dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

647 000 zł142 m² 4 556,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Dom W żórawinie, wolnostojący bardzo ekonomiczny - parterowy o powierzchni całkowitej: 142 m2 ; powierzchnia działki 672 m2 (tylko 10 min jazdy samochodem do Wrocławia!). Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żdżarka

Żdżarka,lubelskie

165 000 zł110 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 159 m²

Zadbane siedlisko położone w malowniczej, pełnej ciszy i spokoju wsi w gminie Hańsk na Pojezierzu Łęczyńsko- włodawskim. Wieś otoczona lasami, nieskażona przemysłem, ani typowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszana

Mszana,śląskie

99 000 zł130 m² 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta na wyłączność rezerwacja! Dom w Mszanej - gminie położonej w powiecie wodzisławskim ( 5 km do Wodzisławia, 8 km do Jastrzębia) Działka o powierzchni 705 m.kw. położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilichowice

Pilichowice,łódzkie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przestronny dom jednopiętrowy położony w cichym miejscu, w urokliwej miejscowości Pilichowice. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Budynek składa się z parteru na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Plewiska,wielkopolskie

489 000 zł127 m² 3 850,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ostatni Segment Domu w naszej nowej inwestycji w Plewiskach - ostatni segment do sprzedaży; elegancki, wygodny, z Garażem; wykonany z najwyższej jakości materiałów - ceramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ładny dom W swoszowicach na 7ar. Działce Oferujemy ładny piętrowy, po remoncie dom w Swoszowicach na 14ar pięknej działce. Cena 630 000 do negocjacji! Standard mieszkania: po remoncie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Lokalizacja: kraków / Krowodrza / Wola Justowska, rej. Planetarium Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny 280m2, wolnostojący na działce 28,14 ara. Całość ogrodzona. Dom jest wytynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowiec

Bukowiec,łódzkie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom Brójce-Bukowiec! Super oferta! Numer oferty w biurze: ds-708 Do sprzedania 4-pokojowy wolnostojący dom, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł182 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom piętrowy zbudowany w latach 70-tych z cegły i pustaka. Dom częściowo podpiwniczony na działce 550 mkw. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko Park Łokietka, pałac Bursztynowy. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

850 000 zł167 m² 5 089,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 167m2 w Katowicach Piotrowicach. Przestronny, 6 pokojowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

441 000 zł106 m² 3 853,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Horyzoncik A bez G " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

1 450 000 zł405 m² 3 580,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom-rezydencja na Starym Złotnie! Numer oferty w biurze: ds-712 Do sprzedaży wolnostojący piętrowy dom o pow. użytkowej 352 m2 wraz z działką o powierzchni 1066m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

350 000 zł297 m² 1 178,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piętrowy dom typu bliźniak, zlokalizowany w Mieroszowie. Piwnica: kuchnia, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Parter: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz hall. Piętro: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: kraków / zwierzyniec - olszanica. Prowizję pokrywa sprzedający. Dom w zabudowie szeregowej położony w cichej, spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 160 m2. Dach przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

760 000 zł159 m² 4 784,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 159m2 (w tym garaż 16m2), który powstanie na osiedlu przy ul. Morasko. Dom składa się z salonu, i 4 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej położony w urokliwej, zielonej i spokojnej okolicy na Poniatowie. Dom posadowiony na kształtnej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

970 000 zł250 m² 3 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa oferta! polecamy do sprzedaży komfortowy dom wolno-stojący znajdujący się w samym sercu żórawiny/ 15km od centrum Wrocławia, niespełna 20min. samochodem! dom o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kłosowa

Białystok,podlaskie

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom przyjęty do użytkowania w 1983 r., wybudowany z pustaków ceramicznych docieplonych od zewnątrz styropianem o grubości 6 cm, dach dwuspadowy kryty blachą ocynkowaną. Dojazd utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Feliksińska

Łódź,łódzkie

810 000 zł445 m² 1 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom Z możliwością działalności gospodarczej Numer oferty w biurze: ds-523 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 445 m2 wybudowany z cegły ( ocieplony), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży lokal użytkowy, obiekt gastronomiczno-motelowy w miejscowości Wielgolas Duchnowski. Na terenie posesji znajduje się restauracja, duża sala weselna, kuchnia, łazienki, 15 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł450 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży przepiękną posiadłość. Dom o powierzchni 450m2 składa się: na parterze salon ok. 50m2 połączony z jadalnią, kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klebark Wielki

Klebark Wielki,warmińsko-mazurskie

700 000 zł186 m² 3 763,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 186 m2 z garażem, o dwóch kondygnacjach nadziemnych (parter z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

277 000 zł81 m² 3 065,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Modrzyk (pr) " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

849 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do sprzedania dom w centrum Sulejówka do wykończenia .Dom wybudowany z porothermu usytuowany na działce 920m2.Obecnie zamieszkały ; ogrzewany węglem ale jest możliwość przyłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brodnica Dolna

Brodnica Dolna,pomorskie

550 000 zł146 m² 3 767,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Malowniczo położony duży dom w Brodnicy Dolnej Oferujemy na sprzedaz pięknie położony dom w malowniczej wsi kaszubskiej Brodnica Dolna. Dom znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Ciechanów,mazowieckie

348 000 zł101 m² 3 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom w pobliżu ul. Warszawskiej z dopłatą MDM nawet do 70 tys. zł. Piętrowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 101,0 mkw. jest umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszewka

Olszewka,mazowieckie

169 000 zł171 m² 988,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym położony w malowniczej wsi Olszówka, oddalonej od Ciechanowa o 16 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł1 164 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Dom weselny i mieszkalny 70 km od Warszawy Położenie przy głównej drodze krajowej zapewnia łatwy dojazd w okresie letnim jak i zimowym z różnych stron Polski. Usytuowanie Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Klifie

Kurów,zachodniopomorskie

2 499 000 zł192 m² 13 015,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący 5 pokojowy parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 192m2, 5 pokoi, z cegły z 2005r, na działce 1183m2, ul. Na Klifie w Kurowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

675 000 zł174 m² 4 192,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Polecam nowy dom jednorodzinny położony w Wołczkowie przy cichej i spokojnej ulicy. Doskonała oferta dla osób, które cenią sobie życie z dala od miejskiego zgiełku, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł204 m² 7 579,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna rezydencja miejska o pow. 205m2 (w tym garaż 36m2), która powstanie na osiedlu przy ul. Morasko. Dom składa się z salonu, gabinetu i 3 sypialni. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

430 000 zł207 m² 2 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. 207m2 na na działce o pow. 1000m2, stan surowy otwarty, wykonany w technologii ceramicznej, pokryty czerwoną dachówką Brass, z dobrym doświetleniem wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Centrum sikorska - Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Piotra Skargi 12 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Aleksandrowie Łódzkim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Rębiechowo,pomorskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Dom jednorodzinny położony w ciekawej okolicy w Rębiechowie. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2 (całkowitej 190 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludowa

Częstochowa,śląskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Dom w Kiedrzynie przy ulicy Ludowej Dom dwurodzinny-dwa niezależne wejścia, na działce 1347m. Dom z lat 70-tych z cegły. Możliwa zamiany na mieszkanie M3 plus dopłata. Na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marszów

Marszów,lubuskie

480 000 zł250 m² 1 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Polecam siedlisko o dogodnym położeniu pomiędzy Żarami a Żaganiem we wsi Marszów. W skład gospodarstwa wchodzi: - ogrodzona działka o pow. 7700m2 - Duży piętrowy, poniemiecki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

332 000 zł82 m² 3 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " bożenaz7 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

348 000 zł108 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolno stojący o pow. 108 m kw., położony na działce o pow. 1500 m kw. Dom o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, parterowy. Układ pomieszczeń: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 580 000 zł330 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Lokalizacja: konstancin - Jeziorna / Solec, ul. Parkowa - prowizję pokrywa sprzedający! zobacz film , link: do sprzedania perfekcyjnie wykończona rezydencja, położona blisko Warszawy, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakręt

Zakręt,mazowieckie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania piekny dom w Zakrecie gmina Wiązowna. Powierzchnia domu: 173 m2 Powierzchnia działki: 1200m2 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek: 2 Dom wybudowany z cegły Porotherm, dach pokryty.