dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł300 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Klimatyczny dom na kolonii staszica Na parterze duży salon z wyjściem na taras i na kameralny ogród. Duża , w pełni wyposażona kuchnia; łazienka dla gości i garderoba. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wrocław - Psie Pole - Karłowice, okolica ul. Kamieńskiego, dom w zabudowie bliźniaczej z lat 70. XX wieku, pow. 120 mkw. na działce 440 mkw. Budynek niepodpiwniczony, II kondygnacyjny, płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mizerów

Mizerów,śląskie

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Okazja cenowa! Polecamy nowy wolno-stojący dom kanadyjski w Mizerowie. Dom o pow.130m2, na działce 1015m2+ budynek o pow 30m2 jako garaż wolnostojący. Dom w stanie surowym, zadaszonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

599 000 zł192 m² 3 119,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam dom położony w idealnej lokalizacji dla osób uciekających od zgiełku miasta ( 25 km od granicy Wrocławia) Działka - 1 442m2 w kształcie prostokątu, wybudowany w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

W woj. wielkopolskim, powiecie gnieźnieńskim wsi oddalonej od Gniezna ok. 10 km, -Poznania z lotniskiem Ławica, i szybkim dojazdem drogą S5 oraz autostradą (ok. 50 km), znajdą Państwo nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

140 000 zł67 m² 2 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Budynek mieszkalny z roku 2014. W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej,zlokalizowany w ostrej granicy działki o szerokości 12m. Podstawowy materiał budowlany pustak komórkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

670 000 zł126 m² 5 304,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim (do wykończenia). Lokalizacja: dzielnica Borek Fałęcki. Świetnie skomunikowana, liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazurska

Komorów,mazowieckie

1 659 000 zł305 m² 5 439,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż Duży dom o powierzchni całkowitej 434,9 m2 a użytkowej 305 m2 stoi na działce 750 m2. dom jest wybudowany i oddany do użytku 1994 roku a w 2013 został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ruptawa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

535 000 zł416 m² 1 286,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam dom znajdujący się w malowniczej okolicy Ruptawa wybudowany 2009r. położony na działce o powierzchni 1400m2. Wykonany z najlepszej jakości materiałów budowlanych porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

8 250 000 zł300 m² 27 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Unikalna oferta w najlepszej części Starego Żoliborza. Luksusowy dom po kapitalnym remoncie wykończony materiałami najwyższej (dla siebie ) jakości do wprowadzenia. Parter: salon - kominek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł250 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej Krzyki-Partynice na małym osiedlu rezy-dencji i domów jednorodzinnych, budowanych w latach 90-tych przez pracowników naukowych wrocławskich uczelni. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dom do remontu na sprzedaż na Glinkach-Rupienicy w cenie do negocjacji biuro nie pobiera prowizji od kupującego gwarantując obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

770 000 zł157 m² 4 904,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 157 m kw. zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg. Budynek usytuowany jest na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Na sprzedaż dom o pow. 190 m z garażem, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1023m ; budynek budowany z cegły ceramicznej "porotherm" + styropian 14, pokryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice

Janowice,śląskie

449 000 zł166 m² 2 712,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Piękne otoczenie, to będzie piękny dom! Powierzchnia użytkowa domu to 130 metrów kwadratowych. Najważniejsze - mamy tu 4 sypialnie. W małych i średnich domach zwykle brakuje "tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozorków

Ozorków,łódzkie

399 000 zł167 m² 2 387,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 285 m²

W itam, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w bliskich okolicach Ozorkowa - 2km. Dom zbudowany w 2010 roku , parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł166 m² 2 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny przestronny dom w kameralnej dzielnicy Budziwój. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom wolnostojący jednorodzinny w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

315 000 zł98 m² 3 223,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 490 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 273 510 pln 0% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

115 000 zł90 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Posiadamy w ofercie atrakcyjny dom piętrowy o łącznej powierzchni 90m2 położony na działce rod o powierzchni 550m2. Lokalizacja - tuszewo. W związku z tym, że dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Kraków,małopolskie

