dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Częstochowa,śląskie

600 000 zł189 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Super oferta! rewelacyjna cena! tylko 5 km od częstochowy! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom nieopodal Częstochowy, położony na strzeżonym, ekskluzywnym zamkniętym osiedlu w pięknym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

89 900 zł70 m² 1 284,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom stanowi część kamienicy. Oddzielne wejście, działka w użytkowaniu wieczystym. W pobliżu szkoła, przedszkole, park, sklepy, ośrodek zdrowia, komunikacja miejska. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

850 000 zł265 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, wolno stojący z garażem na dwa samochody o powierzchni całkowitej 265m2 położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grabówka

Częstochowa,śląskie

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zmodernizowany dom w dzielnicy Parkitka Grabówka. Budynek ze względu na niezalezna klatkę schodową może być wykorzystany jako jako dom dwurodzinny. Posiada 2 niezależne mieszkania : 1.-na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wolno stojący dom z 2007 roku o powierzchni użytkowej 148 m2 (całkowitej 180 m2) położony na zagopodarowanej działce o powierzchni 604 m2. Parter (około 80 m2): wiatrołap (z szafa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorańska

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł185 m² 3 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży stylowy dom w zabudowie szeregowej ,wykonany z tradycyjnych materiałów o powierzchni użytkowej ok. 185 m2 położony na Strzeszynie przy ulicy Jeziorańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Santocko

Santocko,lubuskie

182 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Witam mam do sprzedania dom jednorodzinny 160 m2 plus 22m2 garaż. Dom jest w stanie surowym lepszym. Czyli wszelkie tynki, ocieplenia, regipsy, kaloryfery, ogrzewanie podłogowe, solary, oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

460 000 zł163 m² 2 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis ofe Dom typu bliżniak- zbudowany z dobrej jakości materiałów w bardzo dobrej loklaizacji. Stan surowy zamknięty: okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garazowa elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł241 m² 7 883,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom wolnostojący na Kabatach. Dom o pow. całkowitej 241 m2, użytkowej 195 na działce o pow. ok. 760 m2. Działka graniczy z lasem. Dom dwupoziomowy, z szerokim garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Roosevelta

Piotrków Trybunalski,łódzkie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek o pow 65m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1668 m2 przy ulicy Roosevelta 100 w Piotrkowie Trybunalskim. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

800 000 zł291 m² 2 749,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 234 m²

Do sprzedaży budynek częściowo podpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej , w budynku mieści się 8 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 291,59 m2 oraz 6 garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedwojenny bliźniak, rozbudowany w latach osiemdziesiątych. Na parterze znajdują się dwa duże pokoje połączone dwuskrzydłowymi drzwiami, pokój, widna łazienka, kuchnia i przedpokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:642 m²

Opis oferty Do sprzedania nowy 2015 r data wykończenia do stanu deweloperskiego dom położony przy asfaltowej ulicy z narożną działką ,z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poraj

Poraj,śląskie

230 000 zł75 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom W pięknym miejscu, otoczony lasem sosnowym. Blisko zalewu poraj. Duża działka z dwóch stron z dostępem do drogi, możliwość podziału na dwie działki. Dom parterowy z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chrzanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 675 000 zł400 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom wolnostojący wybudowany od podstaw! Oddany do użytkowania mieszkalnego w 2007 roku. Lokalizacja: ceniona lokalizacja o bardzo wartosciowych cenach dzialek! Dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł191 m² 2 020,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

0% podatku pcc oraz 0% wynagrodzenia dla biura Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera przedstawia nowe osiedle Dworzysko. To siedem komfortowych dwupoziomowych domów, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Sopot,pomorskie

2 150 000 zł244 m² 8 811,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 244 m2 położony na działce o powierzchni 560 m2 o niekonwencjonalnej bryle nawiązujący do sopockiej architektury- wykusze, wieżyczka narożnikowa, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

560 000 zł122 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do sprzedania segment w centrum Łomianek: - położenie na skraju Warszawy, 7 km do metra Młociny, bezpośrednie autobusy miejskie do Warszawy, 17 km do Pałacu Kultury - bardzo dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

120 000 zł125 m² 960,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom, sprzedaż, lewin Brzeski, zabudowa szeregowa, powierzchnia ok. 124,90 m2, aneks kuchenny, 4 pokoje, wc, łazienka i przedpokój. Na sprzedaż budynek piętrowy, w trakcie remontu i zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł220 m² 13 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa I niepowtarzalna lokalizacja! segment do własnej aranżacji Z dużym potencjałem! Nieruchomość położona jest w Warszawie przy ulicy pod skocznią na Górnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

