dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł140 m² 1 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Jastrzębiu- zdroju. Dom w standardzie do wprowadzenia, bardzo czysty i zadbany, o powierzchni 140 m.kw., z, dwu- kondygnacyjny, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rudnik

Lublin,lubelskie

1 090 000 zł155 m² 7 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu parterowy dom z działką o pow. 800 mkw. Rok budowy domu - 2010. Całość składa się z salonu, kuchni , jadalni, gabinetu, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

225 000 zł223 m² 1 008,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom jednorodzinny W super lokalizacji! stan surowy otwarty 225 000zł Komplex Nieruchomości przedstawia dom jednorodzinny w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Żor. Zaledwie kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rząśnik

Rząśnik,mazowieckie

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drewniany budynek rekreacyjny położony w odległości 50 m od rzeki Narew. Dom o konstrukcji szkieletowej ocieplony wełną mineralną, podłączony do wodociągu i sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment 260m2 z tarasem i ogródkiem położony w cichej, przywiślanej okolicy w małym ogrodzonym osiedlu, niedaleko Łazienek, 5min do centrum! Na terenie osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Nieruchomość zlokalizowana w południowej części Milanówka. Świetna propozycja dla rodziny dwupokoleniowej lub osó pracujących w domu. Dwa wejścia i układ pomieszczeń wewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

209 000 zł80 m² 2 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 123 m²

Parterowy domek z użytkowym poddaszem w okolicy Radzymina z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy Parter 53,62 m2 pow. użytkowej ganek-6,56m2 łazienka-4,36m2 przedpokój- 5,00m2 kuchnia-18,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozery

Kozery,mazowieckie

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Zadbany nieduży dom z 1993 roku położony na widnej zadbanej działce. Budynek wykonany w technologii " Włoszczowa" składa się salonu, kuchni, trzech pokoi i łazienki. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł195 m² 4 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Budynek W stanie deweloperskim Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, okolica jest cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. Po zachodniej stronie znajduje się droga dojazdowa z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Szerokie

Lublin,lubelskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Oferujemy Państwu połowę bliźniaka w dzielnicy Szerokie. Teren ogrodzony. Stan deweloperski. Dom parterowy z poddaszem użytkowym podpiwniczony z garażem w bryle budynku. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

569 000 zł104 m² 5 471,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Józefosławiu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu Kabackiego. Lokal umiejscowiony na I piętrze i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny w bliskich okolicach Świdnicy, około 8 km. Powierzchnia użytkowa 168 m2. Położony na działce 12 a. Parter: wiatrołap (1,56 m2); hall (8,39 m2); łazienka (3,34 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 250 000 zł350 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z 1988 roku, po generalnym remoncie. Garaż na posesji na dwa samochody. Wszystkie media miejskie. (rozkład): - podpiwniczenie: pomieszczenia gospodarcze, pokój rekreacyjny, barek, kuchnia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Wolno stojący dom o powierzchni 100m2 do kapitalnego remontu, wybudowany w latach 60-tych usytuowany na działce o powierzchni 1390m2. Dojazd do nieruchomości z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy energooszczędny dom Z działką w okolicach Chojnowa , budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza, o powierzchni użytkowej 70 m 2 , wykonany w nowoczesnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urle

Urle,mazowieckie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Urle- iły Dom na dużej zagospodarowanej działce , wykończony w bardzo dobrym standarcie i wyjątkowym klimacie. Ogrzewanie gazowe (propan)z telemetrycznym miernikiem zużycia. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment usytuowany na kameralnym osiedlu zamknietym. Dojazd - ulicą asfaltową, 200 m do komunikacji miejskiej. Otoczenie - domy jednorodzinne, w odległości do kilkuset metrów znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 690 000 zł480 m² 5 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Blisko lasku Bielanskiego, wiele ścieżek rowerowych icentrum rekreacji. 2 przystanki od stacji metra pl. Wilsona. Dwie bramy garażowe, graż dla trzech samochodów w piwnicy silownia orazpomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

285 000 zł150 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa Super Cena! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący po generalnym remoncie o powierzchni 150m2,usytuowany w dzielnicy Stargardu. * typ domu : Dom wolnostojący parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Katowice,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Już wkrótce! Rozpocznie się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś rewelacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łagiewniki Nowe

Łagiewniki Nowe,łódzkie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:921 m²

Dom z 2009 o pow. użytkowej 210 m2. Parter: salon z kominkiem, kuchnia, spiżarnia, sypialnia, przedpokój, łazienka, wc, garaż. Poddasze użytkowe: 2 duże pokoje (po 33 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Budynek całoroczny bez podpiwniczenia z użytkowym poddaszem, wykonany w konstrukcji tradycyjnej murowanej z gazobetonu o grubości 25 cm i docieplony 10 cm styropianu. Ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

