dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 350 000 zł139 m² 9 712,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Super lokalizacja w prestiżowej lokalizacji w Aninie.Duża działka. Garaż wolnostojący wysoki dostosowany do samochodów ciężarowych ,drugi garaż na 2 samochody w budynku. Dom (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący położony przy ulicy Daszyńskiego w Gliwicach. Budynek posiada 180 m kw. powierzchni. Jest w połowie podpiwniczony, na parterze mieszczą się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 645 000 zł348 m² 7 600,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Przemyślany dom dla znawcy technologii budowy i nie tylko. Ogólna charakterystyka budynku mieszkalnego: wysoka klasa wykonania budynku oraz zastosowanych materiałów. Dom wolnostojący, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł96 m² 6 822,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bardzo ładny funkcjonalny o pow. 96m2 segment na zamkniętym osiedlu / wśród segmentów. Wykończony w wysokim standardzie - z wyjściem na małą ładnie zagospodarowaną działkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzewo

Zakrzewo,kujawsko-pomorskie

170 000 zł84 m² 2 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

W miejscowości Zakrzewo położonej nieopodal Radzynia Chełminskiego , oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi. W skład całej nieruchomości wchodzi parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

490 000 zł400 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną nieruchomość w Koziegłowach. Dom ma powierzchnię 400 m 2. W całości podpiwniczony. 1. Piwnica - garaż i 3 pomieszczenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 100 000 zł252 m² 4 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Ślęza - Gmina Kobierzyce. Do sprzedania dom wolnostojący w niedalekim położeniu od Wrocławia (5 minut do granic Wrocławia, 15 minut do centrum). W miejscowości znajduje się zamek Topacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezowa

Brzezowa,małopolskie

269 000 zł650 m² 413,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

| oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący usytuowany na 19 arowej działce przy drodze wojewódzkiej nr 966 w miejscowości Brzezowa gm. Łapanów. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

480 000 zł165 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom wg. projektu /dom W rododendronach 2/, ok 5 minut jazdy samochodem od centrum Rzeszowa, w Rudnej Małej. Dom znajduje się w ładnej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji przy kupnie tej nieruchomości. Wynagrodzenie posrednika pokrywa właściel! Na sprzedaż ciekawy dom ulokowany w starym, sosnowym lesie, w najładniejszym rejonie Magdalenki, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

240 000 zł189 m² 1 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 189m2 + 33m2 garaż w stanie surowym otwartym położony w okolicach Sędziszowa Małopolskiego. Dom zbudowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pieczyska

Jaworzno,śląskie

145 000 zł81 m² 1 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania od zaraz, piętro w domu wolnostojącym, pieczyska! Przedstawiam Państwu piętro domu do sprzedania w cichej i spokojnej dzielnicy miasta Jaworzna Lokalizacja Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrońców

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Zapraszamy do obejrzenia wyremontowanego domu na Osiedlu Mazurskim. Kapitalny remont został przeprowadzony w 2008 roku. Dachówka ceramiczna Braas. Budynek ocieplony, wymienione wszystkie instalacje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbie

Dąbie,śląskie

615 000 zł285 m² 2 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej 285m2 na działce 1670m2 położona w dzielnicy Dąbie. W skład nieruchomości wchodzi dom połączony z warsztatem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sławinek

Lublin,lubelskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Lublinie na Sławinku. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni 300m2 (powierzchnia użytkowa 205m2), działka 432m ogrodzona siatką i z przodu bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w centrum miasta Sucha Beskidzka na działce o pow. 600 m kw , w cichym spokojnym miejscu. Dom został wybudowany w latach przedwojennych - (pustak, cegła), w późniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Czerwieńsk,lubuskie

269 000 zł136 m² 1 985,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Rezerwacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

820 000 zł505 m² 1 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Osrodek wczasowy położony w pięknej okolicy , na łące nieopodal lasu. Zabudowany budynkiem mieszkalno- pensjonatowym oraz murowanymi domkami. Wszystko świeżo wyremontowane. Okna i drzwi pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

340 000 zł300 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

*Parter o pow. 57 m, kuchnia, pokój gościnny, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap, garaż dwu-stanowiskowy o pow. 34 m. Piętro 4-sypialnie z czego jedna główna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kup bez opłaty skarbowej 2% Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom- zacisze. Pow.całkowita 140 m2 działka 430 mkw o wym. 12x36. Wszystkie media. Układ pomieszczeń - dół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