872 500 zł310 m² 2 814,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Elegancka, zadbana nieruchomość położona w maleńkiej wiosce Lipie, otoczonej lasem. na parterze wiatrołap z toaletą gościnną, pokój dzienny z otwarta kuchnią, kominkiem, ok 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:885 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, w Dębskiej Kuźni, piętrowy, z przyziemiem, o powierzchni użytkowej ok. 220 m2, na działce 8,85 a, składający się z 6 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

399 000 zł222 m² 1 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Polecamy do sprzedaży bardzo funkcjonalny dom wolno stojący położony w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość o powierzchni 148 m2 położona jest na pięknej działce 572 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miodowa

Kowale,pomorskie

699 000 zł171 m² 4 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Nowy jednopiętrowy, wygodny dom o powierzchni całkowitej 193m2 / powierzchni użytkowej 171m2 / powierzchni mieszkalnej 145m2 zaprojektowany został tak, by cieszyć ciekawą architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalej

Kalej,śląskie

228 000 zł130 m² 1 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

dom w Kalei w odległości 10km od Częstochowy, o powierzchni użytkowej 90m2 z cegły, położony na dużej , ładnej działce o powierzchni 1208m2 szer 27m. Budynek całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poraj

Poraj,śląskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 380 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia , garaż , pomiesczenia gospodarcze Pomieszczenia na parterze : wiatrołap, , kuchnia, salon, łazienka z natryskiem Pomieszczenia na piętrze : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siewna

Dobrzewino,pomorskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż piękny parterowy dom wolnostojący wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Budowa zakończona w 2014r. Powierzchnia użytkowa 168m kw., składająca się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Palędzie

Palędzie,wielkopolskie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nowa inwestycja firmy gephouse zlokalizowana w Palędziu na ulicy Leśnej w urokliwym miejscu pod lasem , inwestycja zaprojektowana dla osób ceniących podmiejski spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł138 m² 5 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.138 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Różance przy ul. Jugosławiańskiej~dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marwice

Marwice,zachodniopomorskie

279 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny wraz z pozostałościami budynków gospodarczych położony w miejscowości Marwice pow. Gryfino. Budynek posadowiony na działce gruntu o powierzchni 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 270 m2 dom z budynkiem gospodarczym o powierzchni 123 m2 na działace 1509 m2 w podwarszawskiej Kobyłce - dzielnica Mareta. Nieruchomość z bardzo dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

595 000 zł413 m² 1 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : drrinkbar,( połaczony krętymi schodami z salonem), sala fitnes, pomieszczenia gospodarcze , tolaeta , prysznic, pralnia. kotłownia -piec Viesman Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

297 000 zł142 m² 2 091,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w Osieku w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,07 m2 + garaż 16,58 m2 , Działka 4,20ara. Parter: salon wraz z jadalnią oraz umownie oddzielona kuchnia stanowią rozległą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Marzy

Stare Marzy,kujawsko-pomorskie

399 000 zł255 m² 1 564,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący w okolicy Górnej Grupy o pow. użytkowej 208 m2, działka o pow. 2300m2 (z możliwością powiększenia o następne 2300m2). Dom parterowy z poddaszem użytkowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopietrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

624 990 zł128 m² 4 882,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom o pow. użytkowej 128m2 usytuowany na działce o pow. 1621m2. Cała działka ogrodzona. Dom z 2011r. jest całkowicie wykończony i ocieplony. Dom znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wichrowa

Mosty,pomorskie

498 000 zł125 m² 3 993,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (stan deweloperski) zlokalizowany w Mostach przy ul Wichrowej - zaledwie 1,5 km od plaży! Dom składa się z dwóch poziomów. Na parterze 62,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzepice

Krzepice,świętokrzyskie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Opis oferty dom usytuowany na piękne, dużej - 0,18 ha., częściowo zalesionej DZIAŁCE, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE LASU. Cisza, spokój, lasy obfitujące w grzyby, działka z drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

0 % Prowizji Kupujący! D om wolnostojący w okolicach Rąbienia ab i Woli Grzymkowej Proponuję Państwu do zakupu budynek mieszkalny , parter z poddaszem użytkowym (w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

195 000 zł108 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność!niepowtarzalna okazja! Do sprzedaży dom murowany w zabudowie bliźniaczej o pow. 108m2 na działce 4ar. Budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Oś.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij