dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł117,90 m² 9 321,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dwa domki letniskowe w mazurskiej wsi Warchały o łącznej powierzchni 117,9 m2. Domki przylegają do siebie. Duży domek ma powierzchnię 72,3 m2 i jest piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom Z lat 40 Z ogromnym potęcjałem! Do sprzedania dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł103,75 m² 5 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom po remoncie blisko jezior i lasów Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m . Do nieruchomości należą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 80 m2 położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Domaradz w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam parterowy dom o powierzchni 110 m2 wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym 80 m2 na pięknej działce w Koninie. Wyjątkowa lokalizacja, cichy zakątek wśród zieleni w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł96,16 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł608,40 m² 1 806,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie surowym, ale zostały już wstawione okna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41,50 m² 13 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszam do miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech. Dom położony w Lubkowie, tuż przy Jeziorze Żarnowieckim, to propozycja dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 455 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 54,55 ar w Zagórzu, przy ulicy Wolności. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 158 mkw., konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł150 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Marzysz o spokojnym domu w urokliwej okolicy Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w dzielnicy Antoninek na Nowym Mieście - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł380 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego nowoczesna bryła i układ terenu pozwalają stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do życia oraz obiekt dla firmy dla.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Działka przy ulicy słonecznej pod usługi I handel /prawo do rozbudowy istniejącego budynku mieszkalnego O budynek handlowo-usługowy oraz budynek gospodarczy do 30% powierzchni zabudowy wg.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł280 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Urokliwa perełka Podlasia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 057 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Długi Kąt, gmina Wręczyca Wielka. Działka nr ewid. 200/2, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w Tymienicach, zaledwie kilka minut od Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeżeli szukasz niesamowitego domu w super lokalizacji to ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam dom w Michałowicach pod Warszawą, ul Mickiewicza 20. bardzo cicha, spokojna uliczka jak zresztą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł88 m² 6 579,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko u nas Biuro Nieruchomości novadom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Domaszowicach, gmina Masłów. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana o pow. gruntu ok 1800 m2, zlokalizowana w miejscowości Latowicz przy ul. T. Kościuszki. Nieruchomość składa sie Z: - dom o pow. zabudowy 70.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł334 m² 1 032,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny usytuowany w miejscowości Stromiec przy ul. Białobrzeskiej, powiat białobrzeski , gmina Stromiec, woj. mazowieckie. Nieruchomość składa się Z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 000 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

Na sprzedaż budynek wolno stojący , zlokalizowany w miejscowości Babięta gm. Piecki, pow. mrągowski, woj. warmińsko - mazurskie. Działka usytuowana na wyspie pomiędzy rzeką Babięcką Strugą.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł178 m² 9 494,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom jak z marzeń | gotowy do zamieszkania | wysoki standard | piękna bryła | blisko natury i miasta. Tylko U nas, wyjątkowy dom na sprzedaż w Sosnowcu o powierzchni 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł117 m² 7 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy | garaż, ogródek | kameralnie | bez prowizji, bez pcc! - Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi i garażem. Bardzo dobra lokalizacja! zapraszam do kontaktu I na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191 m² 6 544,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie, położony przy bocznej, ulicy od Podkarpackiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako przestrzeń mieszkalna lub baza pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:794 m²

Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy! Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m , położony na pięknej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł100 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferujemy to, czego oczekuje od nas większość naszych klientów, czyli "na gotowo" i bez remontów. Dzielnica Wodzisławia, w której znajduje się nieruchomość to nowe miasto. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 m² 14 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca domek o powierzchni 35 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1019 m2, położony w Parszczycach, gm. Krokowa. Atuty nieruchomości: - 4 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Rzuć wszystko I wyjedź W bieszczady gotowy biznes nad jeziorem solińskim! Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca nieruchomość dom oraz 2 domy letniskowe położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom na sprzedaż | ok 200 m | działka 683 m | Centrum Niepołomic Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł89,09 m² 10 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie stan deweloperski prowizja 0% Na sprzedaż nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł139 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pięknego i klimatycznego domu znajdującego się przy ulicy Rynarzewskiej w Murowańcu wybudowanego w 2010 roku. Bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł208 m² 4 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości emix Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny, piętrowy w Wilkowie k. Złotoryi. Powierzchnia całkowita domu wynosi 208 m2, a pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mieszkanie w szeregowcy 2 piętrowe z ogródkiem i tarasem. Całkowita powierzchnia 240m3, powierzchnia mieszkania 122m3. Na parterze znajduje się kuchnia, salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł345 m² 6 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Idealna inwestycja dla osób poszukujących gotowego biznesu w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości nad Bałtykiem. Przedmiotem oferty jest ośrodek wczasowy położony w Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł358,51 m² 1 810,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym w Krośnie (dzielnica Turaszówka), położona bezpośrednio przy drodze krajowej dk28. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł148,10 m² 3 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dwa ostatnie segmenty! Ciche i zielone osiedle 5 min od centrum Lubina Na sprzedaż ciepłe, oszczędne i komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł251,20 m² 7 161,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić propozycję sprzedaży stylowego i klasycznego domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 213,10.