*** Dobrzyniewo Duże * dom wolnostojący * pow.uż. 120m2/ 900m2 działka * 150 000 zł do neg. Polecamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wybudowany w roku 2007 o powierzchni użytkowej 360m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy na młodym osiedlu 30 domków jednorodzinnych, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł244 m² 2 172,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom o pow. 244m2 położony na działce o pow. 8,5 ara na rzeszowskim osiedlu Przybyszówka. Dom jest w całości podpiwniczony, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

350 000 zł86 m² 4 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 86 m2 składający się z trzech pokoi. Działka o powierzchni 584 m2 całkowicie ogrodzona - ogrodzenie murowane, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grabówka

Grabówka,podlaskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferta wstrzymana! Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grabówka gmina Supraśl. Budynek z lat 90-tych, podpiwniczony, trzy kondygnacje. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 500 000 zł287 m² 8 710,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowo atrakcyjny dom w pięknym położeniu wśród drzew. Zbudowany na własne potrzeby z najlepszym możliwych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

640 000 zł189 m² 3 386,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Nowa niższa cena! Dom - bliźniak, położony w pięknej, spokojnej miejscowości Motycz-Józefin, 16 km od Centrum Lublina. Domy ocieplone z belitu, połączone są garażami o pow.31,70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z dużą działką w centrum Czeladzi! Wolny od zaraz! nr ofert w biurze: sd788 Aktualnie dwa przestronne pokoje, trzeci pokój w trakcie rozbudowy ( projekt, dziennik budowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wolnostojący dom w atrakcyjnej cenie Na parterze : wiatrołap ,hol z wnęką z oknem w której jest duża szafa, łazienka ,wc ,pokój kuchnia jadalnia salon z kominkiem. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom + mieszkanie w super lokalizacji piękna zagospodarowana działka. Dom z mieszkaniem ok 80 m kw na parterze ,osobne wejście z poziomu gruntu idealne dla osób starszych lub na wózku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skorupki

Ząbki,mazowieckie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom w Centrum Ząbek. Na działce o pow. 756 m2. Dom jest podpiwniczony. Parter: wiatrołap, salon, pokój, kuchnia, łazienka. Piętro: trzy pokoje, łazienka. Piwnica: kotłownia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 350 000 zł450 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:810 m²

Bardzo ładny poniemiecki ale gruntownie odnowiony dom na Pogodnie. Parter 3 pokoje, łazienka, kuchnia. I piętro 5 pokoi, łazienka. Poddasze 2 pokoje, 2 garderoby, łazienka. Piwnica użytkowa: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spokojne , urocze osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, ogrodzone w całości cegłą klinkierową. Dojazd do budynków jest utwardzony kostką brukową o szerokości 6m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży d om w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gliwicach. Jest on posadowiony na dużej działce o powierzchni 629 m 2 (szer. 13m, dł. 49 m). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł157 m² 2 866,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko w biurze nieruchomości alfa oferujemy Państwu piękny dom na Osiedlu "Szczęśliwym"! Duży dom o łącznej powierzchni 157 m2 składa się z 5 pokoi, przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

345 000 zł90 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:542 m²

Uroczy parterowy domek z 1980r położony w podwarszawskim Józefowie w okolicy ul. 3 maja o pow. 80m2 na działce 542m2. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł128 m² 4 523,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kolejnego etapu budowy domów jednorodzinnych w Rzeszowie na osiedlu Budziwój. W skład inwestycji wchodzi 11 budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

449 000 zł170 m² 2 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zadzwoń Polecam do sprzedaży ładny dom w Pęgowie o powierzchni 170 m2. położony na działce 800 m2. Dom nie podpiwniczony, rok budowy 1980. Obecnie po gruntownym remoncie. Wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bema

Ząbki,mazowieckie

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom/segment skrajny w Ząbkach nowy 114/130 m2 na działce 290 m2 położony w okolicy domów jednorodzinnych, atrakcyjna lokalizacja na pograniczu z Warszawą, do Centrum W-wy 8km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

535 000 zł152 m² 3 531,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

~~polecam na sprzedaż dom bliźniaczy o powierzchni 151,5 m2 w miejscowości Swarzędz- zalasewo na osiedlu Międzynarodowym. Powierzchnia zagospodarowanej działki 531 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libiąż

Libiąż,małopolskie

295 000 zł127 m² 2 322,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na Sprzedaż! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W budynku jest garaż z bramą metalową uchylną. Dom.