dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Konopiska

Konopiska,śląskie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom do pilnej sprzedaży o pow. użytkowej 220m2 położony w okolicach ścisłego Centrum Konopisk. Dom jest do odświeżenia i świetnie nadaje się jako dwurodzinny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pleszew - okolice. Dom z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła, obora, chlewnia, drewutnia) oraz 3 garażami usytuowany na 3,5ha działce, 9km od miasta. Budynek piętrowy o pow. ok. 170m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dolna Grupa

Dolna Grupa,kujawsko-pomorskie

340 000 zł159 m² 2 138,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dolna grupa, oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 159 m2 położony na działce 900 m2, budynek piętrowy w całości podpiwniczony, dach płaski kryty papą, budowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Minkowice

Minkowice,lubelskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o pow. 4700mkw oraz dwóch budynków murowanych. Jeden służy jako garaż, drugi zaadaptowany do celów mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnik

Świdnik,lubelskie

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie dwurodzinnej na ogrodzonym osiedlu, o powierzchni 182,55 m2. Wykończony z najwyższą starannością , materiałami wysokiej jakości. Parter: salon 39,04 m2, kuchnia 9,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

940 000 zł1 178 m² 797,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy dom na dużej działce, zlokalizowanej w Ząbkach przy , około 10 km od centrum Warszawy. Nieruchomość składa się z działki o pow. 1178 m2, o regularnym prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Beniaminów

Beniaminów,mazowieckie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom drewniany, podpiwniczony , drewniany, ocieplony. Działka o powierzchni 902 m2 w kształcie prostokąta, węższą strona przylega do ulicy. Działka pięknie zagospodarowana - w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Komfortowy dom w Warszawie Wawrze przy ul. Błękitnej o pow. użytkowej 220m2 na działce 505m2. Parter domu to pokój dzienny 16 m2 połączony z kuchnią 10 m2, łazienka i pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 1590 metrów kwadratowych, ogrodzona z przodu parkanem klinkierowym, dwie bramy wjazdowe, z domem i budynkiem usługowym, plac utwardzonyi wyłożony kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Lubkowo,pomorskie

370 000 zł101 m² 3 658,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

!Niecodzienna oferta!na sprzedaż przepiękny dom całoroczny - drewniany z bala o powierzchni użytkowej 83,16m2; usytuowany na działce liczącej 1486m2 w miejscowości Lubkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na granicy Orłowa i Małego Kacka. Budowa domu rozpocznęta w 1936 r. zakończona z końcem lat 80tych. Dom posadowiony na działce 711 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 350 m2 (315 m2 pow. użytkowej) na warszawskim Wawrze. Dom położony jest w spokojnej okolicy na działce o powierzchni 1200 m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłocin

Miłocin,lubelskie

730 000 zł185 m² 3 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta roku. Na sprzedaż nowo-powstały dom, wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Luksusowo wykończony. Dom jest parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Staffa

Malbork,pomorskie

310 000 zł140 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle właścicielowi ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdniczek

Świdniczek,lubelskie

1 480 000 zł209 m² 7 081,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z 2010 roku, parterowy 140 mkw plus poddasze do zagospodarowania, wybudowany na działce o powierzchni 3 300 mkw, obok domu na terenie posiadłości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Policzyzna

Policzyzna,lubelskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:930 m²

-Nie pobieramy prowizji od strony kupującej- dom zlokalizowany w miejscowości Policzyzna (gmina Krzczonów, powiat Lublin) ok. 35 km od Lublina (szybki dojazd od strony Piask -s17, bądź z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Polecam na sprzedaż dom 1 piętrowy w Plewiskach w stanie developerskim podwyższonym, powierzchnia użytkowa 120 m2, powierzchnia działki 300 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

382 000 zł104 m² 3 400,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

| w cenie jest wartość działki + budowa domu według projektu " calineczkae-82 " do stanu deweloperskiego mini. Naprawdę jest to bardzo ciepły i energooszczędny (nf40) dom, zajmujemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dolaszewo

Dolaszewo,wielkopolskie

539 000 zł152 m² 3 555,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Komfortowy dom wolnostojący na osiedlu dolaszewo! Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. 130m2 usytuowany na działce gruntu o powierzchni ok. 1200m2 Salon, 3 pokoje, kuchnia,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł317 m² 4 353,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedaży połowa bliżniaka w stanie deweloperskim o pow. całkowitej ok.320 m2 na działce o pow. 640 m2 w Wilanowie na Kępie Zawadowskiej. Parter: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieszkowice

Mieszkowice,zachodniopomorskie

306 000 zł460 m² 665,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 375 m²

