dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

950 000 zł240 m² 5 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Typ dworku na pięknej, leśnej działce o charakterze parkowym, w otulinie lasu na szczycie wzniesienia. Otoczenie: podjazdy brukowane granitem; stylowe ogrodzenie; dwie bramy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieruń

Bieruń,śląskie

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny do wykończenia. Na działce jest garaż na 2 samochody , cicha spokojna okolica koło lasu. :kontakt do agenta Eugeniusz Rudczyk Oferta wysłana z systemu bck Galactica Wszelkie podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Anyżowa

Gdynia,pomorskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

nowa niższa cena! Dom szeregowy w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia mieszkalna 220m2, duża działka (238m2) gwarantują przestrzeń i wygodę. W domu znajdują się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karakule

Karakule,podlaskie

380 000 zł178 m² 2 134,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

*** karakule * świetna lokalizacja * działka 1006 m2 * 380.000 zł Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z garażem na sprzedaż o powierzchni 178m2 usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żydowce

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zadaszonym o powierzchni 100 m2 w Szczecinie, w dzielnicy Żydowce. Zgodnie z projektem na parterze usytuowany jest pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

540 000 zł174 m² 3 103,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Piękne nowe domy W zabudowie bliźniaczej - radwanice - wrocław opis mieszkania: prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej - 5/6 pokoi - o łącznym metrażu 173,98 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł190 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Wolnostojący dom poniemiecki po remoncie kapitalnym zakończonym w 2011r. Nowy dach pokryty dachówką Brasa w kolorze ceglanym, podbitka drewniana ze świerku syberyjskiego, ocieplenie styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Łomianki,mazowieckie

770 000 zł175 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom wolnostojący położony w centralnej części Łomianek. Rok budowy 2003. Dom zadbany, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, gotowy do zamieszkania. 5 pokoi, 3 łazienki, garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,śląskie

990 000 zł415 m² 2 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 190 m²

Dom jednorodzinny w gminie Kamienica Polska z dobrym dojazdem do trasy Warszawa-Katowice. Do wykorzystania na cele mieszkalne w połączeniu z działalnościa gospodarczą ( na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Damienice

Damienice,małopolskie

990 000 zł223 m² 4 439,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w gminie Bochnia, miejscowość Damienice (około 3 km od centrum Bochni). Nieruchomość obejmuje duży nowoczesny dom mieszkalny i bardzo dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjna lokalizacja - piętrowy dom 100 m2 na działce 250 m2 W ścisłym centrum piaseczna! Dom z 1920 r. - po remoncie generalnym w 2008 roku - nowa instalacja elektr. wod-kan., nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta godna uwagi! Do sprzedaży dom w Kamieńcu Wrocławskim .Dojazd do centrum miasta około 15- 20 minut. Bliskość obwodnicy autostradowej, oraz możliwość dojazdu środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

423 000 zł111 m² 3 814,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Rynek pierwotny -dom W zabudowie szeregowej - wojszyce opis nieruchomości : Dom o powierzchni całkowitej 110,89 m posadowiony na działce 111,51m. Parter: salon 23,21m , oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Patrykozy-Kolonia

Patrykozy-Kolonia,mazowieckie

150 000 zł72 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Rewelacyjny wypoczynek W idealnej ciszy! Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku miasta to zapraszam do zakupu siedliska w bardzo cichej, zielonej okolicy. Nieruchomość to działka o pow. 2875m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mały Rudnik

Mały Rudnik,kujawsko-pomorskie

620 000 zł215 m² 2 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mały Rudnik koło Grudziądza, trasa Grudziądz Stolno. Dom wybudowany w 2004 roku, o powierzchni całkowitej 215 m2, parterowy, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przyleśna

Luzino,pomorskie

375 000 zł362 m² 1 035,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena!do sprzedaży dom w Luzinie w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia mieszkalna domu 189m2, powierzchnia całkowita 336m2. Dom znajduje się na działce w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaromierz

Jaromierz,pomorskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Sprzedam dom całoroczny w Jaromierzu usytuowany bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora Kucki. Jest to bardzo prestiżowa i popularna wśród wczasowiczów lokalizacja gdzie można odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Dom wolnostojący ,ładnie położony. Wybudowany z gazobetonu i ocieplony. Okna pcw w kolorze złoty dąb. Dach spadzisty kryty papą , przygotowany do położenia dachówki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom jednorodzinny, wybudowany w 1982r. Materiał budowlany - czerwona cegła. Dach płaski - solidnie ocieplony. Podpiwniczony w całości. W tej części kotłownia, pralnia, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

445 000 zł166 m² 2 685,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Ostatnie budynki 2, 5, 6! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie można znaleźć idealne połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

699 900 zł168 m² 4 166,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z 2000r, położony w ładnej okolicy, wokół nowe domy. Blisko do komunikacji miejskiej. Doskonałe miejsce do wypoczynku. Ładna architektura wewnątrz. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wolnostojący w Pieńkowie ** 200 m2, nowoczesny styl, przestronne wnetrze. Gotowy do zamieszkania. Pompa ciepła. Wysoki standard wykończenia. 20 km od centrum warszawy. ** Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drogomyśl

Drogomyśl,śląskie

159 000 zł120 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam ofertę domu jednorodzinnego, całorocznego o konstrukcji szkieletowej w stanie surowym, do wykończenia. Z zewnątrz budynek przygotowany pod tynk z ociepleniem lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

480 000 zł146 m² 3 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom W niemczu o bardzo optymalnym układzie i efektownym wyglądzie położony w okolicy lasu. Postawiony według projektu "dom w klematisach 2". Na parterze salon 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Idealne miejsce na wypoczynek. Dom w otoczeniu lasu i weekendowych, okazałych willi. Budynek może służyć jako jednorodzinny ale został też przygotowany do wynajmu pokoi. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Styczyńskiego

Chorzów,śląskie

479 000 zł236 m² 2 029,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom z garażem na dwa samochody i ogrodem, w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. Styczyńskiego. Budynek aktualnie pełni funkcje domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 859 000 zł153 m² 12 150,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom - bliźniak, podpiwniczenie, 1 piętro, użytkowe poddasze - cicha sadyba. Przyziemie - pokój 15 m2 - płd-zach, panele, pomieszczenie techniczne + pralnia - 10 m2 - płn-wsch, garaż 27 m2. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pelplin

Pelplin,pomorskie

500 000 zł98 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! Oferujemy Państwu unikalny w swym klimacie odrestaurowany , po remoncie dom jednorodzinny w miejscowości Bielawki .To tradycyjne siedlisko pomoże zrealizować marzenie posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzemiętówko

Trzemiętówko,kujawsko-pomorskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bardzo ładny dom, położony blisko Bydgoszczy (12 km) w kierunku Mroczy Duża działka 3000 mkw, można kupić nieruchomość z działką 10600 mkw w innej cenie. Parter domu: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jesionka

Jesionka,mazowieckie

310 000 zł140 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Bardzo pilna sprzedaż! Piętrowy budynek wybudowany z pustaka + cegła [mur podwójny ze szczeliną], otynkowany, dach nowy kryty blachą, okna 3 lata temu wymienione na pcv. Na pow. domu składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

870 000 zł284 m² 3 063,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

** Dom wolno stojący w Kiełpinie o pow. ca 284 mkw, dzialka 1001 mkw ** Standard bardzo dobry ** Dom zbudowany z cegły, ocieplany styropianem, tynkowany, na dachu dachówka ceramiczna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł66 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Do sprzedania oferuję parter domu z możliwością ewentualnej rozbudowy. dom położony na działce o powierzchni ponad 1000 m2. Na terenie posesji pomieszczenie gospodarcze z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł154 m² 2 006,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Oferujemy na sprzedaż domy jednorodzinne wolnostojące o powierzchni użytkowej 137,4 m2, zlokalizowane na dużych i przestronnych działkach o powierzchni 1089 m2 w sąsiedztwie sadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Tematem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym , wybudowany z suporeksu , pokryty blacho dachówką .położony na ładnym osiedlu w Sępólnie Kraj. otoczony domami wolno stojącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Strumień

Strumień,śląskie

298 000 zł136 m² 2 197,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliźniak pow. uż 111,16 m2 w Strumieniu Budynek jest w stanie deweloperskim do końcowego wykończenia (płytki,panele). Budynek wykonany z porotherm 25, ocieplony styropianem gr 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łochów

Łochów,mazowieckie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przeniesiona chata wiejska, po remoncie i rozbudowie. Położona nad rzeką Liwiec w okolicy Łochowa pośród zabudowy rekreacyjnej. Dom wykonany w technologii drewnianej z bala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

845 000 zł235 m² 3 591,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Przestronny dom wybudowany w 2015r. o powierzchni 235,3m2. Na parterze domu znajdują się: salon o pow. 29.8m2 (posiadający kominek), pokój o pow. 18,1m2, duża widna i oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olsztyńska

Gdynia,pomorskie

500 000 zł123 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Okazja cenowa! nieruchomość sprzedawana Z powodu wyjazdu, poniżej wartości / w/g rzeczonawcy warta 625tyś/ Oferta skierowana do osób ceniących: ciszę, dobrą lokalizację i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podgórskiego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł240 m² 2 269,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji! 0% Podatku pcc! Dom w stanie deweloperskim wybudowany wg. projektu Julka przy ulicy Podgórskiego w Rzeszowie (os. Słocina). Powierzchnia całkowita 240,14 m2, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom składający się z 3 mieszkań, każde po 58m2, po jednym na kondygnację. Mieszkania są dwupokojowe, z łazienką i osobną kuchnią. Na parterze i piętrze - mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

480 000 zł235 m² 2 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Piwnica-garaż + kotłownia parter-salon 21m, + jadalnia 8m, kuchnia 7m, pokój 19m, łazienka , przedpokój I piętro-pokoje 18, 18m, 15m, 14m, ze skosami łazienka i garderoba strych-.