dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

295 000 zł165 m² 1 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek z lat siedemdziesiątych do remontu, w dzielnicy pensjonatowo-mieszkalnej. Świetne miejsce, pozwalające do przebudowy budynku na mały pensjonat. Bardzo łatwy dojazd. Blisko wyciag.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

699 000 zł270 m² 2 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Atrakcyjna oferta!nowa Niższa Cena! Nieruchomość ze względu na lokalizację bardzo dobrze nadaje się na działalność gospodarczą.! Dom usytuowany jest przy ruchliwej, głównej ulicy w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rowień

Żory,śląskie

339 000 zł141 m² 2 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednopiętrowy w Żorach (śląsk). Położony w spokojnej okolicy, niedaleko wielkich połaci leśnych (płuca śląska). Centrum Żor (rynek) znajduje się ok 4 km a centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 295 000 zł303 m² 4 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Bardzo atrakcyjny nowy dom wolnostojący typu rezydencja położony w uroczym miejscu na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kiełczowie, wybudowany z najwyższej jakości materiałów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krajków

Krajków,świętokrzyskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam murowany, ocieplony dom z działką, budynkiem gospodarczym, u podnóża Gór Świętokrzyskich, ogrodzony, przy asfaltowej ulicy. Możliwa zamiana na M-3/M-4 w bloku 1-2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł142 m² 5 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Ładny dom wolnostojący położony w uroczym miejscu na popularnym osiedlu domków jednorodzinnych na Stabłowicach we Wrocławiu. Dom wybudowany przed rokiem 1939 r z na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł99 m² 4 737,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolnostojący, parterowy na oś. Arkońskim o powierzchni użytkowej około 99 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i wiatrołapu na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

99 000 zł77 m² 1 281,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Polecamy Państwu do kupna dom (skrajny szereg) o powierzchni użytkowej 77,23m2 znajdujący się 4 km od Brojc oraz ok. 12 km do Trzebiatowa. Budynek mieszkalny składa się z parteru na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

819 000 zł150 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Atrakcyjny dom typu dworek w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony położony w Wilczycach , gmina Długołęka. Układ domu : Parter : Duży Salon 35 mkw z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

195 000 zł66 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:738 m²

Działka budowlana o pow. 738m2, zabudowana domem parterowym,ocieplonym z podpiwniczeniem, krytym dachówką, o pow.66m2 (kuchnia+3 pokoje, łazienka, korytarz). Budynek mieszkalny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Michalskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł134 m² 1 485,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wodzisław sl. Centrum. UL. Michalskiego. Dom jednorodzinny o pow. użytk. 134m 2 w centrum Wodzisławia Śl. Istnieje możliwość wykorzystania budynku na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przetoczyno

Przetoczyno,pomorskie

389 000 zł136 m² 2 172,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

| 61g22925 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Okayama " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki Szlacheckie

Łęki Szlacheckie,łódzkie

70 000 zł50 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom 50 m2 W gminie łęki szlacheckie nowa cena! Oferujemy do sprzedaży w cenie 85 000 zł. dom murowany, parterowy, ok. 50 m2, na działce 2400 m2., 4 km od Zalewu Cieszanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

310 000 zł126 m² 2 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych - cena brutto! dostępne W MDM na 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

575 000 zł81 m² 7 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej w Krakowie- bieżanów za cenę 575000zł. Budynek bardzo ładnie i nowocześnie wykończony zlokalizowany w spokojnej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

125 000 zł60 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Wspaniałe miejsce do wypoczynku, przepiękna okolica lasy, rzeka .Działka rekreacyjna we wsi Kamieńczyk-Płudy z domkiem letniskowym , gospodarczym i drewutniami. Do rzeki Bug ok.300 m. do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Burszty

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł120 m² 4 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:184 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: dom z 2000 roku w zabudowie szeregowej usytuowany w Poznaniu na Świerczewie. Nieruchomość położona na terenie zamkniętego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzięgielowa

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł129 m² 4 410,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych - to cena brutto! Zgodnie z najnowszymi planami Urzędu Miasta Poznania ma być wybudowana trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rogoźna

Żory,śląskie

434 000 zł111 m² 3 909,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom 111 m 2 + działka 1300 m2 + garaż Oferowany dom, to dom wolnostojący, który ma 111m 2 powierzchni użytkowej i jest usytuowany na działce o powierzchni 1300m 2. W domu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłocin

Miłocin,podkarpackie

779 000 zł140 m² 5 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Miłocina. Opis nieruchomości; -Powierzchnia domu: 140m2 -powierzchnia działki: 12 ar -rok budowy: 2009/10 -dojazd do działki: droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Częstochowa,śląskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 znajdujący się w dzielnicy Stradom na działce o powierzchni 580 m2. W domu znajduje się pięć pokoi , salon , kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cicha

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł137 m² 3 467,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej położone w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł84 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na Poniatowie. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nowy dach i komin, całość ogrodzona. Parter domu składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunice

Kunice,dolnośląskie

659 000 zł244 m² 2 700,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga obniżka ceny! Polecamy do sprzedaży komfortowy, wolno stojący dom w Kunicach , oddalony około 5 km od Legnicy, usytuowany bardzo blisko jeziora Kunickiego, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł192 m² 3 609,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osada obejmuje 24 domy piętrowe z poddaszem, w zabudowie bliźniaczej. Każdy posiada ogród z tarasem, jak również garaż i miejsca na zaparkowanie dwóch aut. Parter zajmują: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

310 000 zł126 m² 2 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych - cena brutto! dostępne W MDM! wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostrowy Górnicze

Sosnowiec,śląskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem położony w Sosnowcu w dzielnicy Ostrowy Górnicze o powierzchni 150 m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Piękny dom na obrzeżach Podkowy Leśnej, administracyjnie Żółwin. Wysoki standard wykończenia. ~Budynek główny o powierzchni ok. 250m: salon 80m, 2 sypialnie, 2 łazienki. Poddasze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Borówiec,wielkopolskie

580 000 zł130 m² 4 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Brak podatku od czynności cywilnoprawnych - cena brutto! Salon Nieruchomości Benefit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 500 000 zł287 m² 8 710,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowo atrakcyjny dom w pięknym położeniu wśród drzew. Zbudowany na własne potrzeby z najlepszym możliwych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,mazowieckie

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m2 z widokiem na ruiny Zamku Książąt Mazowieckich. Dom w stanie deweloperskim znajduje się na działce o powierzchni 750 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sieniawa

Sieniawa,lubuskie

139 000 zł65 m² 2 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sieniawa - Sprzedam dom o powierzchni 65m2. Na powierzchni 65m2 wygospodarowano 2 pokoje, przestronna kuchnie, łazienkę i przedpokój. Do mieszkania przylega duża weranda. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Działający dom wczasowy 7 pokojowy o powierzchni użytkowej 250m2, na działce 500m2 z cegły z 2008r w Trzęsaczu gmina Rewal. Dom w bardzo dobrym stanie piętrowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

620 000 zł161 m² 3 850,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 161m2 na działce o pow. 363m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 83,4m2) - salon z jadalnią o pow. 25,57m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

950 000 zł251 m² 3 784,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliźniak z całkowitym wyposażeniem - gotowy do zamieszkania. Niestandardowe wnętrze, otwarte przestrzenie, tylko dla koneserów. Budynek III kondygnacyjny, podpiwniczony, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

980 000 zł260 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Dom o powierzchni 260m2 położony na Granicy Komorowa i Pruszkowa, dzielnica: ostoja. Wkomponowany w piękną parkową działkę ze wspaniałym starodrzewem (dąb, brzoza, orzech włoski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł330 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Dom dla Twojej rodziny blisko Torunia wraz z cichą, leśną okolicą Kaszczorek - cześć Torunia położona niedaleko Wisły z dużą ilością lasów to idealne miejsce dla kogoś ceniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

650 000 zł270 m² 2 409,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Cena do negocjacji. Nowe osiedle domków jednorodzinnych. Dom w Kraśniku posadowiony na działce o pow. 681 mkw. Nieruchomość oddana do użytku w 2009 roku. Teren ładnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

780 000 zł194 m² 4 031,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:581 m²

Oferuję do sprzedania 6 pokojowy dom w Skórzewie. Spokojna i cicha lokalizacja. W najbliższej okolicy gimnazjum, sklepy, przedszkola, apteka. Świetny dojazd do centrum Poznania dzięki.