Duży dom 2 rodzinny z możliwością prowadzenia pensjonatu lub wynajmu pokoi w okolicach Chojny. Nieruchomość zabudowana jest trzema budynkami - jednokondygnacyjnym, murowanym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolno stojący znajdujący się w niedalekiej odległości od Stargardu Szczecińskiego. Dom o powierzchni 98m. Na parterze znajduje się salon, kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołków

Gołków,mazowieckie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Czym mogłabym zachęcić do kupna tej parceli 1. Blisko Piaseczna a jednocześnie rewelacyjnie czyste powierze - relaks absolutny ,. 2.Sąsiedztwo spokojne, wszyscy szanują własne i innych prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kępa

Kępa,opolskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Sprzedaż Dom Proponujemy Państwu dom wolno stojący, parterowy, zlokalizowany w miejscowości pod Opolem posadowiony na działce 9,2ar. Dom o powierzchni 160m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glincz

Glincz,pomorskie

420 000 zł175 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący typu M w miejscowości Glincz gm. Żukowo o powierzchni całkowitej 175 m.2 (użytkowej 152 m.2) na działce o powierzchni 779 m.2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dźbów

Częstochowa,śląskie

380 000 zł154 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesna bryła domu parterowego z poddaszem użytkowym pow 154m2 na działce 700 m, budowany z porothermu, kryty dachówką ceramiczną, okna fakro. Stan surowy zamknięty, rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Lenie Wielkie

Lenie Wielkie,kujawsko-pomorskie

699 000 zł67 700 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 6,77ha o wymiarach 375 x 180m Działka graniczy z Jeziorem Lenie, położona przy asfalcie. Na działce stoi Dworek wpisany do rejestru zabytków. Kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedania dom mieszkalny wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 180m2. Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nowa niższa cena! Segment środkowy , nowy z 2010r położony na osiedlu Stara Miłosna, w pobliżu szkoły podstawowej ,sklepu oraz przystanku autobusowego. Czterokondygnacyjny 1) kondygnacja 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolno stojący nieruchomość położona od Stargardu w odległości ok. 15 km. Powierzchnia użytkowa domu to 200 m . Posiada dwie kondygnacje, na których znajdują się 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

950 000 zł265 m² 3 584,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Kwirynów gmina Stare Babice. Zaledwie 5km od granic z Warszawą Bemowo. -lokalizacja- ogromnym atutem jest niewątpliwie położenie domu. Okolica wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawiercie

Zawiercie,śląskie

320 000 zł104 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Super oferta! bardzo dobra cena! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Zawierciu- skarżyce. Budynek o powierzchni uzytkowej 104 m2 posadowiony na działce o powierzchni 540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

250 000 zł138 m² 1 811,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa cena - 250 000 zł. 0 % prowizji od kupującego! Nowo wybudowany budynek mieszkalny położony w Krzeczynie Wielkim. Dom spełni potrzeby 5 osobowej rodziny, gwarantuje komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tylickiego

Kowal,kujawsko-pomorskie

159 000 zł108 m² 1 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Sprzedam murowany dom wolnostojący z lat sześćdziesiątych o pow. 108 m2 znajdujący się w Kowalu. Dom wraz z działką tworzą siedlisko o powierzchni 1916m2. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaplinek

Czaplinek,zachodniopomorskie

820 000 zł600 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedazy za łączną cenę 777 000 zł dom wolnostojący- 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą oraz budynek z 3 apartamentami na wynajem / funkcjonuje od kilku lat/ oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,podkarpackie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 125m2, położony w miejscowości Krasne. Projekt Pilichówka. Nieruchomość położona w drugim pasie zabudowy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glincz

Glincz,pomorskie

599 000 zł201 m² 2 980,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni całkowitej 201 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 125 m2. W skład budynku wchodzi: parter: wiatrołap 3,07 m2, hall 13,99 m2, składzik 057 m2, składzik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tucznawa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

428 000 zł150 m² 2 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nowy wykończony zamieszkały. Niewielki budynek o spokojnej i stonowanej bryle oraz prostym i funkcjonalnym wnętrzu. Wygodny dom dla 5-osobowej rodziny. Dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pana Tadeusza

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, narożny, położony w Gdańsku na pięknie położonym osiedlu Wzgórze Mickiewicza przy ulicy Pana Tadeusza. Lokalizacja nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rędziny

Rędziny,śląskie

98 000 zł196 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Do sprzedania dom parterwy z poddaszem użytkowym w Rędzinach o powierzchni 90m2 powierzchnia całkowita 196 m2. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1696 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuźnica Lechowa

Kuźnica Lechowa,śląskie

420 000 zł135 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjna oferta! nowa niższa cena! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, 110 m2 pow. użyt., położony w uroczym miejscu na terenie zalesionym, spokojna okolica w bliskiej odległości od.