dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zarzecze

Zarzecze,śląskie

160 000 zł109 m² 1 467,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dla szukających prywatności I kontaktu Z naturą! Polecamy dom jednorodzinny z końca lat 30 tych o pow. 109 m2 parterowy z poddaszem do adaptacji. Budynek z cegły posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

221 000 zł50 m² 4 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący o powierzchni 50m2 na działce 560m2. Dom parterowy , w którym znajdują się dwa oddzielne pokoje, kuchnia, oraz łazienka. Znaczna zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gruczno

Gruczno,kujawsko-pomorskie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urokliwa miejscowość W której odbywa się coroczny festiwal smaków. Nietuzinkowy nowy dom położony ok. 30km od Bydgoszczy oraz 10km od Świecia. Bardzo dobry dojazd. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fugasówka

Fugasówka,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszamy Państwa do zakupu domu jednorodzinnego położonej w malowniczej miejscowości, dobrze skomunikowanej z Krakowem,Dąbrową i Zawierciem.W sąsiedztwie domy jednorodzinne.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopiętrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letniskowa

Masłońskie,śląskie

240 000 zł180 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom letniskowy-całoroczny. Do wprowadzenia się, całkowicie wyposażony. Murowany, ocieplony,podpiwniczony, na podłodze panele,2 łazienki,Kominek, ogrzewanie podłogowe. Piękna działka w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kokoszyce

Wodzisław Śląski,śląskie

179 000 zł176 m² 1 017,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom W wodzisławiu śląskim dzielnica kokoszyce Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc - wynoszącej 2% wartości nieruchomości płatnego przy zakupie każdej nieruchomości. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

449 000 zł145 m² 3 096,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wolnostojący dom w Borównie o pow. całkowitej 145m2 usytuowany na działce o pow. 870m2. Dom dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

459 000 zł147 m² 3 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:407 m²

Gorąca oferta na to lato. Chcesz spędzić nadchodzące lato we własnym , nowoczesnym domu , świetnie skomunikowanym z centrum Poznania , to szybko skontaktuj się z nami. Naprawdę bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cyprysowa

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł200 m² 2 303,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Więcej zdjęć na stronie Niższa cena z kwoty 590.000,-pln na kwotę 550.000,-pln, na 495.000,-pln, na 485.000,-pln, na 465.000,-pln. Centrum jasienia, możliwość wjazdu od ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

Nowa niższa cena. Przedstawiam dom na małej działce o pw. 616 m2 w pięknej okolicy. Nieruchomość wolnostojąca o pow. całkowitej. 200 m2, a użytkowej 175 m2. Dom dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł260 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom szeregowy skrajny fordon duża działka dobra cena Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Eskulapa w Fordonie. Segment skrajny posadowiony na dużej działce (512m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł444 m² 2 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 970 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący posadowiony na pięknej, graniczącej z lasem prawie 4000m działce w osielsku/niwach. Dookoła domu rozpościera się ogród z kilkunastoletnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działce budowany z podwójnej cegły ceramicznej, ocieplony, z wysokiej klasy materiałów. Nieruchomośc położona w sąsiedztwie nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Super okazja Do sprzedania dom w cichej spokojnej okolicy. Niepowtarzalny mikroklimat i widok za oknem. Dom idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub dla osób lubiących obcować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł241 m² 7 883,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom wolnostojący na Kabatach. Dom o pow. całkowitej 241 m2, użytkowej 195 na działce o pow. ok. 760 m2. Działka graniczy z lasem. Dom dwupoziomowy, z szerokim garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarkowo Górne

Tarkowo Górne,kujawsko-pomorskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący w Tarkowie Górnym na działce 2500m2. Budynek parterowy ocieplony z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką. Na ogrodzonej posesji również 3 garaże, domek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zgoń

Orzesze,śląskie

325 000 zł157 m² 2 075,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Nowy, wybudowany w 2009 r dom o pow. 118 m kw. Budynek postawiony jest technologią velox. Z zewnątrz ocieplony z wykonaną elewacją. W środku do wykończenia. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, gustownie i nowocześnie zaaranżowany dom w zabudowie bliźniaczej w Niemczu. Dom o powierzchni całkowitej 164,5 m2 (powierzchnia użytkowa 140m2). Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kubiny

Ruda Śląska,śląskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania przepiękny zabytkowy - dom wolnostojący 180m2 plus budynek w oficynie 100m2, położone na działce 600m2. Obiekty po kapitalnym remoncie w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strumień

Strumień,śląskie

275 000 zł154 m² 1 787,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Cena do większej negocjacji! Dom jednorodzinny wolnostojący w Strumieniu - stan surowy zamknięty. Zbudowany na jesień 2012 wg. indywidualnego projektu. Idealny do wykończenia od wiosny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

168 000 zł90 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej położony w niewielkiej miejscowości w gminie Szubin (około 13km od Szubina). Dom położony przy drodze utwardzonej. Dom o pow. całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

595 000 zł234 m² 2 542,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w całości wykończony z poddaszem użytkowym, z ogrodem zimowym, dużym garażem dwustanowiskowym, z dużym zagospodarowanym ogrodem z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 990 zł220 m² 2 954,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom o powierzchni całkowitej 220 m2 z działką 1480 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Szczęsne w odległości 3km od Grodziska Mazowieckiego i 35 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł177 m² 3 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment w Piasecznie do własnej aranżacji o powierzchni 177 m2. Oferujemy do sprzedaży segment w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 177 m2 na działce o powierzchni 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

587 000 zł231 m² 2 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej liczącej 230 m2 (powierzchnia użytkowa - 168 m2), usytuowany na działce o powierzchni 2.200 m2. Dom nowy, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

399 000 zł115 m² 3 470,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja osiedla 24 domów energooszczędnych w Łubiance uwaga- kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura, wynagrodzenie pokrywa deweloper! Nowoczesny budynek energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochocice

Ochocice,łódzkie

69 000 zł70 m² 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta zarezerwowana. Dom z widokiem na górę Kamieńsk. Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do sprzedania nieruchomość o pow. 4000 m2 zabudowaną domem o pow. ok. 70 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

690 000 zł182 m² 3 784,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Jeżeli szukasz jednorodzinnego domu pod miastem i chcesz zapewnić swojej rodzinie ciszę oraz spokój, a także przestrzeń i codzienne poczucie relaksu i komfortu, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bronowice

Lublin,lubelskie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:216 m²

Zawarta umowa przedwstępna Bronowice os. Maki. Dobre osiedle domków jednorodzinnych, ciche i spokojne miejsce, blisko przystanek mpk, do Centrum ok. 3,5 km. Do sprzedania połowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Tarnowie Podgórnym, w jednej z bocznych zacisznych uliczek. Dom wybudowany w 2000roku o powierzchni 120 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hutka

Hutka,śląskie

270 000 zł172 m² 1 569,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Opis oferty Do sprzedaży dom wolnostojący , położony w miejscowości Hutka gm.Wręczyca Wielka. Stan surowy zamknięty! Parter z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej 172m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

595 000 zł176 m² 3 380,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W stanie do wejścia bez dodatkowych nakładów finansowych! Oferujemy do sprzedaży dom 1-piętrowy usytuowany w Katowicach/ Dąbrówka Mała/ os. Zimowe: działka 500m2 ( 25 x 20m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Luksusowy dom wolnostojący położony w bliskiej odległość od Torunia.Dom znajduje się w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych. Bardzo przyjemne otoczenie nieruchomości, blisko las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruska Łąka

Pruska Łąka,kujawsko-pomorskie

490 000 zł340 m² 1 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom mieszkalny wolnostojący typu dworek budowany wg projektu Sielanka 8 w bardzo ładnej okolicy. Zdjęcia zrobione w trakcie budowy. Do sprzedaży zostanie dokończona elewacja (ocieplenie, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! Osiedle domków jednorodzinnych położone niedaleko centrum Gdańska. Dom w zabudowie szeregowej wykonany w technologii tradycyjnej.