dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł150 m² 5 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona na strzeżonym osiedlu w środku lasu. Dom jest gotowy do zamieszkania. Został rozbudowany i wyremontowany w 2007 roku. Jest otoczony zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł158 m² 1 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom A 1 z 3 segmentów w atrakcyjnej zabudowie. Dom przeznaczony jest dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem, widną kuchnią i jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:909 m²

Niższa cena!do sprzedania atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym o powierzchni użytk. ok. 75 m2 położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

499 000 zł153 m² 3 044,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej. Osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane w popularnej podszczecińskiej miejscowości Wołczkowo. Oferta idealna do osób szukających większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 000 zł158 m² 505,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zawichost Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Zawichost, u zbiegu ulicy Poprzecznej z ulicą 3 Maja, około 100 metrów od drogi wojewódzkiej nr 777 biegnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Willa w najlepszej lokalizacji w Wiśle. Budynek z lat 70-tych, budowany wtedy z ogromnym rozmachem i niecodziennie zaprojektowany. Sąsiedztwo pensjonatów, hotelu Gołębiewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

265 000 zł160 m² 1 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (projekt Agatka wariant C), o pow. 160m2 , w tym jednostanowiskowy garaż o pow. 21m2, zlokalizowany w Gorzycy. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nasza oferta to bardzo ładny parterowy dom o powierzchni 200 mkw. z poddaszem użytkowym, położony na działce o powierzchni 900 mkw. Na parterze znajduje się wiatrołap, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Komfortowa nieruchomość położona przy lesie w jednej z najatrakcyjniejszych części Osowej Góry. Dom ulokowany na pięknie zagospodarowanej działce( dużo nasadzeń zielonych, iglaków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tykocin

Tykocin,podlaskie

390 000 zł236 m² 1 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom wolno stojący położony w zacisznej lokalizacji w Tykocinie leżący przy ulicy o nawierzchni asfaltowej przyjęty do użytkowania w 1989 r. Stolarka okienna w większości nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Połowa domu jednorodzinnego z przepiękną działką, na popularnym i lubianym osiedlu w Bydgoszczy. Parter - w skład wchodzą 3 pokoje o pw. 20m, 20m, 12m, kuchnia ok. 8m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł450 m² 6 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Kamienica w dzielnicy Mokotów Sielce położona na działce 770 mkw. na spokojnej ulicy pomiędzy Chełmską a Gagarina. Budynek wybudowany w 1934 r. kwalifikuje się do generalnego remontu ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolno stojący o pow. całkowita 300 mkw w Dąbrowie na zagospodarowanej działce wsród starodrzewia. 3 łazienki, 6 pokoi, strych. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł142 m² 5 281,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Atrakcyjny ładny dom wolnostojący położony w uroczym miejscu na popularnym osiedlu domków jednorodzinnych na Stabłowicach we Wrocławiu.~Dom wybudowany przed rokiem 1939 r z na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ceynowy

Bojano,pomorskie

590 000 zł136 m² 4 338,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo przytulny i praktyczny dom szeregowy o powierzchni całkowitej 135,47m2 a użytkowej 117.17m2 połozony w uroczym miejscu w Bojanie. szereg składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierściec

Pierściec,śląskie

290 000 zł180 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom piętrowy usytuowany na wzgórzu z rozległym widokiem. W skład domu na parterze wchodzi: weranda,łazienka,przedpokój z klatka schodową,kuchnia w zabudowie,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

690 000 zł283 m² 2 438,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246 m2 (pow. całkowitej 283 m2) na cichym osiedlu Stargardu Szczecińskiego. Dom mieści się na działce wielkości 554 m2, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bzie Zameckie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

329 000 zł83 m² 3 984,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferta zarezerwowana! tylko U nas! dom wolnostojący parterowy bzie zameckie Lokalizacja Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Bzie Zameckie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł154 m² 6 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania segment środkowy na kameralnym osiedlu, ogrodzonym, brama na pilota, osiedle zadbane. Dom wykończony w bardzao dobrym standardzie, do zamieszkania. Woda miejska, gaz, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Warneńczyka

Białystok,podlaskie

492 000 zł240 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:333 m²

*** wygoda * bliźniak * pow.uż. 235m2/333m2 * 492.000 zł Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 235m2 usytuowany na działce o pow.333m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy dom z użytkowym poddaszem, o powierzchni całkowitej 228m2, usytuowany na dużej działce, o powierzchni 3273 m2 w Niemczu. Dom posiada dwustanowiskowy garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

800 000 zł320 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Duży dom położony na skarpie w otulinie lasu projektowany indywidualnie. Garaż 2-stanowiskowym ok.60m2. Pięknie zagospodarowana działka 915m2, liczne krzewy i nasadzenia, oświetlenie nocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

419 000 zł230 m² 1 821,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Legionowo/skrzeszew, blisko Chotomowa. Tylko 1821zł za m2. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 184m2. Powierzchnia całkowita wynosi 230m2. Dom usytuowany na działce 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

129 000 zł143 m² 902,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam domek jednorodzinny (bliźniak) w super cenie! Powierzchnia ok 125 m2 w Składowicach, 3 km od Lubina (powiat lubiński). Dom jest jednym z elementów osiedla - Willowej Polany, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Tuchola,kujawsko-pomorskie

340 000 zł1 796 m² 189,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Na sprzedaż dom w Tucholi. Nieruchomość znajduje się na terenie spokojnego osiedla domów jednorodzinnych. Budynek usytuowano na działce w kształcie prostokąta o pow. 1796 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

839 000 zł175 m² 4 794,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży piękny dom położony w cichej pełnej zieleni okolicy, jedynie 2 km do Wrocławia. Dom o powierzchni 175 mkw. działka 1312 mkw. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży willę o powierzchni 170 mkw. położoną na ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 650 mkw. Dom składa się z dużego salonu z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Łomianki,mazowieckie

1 130 000 zł208 m² 5 432,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

** Dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnym osiedlu w Dąbrowie Leśnej ** Bardzo wysoki standard wykończenia ** parter: - salon z kominkiem, kuchnia/zamknięta/ z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mąkoszyn

Mąkoszyn,kujawsko-pomorskie

153 000 zł70 m² 2 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo ładny dom z bali drewnianych typu gajewoii przygotowany do zamieszkania od zaraz.Przepiękna okolica ,1,5 km od jeziora Wąsosz ,zlokalizowany przy ścianie lasu 1km od wsi.Dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł188 m² 1 569,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Sprzedający W całości pokrywa wynagrodzenie agencji - oferta bezpośrednia. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 117,55 mkw położony w miejscowości Stronno w gminie Dobrcz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący w Brzozie na sprzedaż. Wybudowany wg projektu "Jutrzenka" archeton wraz z zmianami (dodano podpiwniczenie i kilka detali). Z sieni dostępna wewnętrzna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł170 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom w centrum Górzyskowa , typu ,szwedka, składający się z parteru o pow. 70 m w skład którego wchodzą pokój 21 m , kuchni 8m , garażu 34 m , i kotłowni 6m Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

295 000 zł200 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Okazja! brenna, górki wielkie duży dom W widokowym miejscu Proponuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Górkach Wielkich, wśród niskiej, luźnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatów Polskich

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł177 m² 3 192,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

do pracy? Marzysz o wymarzonym domu w spokojnej i czystej dzielnicy Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Jesteśmy na rynku od ponad 15 lat, nabyte przez nas doświadczenie zapewnia,że dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie