dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 446 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł135 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowe! Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej [lokal mieszkalny] w nowoczesnej bryle zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Plewisk niespełna 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

800 000 zł280 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Bardzo ładna posiadłość w gminie Sicienko 10 km od Bydgoszczy.W skład nieruchomości wchodzi dom wolno stojący w stanie deweloperskim do małego wykończenia o pow około 280 m typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

459 000 zł117 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Rynek pierwotny - szereg 117 M - wysoka Szereg o powierzchni całkowitej 117m 4 pokoje, posadowiony na działce 160m. Parter składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł100 m² 4 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 100 mkw na działce o powierzchni 432 mkw. Budynek jednopiętrowy - na parterze otwarta przestrzeń kuchni, jadalni, salonu oraz wydzielony pokój np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

540 000 zł174 m² 3 106,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Piękne nowe domy W zabudowie bliźniaczej - radwanice - wrocław opis mieszkania: prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej - 5/6 pokoi - o łącznym metrażu 173,83 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Komfortowy, dom bliźniak, po kapitalnym remoncie, zastosowano wysokiej jakości materiały budowlane, w przyziemiu mieści się: sauna, pokój kąpielowy, dwie garderoby, pokój wypoczynkowy-biblioteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

650 000 zł312 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

do sprzedaży dom wolno stojący18-letni w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Podgórzynie. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, wszystkie media. W przedmiotowym budynku oprócz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł183 m² 8 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom B 1 z 3 segmentów w atrakcjnej zabudowie. Dom przeznaczony jest dla 5-6 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem, widną kuchnią i jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom wolno stojący na osiedlu Piaski. Powierzchnia całkowita 250 m z garażem oraz piwnicą .Na parterze znajduje się salon z wyjściem na bardzo duży taras , kuchnia oraz łazienka, piętro to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 590 000 zł319 m² 4 984,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 639 m²

Duży, komfortowy dom z uroczą działką o powierzchni 2639 m2. Lokalizacja w pobliżu lasów, idealna dla osób pragnących ciszy i spokoju w prestiżowym otoczeniu. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno

Gdynia,pomorskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:457 m²

Atrakcyjn anieruchomośc w Trójmieście! Parter: wyodrębnione mieszkanie - 54m2 - 2 pok.+łaz. + kuch + 2 pom. gospodarcze. Kotlownia 6m2 i garaż (1 sam.) Piętro(76m2): 3 pok( 3 x 12m); +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dalików

Dalików,łódzkie

130 000 zł100 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży siedliska pomiędzy Parzęczewem a Poddębicami. Nieruchomość o pow 7600m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 350 000 zł225 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom wolnostojący w izabelinie hornówku w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Gotowy do zamieszkania, również na cichą działalność gospodarczą. Na parterze oprócz salonu dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł227 m² 8 370,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Segment środkowy o łącznej powierzchni ok.227m kw. Dom składa się z trzech poziomów po ok. 70m kw każdy. Na pierwszym poziomie znajduje się salon (41mkw) z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

519 230 zł82 m² 6 315,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Rynek pierwotny -krzyki - wojszyce- szereg Do kupna szereg w południowej części Wrocławia na Wojszycach o powierzchni 82,21m na działce 230,18 m . Inwestycja ukończona po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orchowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł307 m² 8 469,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:724 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny (ewentualnie dwurodzinny) o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony w centrum zielonej Białołęki Dworskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Sopot,pomorskie

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 865 m2 położona w górnym Sopocie. Miejscowy Plan Zagospodarowania dla oferowanej działki dopuszcza zabudowę mieszkalną o pow. max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł330 m² 2 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zadbany dom w Łochowie położony na działce o pow. ok. 1700m2. Składa się z następujący pomieszczeń: parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, 2 biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Reda,pomorskie

460 000 zł218 m² 2 110,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko centrum Redy, ale w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu domków jednorodzinnych. W skał nieruchomości wchodzi: poziom 0 - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urle

Urle,mazowieckie

170 000 zł95 m² 1 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dwulokalowy, niepodpiwniczony domek z użytkowym poddaszem. Wykonany w konstrukcji budynku murowanego z bardzo dobrym wyciepleniem (sciana 12 cm+10 cm wełna+12 ściana+7,5 cm styropian).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chmielno

Chmielno,pomorskie

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywny wolno stojący dom nad samym jeziorem w Chmielnie. Dom składa się z trzech poziomów. Na pierwszym znajduje się garaż ( 15,48 m2), pokój ( 11,45 m2) z aneksem kuchennym ( 9,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ziemnice

Ziemnice,dolnośląskie

999 000 zł217 m² 4 603,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 207,80mkw +10,37mkw powierzchni pod skosami pierwszego piętra. Dom jest położony na działce o powierzchni 1098mkw z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wisła

Wisła,śląskie

495 000 zł260 m² 1 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w ścisłym centrum Wisły.Nadaje się pod działalność, usługową, biurową lub mieszkalną. Budynek 150m od rynku i 100m od głównego deptaka. Budynek na osiedlu mieszkaniowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł500 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Ołtaszyn -do sprzedania duży dom w zabudowie szregowej z lokalami handlowo- usługowymi. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia- ołtaszyn na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Rynek pierwotny - złotniki dom W zabudowie szeregowej Do sprzedania cztery domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej we Wrocławiu na Złotnikach. Szereg skrajny o powierzchni 150 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swoboda

Swoboda,lubelskie

299 000 zł161 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

0% prowizji od kupującego! Parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, na działce o powierzchni 2500m2. Dom jest w trakcie wykańczania- w tej chwili ma rozprowadzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Matysówka

Matysówka,podkarpackie

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Atrakcyjny dom mieszkalny (rezydencja) wolnostojący o pow. użytkowej 310 m2, położony na ładnych dwóch zagospodarowanych 25 a działkach, zlokalizowany w Matysówce, ok. 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

345 000 zł109 m² 3 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 109m2 z garażem w bryle budynku ( powierzchnia użytkowa 81m2). Budowa domów planowana jest na działkach o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

398 000 zł145 m² 2 744,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

0% prowizji od kupującego! Połowa segmentu czyli mieszkanie dwupoziomowe z odrębnym wejściem w domu z 1987 roku. Odrębna księga wieczysta, w cenie działka o powierzchni 275m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 368 000 zł200 m² 11 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:358 m²

Przeentujemy Państwu bardzo komfortowy nowocześnie zaaranżowany dom w zabudowie szeregowej / połowa bliżniaka/ na Kabatach, w bliskim sąsiedztwie lasu kabackiego, na zamkniętym chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

380 000 zł198 m² 1 920,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w stanie surowym otwartym położony w bardzo dobrym punkcie Borowej Góry, w drugiej linii zabudowy. Na dachu blachodachówka, wybudowany z Porothermu wienerberger wg. projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

538 900 zł170 m² 3 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Nieruchomość położona w Osowcu tylko 6km od Grodziska Mazowieckiego. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, gankiem, tarasem, oranżerią i garażem na dwa samochody. Pięć pokoi, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

649 000 zł176 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Piękny parterowy dom wolno stojący w okolicach Zieleniewa, 10-15 min. pieszo od plaży miejskiej jeziora Miedwie. Dom o powierzchni całkowitej 173m2 i użytkowej 146m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Komfortowy dom w super dzielnicy Arkońskie, blisko lasu, cisza, spokój, super dojazd. Dom przebudowany wymieniono dach, okna, wszystkie instalacje, podłogi, tynki, piec, orynnowanie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł218 m² 3 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atrakcyjna nieruchomość! Budynek pełniący funkcję mieszkalno-usługową. Z części usługowej i mieszkalnej można korzystać całkowicie niezależnie, posiadają one osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

530 000 zł281 m² 1 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 281 m2, użytkowej 183 m2 na dużej 3052 m2 działce położony w spokojnej okolicy pod Grójcem. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Polecam serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Bukowo. Dom usytuowany na działce o pow. 411m2, powierzchnia całkowita domu to 250m2, użytkowa 151m2. Piwnica wysoka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

535 000 zł203 m² 2 635,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Do sprzedania dom w cichej i spokojnej dzielnicy Szczawienko w zabudowie szeregowej w sąsiedztwie domków z zabudową jednorodzinną. Powierzchnia użytkowa nieruchomości: 203 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony na os. Bajkowym. Dom zlokalizowany jest w sąsiedztwie lasu i innych domów mieszkalnych. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 110 m2, +.