dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jagodowa

Szczecin,zachodniopomorskie

394 000 zł90 m² 4 377,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom 5 pokojowy o pow. 90 m2 na działce 377m2 w zabudowie bliźniaczej z 1936 r. na Gumieńcach. Parterowy dom podpiwniczony (piwnica i suszarnia) z użytkowym poddaszem. Parter 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Łoś,mazowieckie

980 000 zł177 m² 5 536,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

6 pokoi - 3 łazienki - 2 garderoby - działka 1488 m - rok budowy: 2011 - bez prowizji Sprzedam dom w Łosiu, powiat Piaseczno położony w malowniczej okolicy Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 200 000 zł242 m² 4 958,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Do sprzedania nowy, wykończony dom pobudowany według projektu tokio/dom Ciepły 190 z katalogu Lipińscy. Budynek z 2012 roku wykonany z silikatu ocieplony styropianem, kryty blachą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Orchówek,lubelskie

340 000 zł112 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom całoroczny nad J.Glinki,blisko Jeziora Białego,Okuninki i Świętego jednopiętrowy, prąd, ogrzewanie kominkowe-rozprowadzone na całości, kanalizacja. Na parterze wc z łazienką, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rajszew

Rajszew,mazowieckie

980 000 zł210 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Zadbany dom Z dobrym dojazdem do warszawy Dom wybudowany i oddany do użytkowania w 2007 r. całkowicie wykończony i wyposażony na zagospodarowanej działce. Dostępne media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł84 m² 5 345,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:581 m²

Wrocław - Psie Pole - Kowale, okolica ul. Kwidzyńskiej. Do sprzedania działka 581m2 z 2 budynkami: domem przedwojennym do remontu lub wyburzenia oraz budynkiem gospodarczym z 1994r. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł98 m² 1 930,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż połowa domu 98,42 m2 w Śródmieściu. Dom składa się z 2 pokoi - 22 m2 i 17 m2, kuchni 10 m2, łazienki 4,56 m2, przedpokoju 6 m2, klatki schodowej 3,1 m2, piwnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Zabudowana działka 9200m2 w miejscowości Ostrów Kania koło Dębe Wielkie z murowanym parterowym domem o powierzchni 120 m2. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

399 000 zł154 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania tani i ładny dom o powierzchni użytkowej 129m2 położony na 6ar działce w Sieprawiu koło Myślenic. Nieruchomość położona jest przy mało uczęszczanej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 550 000 zł369 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży piękny dom o pow. 369 mkw. położony na działce o pow. 430 mkw. Dom 3 kondygnacyjny. Na I poziomie znajdują się: wiatrołap, przestronny hol, trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Południowe granice Wrocławia, na obrzeżach Wojszyc - Radomierzyce. Dom jednorodzinny, wolnostojący, pow. 200 m2, położony na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1000 m2. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 736,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Bielanach Wrocławskich, obrzeża Wrocławia. Do sprzedaży pół bliźniaka ( jedna polówka już sprzedana ) w stanie developerskim. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

970 000 zł253 m² 3 833,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:655 m²

Nowy duży dom w stylu Świdermajer w okolicy Otwocka do sprzedania. Nowy duży, wolnostojący, stylowy dom w okolicy Otwocka, postawiony na leśnej działce. Powierzchnia całkowita: 253 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szmaragdowa

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł255 m² 3 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej przy cichej uliczce osiedlowej na Ołtaszynie, dzielnica Krzyki. Urządzony jako dwa osobne mieszkania z odrębnymi wejściami. Przywrócenie do stanu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

590 000 zł185 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny w Bielsku Białej w dzielnicy Hałcnów posadowiony w działce o powierzchni 1200 m2 .Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi .Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułkowice

Sułkowice,mazowieckie

700 000 zł146 m² 4 778,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny i przestronny dom w Sułkowicach, nieopodal stacji pkp. Dom o powierzchni 147 m2 znajduje się w odległości około 300 m od stacji pkp Sułkowice, skąd kursują pociągi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

550 000 zł212 m² 2 594,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Wrocławskich (2 km od południowej granicy miasta Wrocławia). Dom został wybudowany w 2016 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł300 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Krzyki- ołtaszyn- szereg 300M Do kupna dom w zabudowie szeregowej na Ołtaszynie o powierzchni 300 m posadowiony na działce 400 m + 500 m dzierżawa. Ogród od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł138 m² 4 705,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowe osiedle 14 domów w zabudowie szeregowej usytuowane przy ul. Wał Miedzeszyński, wykonanych w najwyższym standardzie budowlanym, o znakomitej lokalizacji-7 km do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwin

Ludwin,lubelskie

230 000 zł140 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący 140mkw., na SPRZEDAŻ, stan surowy otwarty, przy drodze powiatowej, w pobliżu Łęcznej, 18km od Lublina, posadowiony na działce 3000mkw., z mediami: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony 7km od centrum Gliwic w Czekanowie. Może służyć jako jedno lub dwurodzinny ponieważ składa się z dwóch odrębnych mieszkań. Parter to dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Łódź,łódzkie

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 903 m²

Dom z piękną działką i basenem w Rudzie Pabianickiej Numer oferty w biurze: ds-219 Do sprzedaży wolnostojący parterowy dom murowany z 2001 roku zbudowany z trzech warstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakręt

Zakręt,mazowieckie

795 000 zł215 m² 3 697,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam bezpośrednio piękny, nowy dom do zamieszkania - połowa bliźniaka o pow. użytkowej 215 m na działce 600 m . Dom znajduje się w Zakręcie na granicy ze Starą Miłosną, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wrocław - Krzyki - do sprzedania duży dom jednorodzinny (170m2) z pięknym ogrodem (działka 800m2) ~prestiżowa i dogodna lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie niska zabudowa jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wrocław, borek- krzyki. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2. Dom piętrowy, dwa niezależne wejścia (możliwość połączenia działalności gospodarczej i funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrocław - Krzyki - Jagodno. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. Dom oddany do użytku w stanie deweloperskim, podwyższonym, wykonany z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prosta

Łomianki,mazowieckie

840 000 zł148 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Witam serdecznie, mamy do sprzedania nowoczesny ekonomiczny dom parterowy z roku 2015 wykończony pod klucz, (mieszkamy w domku od listopada zeszłego roku) powierzchnia zabudowy 148m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

330 000 zł173 m² 1 907,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie surowym zamkniętym o pow. 173 mkw na działce o pow. 423mkw na Północy. Dom składa się z parteru, pietra oraz piwnicy. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Częstochowa,śląskie

490 000 zł242 m² 2 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:723 m²

Bardzo dobra lokalizacja! Dobry dojazd,cisza, spokój. Solidnie wykonany wykończony budynek mieszkalny w stanie deweloperskim. Ściany zewnętrzne wykonane z pustaków typu Porotherm, ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

860 000 zł250 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Dom wolnostojący położony w Szczawnie-Zdroju. Przestronne, funkcjonalne wnętrze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Na parterze duży salon, otwarta kuchnia z jadalnią, pokój gościnny, pracownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cykarzew Północny

Cykarzew Północny,śląskie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Komfortowy dom w stylu " dworku " z 2007 roku o powierzchni całkowitej 160 mkw , użytkowej 130 mkw, położony w pobliżu lasu jodłowego w miejscowości Cykarzew, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wrocław - Fabryczna - Maślice! okolica ul. Maślickiej / ul. Warmińskiej. Duży, wygodny i zadbany dom o pow. 250 mkw na działce 450 mkw. w prestiżowej i spokojnej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** niewodnica korycka * bliźniak * świetna lokalizacja * 499.000 zł NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Idealna oferta na prowadzenie działalności przy A1! Niewielki nowy domek na Zawodziu z 2003r, blisko Centrum do wprowadzenia! Na parterze salon kuchnia i pokój gościnny oraz gabinet, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

630 000 zł240 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy zlokalizowany w okolicach Auchan w Piasecznie. Na poziomie parterowym kuchnia oraz pokój dzienny z wyjściem do ogródka, "podręczna" łazienka, pom.gospodarcze.Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maszewska

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł342 m² 4 532,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Bardzo gustowny dom, w pięknej okolicy- tuż obok lasy, jeziora. Wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami i architekturą ogrodową, automatyczny system nawadniania. Pokoje wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

600 000 zł164 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dwurodzinny bliźniak o pow. użytkowej 164m2 - Górna! Numer oferty w biurze: ds-218 Do sprzedaży bliźniak o pow. użytkowej 164m2 zbudowany z pustaka i suporexu, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

470 000 zł176 m² 2 668,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinnyparterowy z poddaszem użytkownym w zabudowie bliźniaczej, budowany w systemie energooszczędnym nf 40. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 122.41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

749 000 zł172 m² 4 354,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 152,2 m2 (172 pow. całkowitej) wraz z przynależną działką 525 m2. - parter salon z kominkiem, jadalnia z wysokim sufitem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

375 000 zł160 m² 2 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tyniec Mały, gmina Kobierzyce, do sprzedania dom jednorodzinny, wolno-stojący, z lat międzywojennych XX wieku. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2., całkowitej 230 m2 na działce 400 m2. Parter.