łódzkie: do sprzedania atrakcyjny dom 180m2, gustownie wykończony i urządzony, do natychmiastowego zamieszkania. Budynek skrajny, rozkładowy, z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,pomorskie

180 000 zł180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dwa 3-pokojowe mieszkania W cenie 179.OOO zł. ______________________________________________ Dom typu blizniak w miejscowości Piaseczno jest połozony na końcu bocznej ślepej ulicy(bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł212 m² 3 014,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w Wawrze. Budynek piętrowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia wybudowany w 2012 roku. Zbudowany starannie z najlepszych materiałów (cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

430 000 zł162 m² 2 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecamy! Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim w dzielnicy Parkitka. Dom budowany z materiałów wysokiej jakości: pustak max, dachówka Brass, okna Fakro, parapety gresowe, kominy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

470 000 zł147 m² 3 190,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Przedstawiamy doskonałe miejsce dla całej rodziny. Osiedle gruszowa jest enklawą spokoju, ubraną w znakomitą, nowatorską architekturę. Będzie miejscem, gdzie odpoczniesz po ciężkim dniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

535 000 zł105 m² 5 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny), zbudowany w 2004 roku, zlokalizowany w Toruniu na osiedlu Bielawy. Powierzchnia domu 105m2, na działce 375m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

330 000 zł177 m² 1 864,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w miejscowości Osówiec gm. Sicienko w trakcie budowy. Działka o powierzchni 976 m2. Dojazd drogą asfaltową, 6 km od Bydgoszczy. Budowa domu wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200m2, posiadłość z budynkami gospodarczymi , stawami i dużą działką- 13700m2 położony w malowniczej okolicy w Borach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

680 000 zł165 m² 4 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący, parterowy powierzchni 165 m2 wraz z garażem na dwa stanowiska w miejscowości Murowaniec gmina Białe Błota. Dom wybudowany zgodnie z projektem Studio atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

860 000 zł250 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- mąkoszyce / rezydencja / otoczenie lasu sprzedaż lub zamiana na apartament we wrocławiu lub oleśnicy! magda janik, tel. Polecam Państwu do sprzedaży piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koszalińska

Kraków,małopolskie

670 000 zł270 m² 2 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedania dom położony w Łagiewnikach przy ul. Koszalińskiej. Działka 391 m2. Dom składa się z : parteru, piętro , poddasze ( wysokie ). Parter domu to 3 pokoje ,kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Uwaga - okazja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w samym sercu miasta Wrocław na dzielnicy Zacisze. Dom o pow. 160 m2 posadowiony na działce o pow. 480m2. Piętro: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

580 000 zł203 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wolnostojący dom 2-rodzinny , zlokalizowany w miejscowości Kąty Wrocławskie ( dobry dojazd do Wrocławia , - 15 km do granic miasta oraz do głównych węzłów komunikacyjnych aow i A4.