389 000 zł84 m² 4 616,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży III etap inwestycji nieopodal Krakowa 5 km od Ronda Ofiar Katynia mieszkania 3, 4 pokojowe o pow. ok. 85 m2 w doskonałej cenie 389 000 zł Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

54 000 zł48 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam.Do sprzedania działka rekreacyjna pięknie zagospodarowana z domkiem. Działka zadbana z mediami przy zalewie. Dom 48m2 murowany w 1/3 drewniany pokryty blacho-dachówką. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

765 000 zł285 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy, piętrowy wybudowany z cegły w 1995r na Miedzyniu, pięknie położony z widokiem na las 120 m od drogi asfaltowej. Dom składa się z: na parterze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długosiodło

Długosiodło,mazowieckie

190 000 zł135 m² 1 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 90m2, usytuowanego na działce 1292m2. Nieruchomość zlokalizowana na skraju lasu w niewielkiej wiosce w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 999 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

rynek: wtórny rodzaj zabudowy: wolnostojący liczba pokoi: 4 materiał budynku: cegła rok budowy: 2004 poddasze: użytkowe dach: skośny pokrycie dachu: dachówka stan wykończenia: do zamieszkania okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł593 m² 3 355,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojacy! las kabacki! piękna kamerelna działka!. Budynek bardzo starannie wybudowany z materiałów wysokiej klasy .Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na ogród, jadalnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koronowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł210 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc Polecam państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicy ul. Koronowskiej. Budynek podpiwniczony: garaż na dwa samochody, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smolna

Rybnik,śląskie

460 000 zł147 m² 3 129,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż, zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu a jednocześnie w centrum Rybnika. Na ponad półhektarowej działce powstaje ekskluzywne osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kup

Kup,opolskie

349 000 zł145 m² 2 403,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom, pół bliźniaka, sprzedaż kup, powierzchnia użytkowa 145,22 m2, 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, przedpokój i 4, osobne, pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 125,62 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyry

Wyry,śląskie

359 000 zł135 m² 2 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Oferujemy do sprzedaży zgrabny domek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony ,zbudowany wg projektu "Dom w rododendronach 6". Nowoczesna architektura domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wszewilki

Wszewilki,dolnośląskie

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Budynek wolnostojący położony na działce 1611 m2, na końcu Wszewilek w odległości ok. 50 m od lasu. Dom może być 2 rodzinny. Na parterze duży salon o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Segment środkowy piętrowy o powierzchni całkowitej 130m2 5 pokojowy z cegły na działce 186m2 z 1998r obecnie po generalnym remoncie. Wymieniono okna, parapety wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

303 000 zł120 m² 2 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Polecamy! Nowy, wolno stojący, parterowy dom w Żorach-303tys. zł! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 120m2 (95m2 pow. użytkowej + 25m2 garaż i kotłownia),na działce ok.780m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Nowy dom blisko centrum żor Na sprzedaż dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni użytkowej 135m 2 , na płaskiej działce o powierzchni 481m 2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Polecamy! Nowy, wolno stojący, parterowy dom w Żorach-350tys. zł! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 200m2 (100m2 pow. użytkowej + 100m2 piwnica z garażem i kotłownią),na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

276 000 zł98 m² 2,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni użytkowej 64m2 w Ciecierzynie. W domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wędrowców

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom - połowa bliźniaka, w bardzo zacisznej i zielonej okolicy- grabów, ok. ul. Wędrowców. Rewelacyjny dojazd do Puławskiej i obwodnicy Warszawy. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

1/2 domu wolnostojącego z działką 900 m2 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mam przyjemność zaoferować państwu pół domu wolnostojącego z uregulowaną procedurą prawną na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

239 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Idealne miejsce na skansen agroturystyczny Strzyżawa Duża działka z domem! U nas nie płacisz prowizji! Działka