185 000 zł264 m² 700,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Centrum sikorska - nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przy ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym w Zgierzu. Powierzchnia prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

126 000 zł50 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Zabudowana działka rekreacyjna położona w odległości 10 km od Legionowa w Topolinie. Domek kilkunastoletni, parterowy wykonany z drewna, o pow. zabudowy 45 m2. Wewnątrz dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hornówek

Hornówek,mazowieckie

2 500 000 zł310 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość wybudowaną w stylu dworkowym. Nieruchomość znajduję się w Hornówku, w gminie Izabelin, na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolno stojacy o powierzchni uzytkowej 180m+garaz 40m2,polozony w bardzo dobrej lokalizacji w karpaczu z widokiem na sniezke.Dom jest podpiwniczony gdzie znajduje sie pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł250 m² 5 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom wybudowany w 1995 roku, generalny remont został przeprowadzony w latach 2007-2009. Niski parter: garaż, pralnia i kotłownia (nowy kocioł Viessmanna z zasobnikiem 120 l), 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osieck

Osieck,mazowieckie

123 000 zł30 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Działka znajduje się za Osieckiem w kierunku Pilawy. Domek z dobudówką na narzędzia ok.4m2. Dwa pokoje: 20 + 10 m2. W oknach kraty stalowe. Na działce starodrzew - około 50-letnie sosny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Huta

Jaworzno,śląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedaż / zamiana dom wolnostojący Jaworzno Do sprzedaży przestronny wolnostojący, piętrowy dom o pow. ok. 200 mkw. Dom położony na dużej pięknej działce o powierzchni 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł121 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Pół bliźniaka o pow. 121m2 na działce 514m2. Budynek niepodpiwniczony. Przez duże okna z drewna w kolorze rustikal, do pomieszczeń wpada dużo światła. Na parterze jest sień, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marynino

Marynino,mazowieckie

520 000 zł213 m² 2 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 519 m²

Oferujemy Państwu luksusowy ,przestronny dom usytuowany w bardzo cichej , spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedzctwie lasu .Dom posiada 2 kondygnacje naziemne parter i poddasze użytkowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 690 000 zł213 m² 7 934,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Super lokalizacja. Dom jednorodzinny (rok budowy 1993), podpiwniczony (zagłębienie w grunt 0,7m). Położony w centralnej, atrakcyjnej części osiedla. Dom murowany tradycyjnie z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

379 000 zł135 m² 2 807,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super Okazja dom po remoncie , 11 km od Warszawy Łomianki Dolne Kępa Kiełpińska ul. Gajowa bliźniak 135 m2 na działce 1000 m2 , 5 pokoi 2 osobne Wc , duża kuchnia i łazienka , 25 m tarasu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sierakowice

Sierakowice,śląskie

219 000 zł85 m² 2 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni ok 85 m2 zlokalizowany w Sierakowicach, gmina Sośnicowice, powiat gliwicki. Dom wybudowano pod koniec lat 50 z cegły, otynkowano, dach pokryto blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skośna

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł263 m² 5 693,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

ID oferty 217/1428/ods. Gdynia Redłowo, ul. Skośna, osiedle mieszkaniowe rezydencja tarasy wybudowane przez Invest Komfort, dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 264,3m2 (otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Stan surowy zamknięty. Dach pokryty dachówka ceramiczną Creaton. Odwodnienie dachu systemowe plastikowe. Stolarka okienna Platinium - złoty dąb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

550 000 zł155 m² 3 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Do sprzedania rozkładowy, świetnie zaprojektowany architektonicznie dom w zabudowie bliźniaczej, w nowoczesnym i eleganckim stylu. Lokalizacja: - doskonały i szybki dojazd od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kostki

Szczecin,zachodniopomorskie

578 000 zł173 m² 3 341,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:410 m²

Willa miejska o powierzchni użytkowej 173,5m2 i całkowitej 250m2, 2 piętrowa, 7 pokojowa, z cegły z 1979r. na działce 410m2 w cichej uliczce Pogodna w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janczewice

Janczewice,mazowieckie

712 000 zł103 m² 6 127,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

| 24b18951 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 700 000 zł800 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 729 m²

Atrakcyjna nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym. Powierzchnia budynku 800m2. Duża działka o powierzchni 6729m2, położona w cichej, spokojnej okolicy, ze starymi drzewami-przewaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży piękny dwurodzinny dom położony w bardzo spokojnej i cichej okolicy 5 min od centrum Otrębus. Prawa dolna cześć domu to 3 pokojowe mieszkanie z kuchnia i łazienką.