dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

494 000 zł100 m² 4 869,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| 63g25844 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Przy Imbirowej " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszmirowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł174 m² 4 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

W sprzedaży ładne architektonicznie domy w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Wawer w Warszawie. Usytuowanie zapewni ciszę i spokojny wypoczynek. Mieszkańcy będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabierzowska

Niepołomice,małopolskie

380 000 zł130 m² 2 911,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa niższa cena!~chciałbym Państwu zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,5 m2 położony w Niepołomicach na ulicy Zabierzowskiej. Nieruchomość budowana dla siebie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Nieruchomości sikorska przedstawia ofertę sprzedaży: budynek mieszkalny parterowy, wolnostojący o pow. 60 m2. Parter: 2 pokoje, holl, kuchnia, łazienka z wc. Jest strych. Stan dobry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Urle

Urle,mazowieckie

395 000 zł150 m² 2 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 712 m²

Bajkowa nieruchomość w miejscowości Urle w otoczeniu lasów, zabudowy całorocznej i letniskowej. Budynek mieszkalny ocieplony styropianem po częściowym remoncie (nowe kominy i okna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

| polecam kupno domu w stanie deweloperskim o pow. 100m 2 w Przeźmierowie koło Poznania, gmina Tarnowo Podgórne ,na działce 350m 2. Dwu kondygnacyjny budynek wolnostojący mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie budowy (oddanie do użytku w 2017r.) mamy do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł104 m² 5 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom jednorodzinny, usytuowany na uroczym, solidnie zbudowanym osiedlu domków jednorodzinnych w niezagrożonej powodzią części Wawru-Miedzeszyn. Stan budynku: deweloperski. Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolno stojącego zlokalizowanego w miejscowości Sokolniki, kania Góra. Budynek parterowy, zbudowany w 2010 roku ( odbiór 2012 r ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

235 000 zł66 m² 3 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Centrum sikorska - nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domku letniskowego w okolicach Sokolnik, Dębniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł137 m² 8 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej , Stary Imielin, położony na działce 150m2 na cichym osiedlu składającym się z 14 domów. Druga linia zabudowy od ul. Puławskiej (okolice kliniki Novum),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnica Leśna

Rybnica Leśna,dolnośląskie

197 000 zł80 m² 2 462,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Na sprzedaż dom w Rybnicy Leśnej o powierzchni użytkowej 80 m2. Nieruchomość ta składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, salonu z kuchnią oraz przedpokoju. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Klembów

Klembów,mazowieckie

198 000 zł42 m² 4 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:724 m²

Ocieplony domek letniskowy położony na działce o statusie budowlanym w cichej okolicy, w sąsiedztwie lasu pośród zabudowy jednorodzinnej. Wewnątrz dwa pokoje i łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 98m 2 , położone w super lokalizacji Białego Kamienia. Lokal składa się z dużego salonu, kuchni, łazienki z wc, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

495 000 zł360 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż polecam dom wolnostojący. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji i strychu o pow. użytkowej 285 m 2. Pierwsza kondygnacja to pokój 38 m 2 z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krytno

Krytno,zachodniopomorskie

185 000 zł90 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo zadbany dom w ładnej miejscowości na trasie Koszalin - Polanów, 13 km do Polanowa, 20 do Koszalina, 10 km do Sianowa, do morza ok 20 km. Parter: 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Stolarka drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł153 m² 2 933,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

null Licencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 6653. **oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego** Dodatkowe oferty oraz więcej informacji o ofertach uzyskają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

505 000 zł104 m² 4 174,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

| 263b25280 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Dom przy Przyjaznej " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Łochów

Łochów,mazowieckie

500 000 zł320 m² 1 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Utrzymany w doskonałym stanie z końca XIX wieku dworek modrzewiowy wpisany do rejestru zabytków. Położony w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w odległości 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

5 899 000 zł1 561 m² 3 778,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Budynek wolnostojący 4 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 1561m2 i całkowitej 2111m2 na działce 1436m2 przy Promenadzie w Świnoujściu. Budynek secesyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin

Łódź,łódzkie

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:568 m²

Centrum sikorska - nieruchomości I budownictwo z siedzibą w Zgierzu ulicy Piotra Skargi 12 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży neiruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł237 m² 4 641,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - zamknięte osiedle domków jednorodzinnych. Segment środkowy - o całkowitej powierzchni 237 m2 - składa się łącznie z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jadów

Jadów,mazowieckie

109 000 zł45 m² 2 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:758 m²

Domek letniskowy położony w Starowoli na rekreacyjnej działce o charakterze leśnym. Budynek częściowo podpiwniczony składa się z kuchni, łazienki (z brodzikiem) i trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

299 000 zł156 m² 1 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Budynek wolnostojący wybudowany według projektu firmy Archon "dom w rozmarynie" dla 4-5 osobowej rodziny o ciekawym i funkcjonalnym rozkładzie: salon otwarty na kuchnie, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Urle

Urle,mazowieckie

180 000 zł74 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domek murowany ocieplony o powierzchni 74m2, kuchnia -27m2 1 pokój -20,4m2 2 pokój- 10,6 m2 Łazienka- 4,25m2 Pom. gospodarcze-11,7m2 Domek Letniskowy drewniany: - 2 pokoje - łazienka - zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zatory

Zatory,mazowieckie

208 000 zł80 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Letniskowa działka w otoczeniu lasów w kształcie kwadratu, ogrodzona przedzielona na dwie części żywopłotem. Na jednej stoi dom murowany o powierzchni 80m2 z przylegającym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł756 m² 4 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:840 m²

*Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Centrum Lasu, wyjątkowy dom całoroczny z bala, piękna działka o wym. 40 x 50, z piaszczystą polaną Gaz, elektryczność, woda, siła, szambo. Garaż na duży samochód, poddasze, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

255 000 zł120 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 4 pokojowy w stanie developerskim z możliwym wykończeniem pod potrzeby inwestora o powierzchni 120m2 na działce 500m2 w odległości około 2 km od Dziwnówka. Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Jasny, przestronny, optymalnie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita 95m2, pow. użytkowa 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bema

Kębłowo,pomorskie

360 000 zł145 m² 2 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom położony w Kębłowie, w bardzo malowniczym miejscu, z pięknymi widokami wokół, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Na nieruchomość składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

650 000 zł198 m² 3 282,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z bala o wysokim standardzie. Dom znajduje się w województwie łódzkim, gmina Wodzierady, chorzeszów - bliskie okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji. Wszystkie media miejskie. Podpiwniczenie.Parter - pokój dzienny 42m2 z wyjściem na taras; wydzielona kuchnia- 12m2, spiżarnia przy kuchni - 2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Warszawa, ursynów, stary Imielin,ul Makolągwy,Powierzchnia: 315 m2 Pokoje: 4 Cena: 2 300 000 pln (2 300 000 pln) ~ Cena do negocjacji, powierzchnia mieszkalna - 315 m2,Powierzchnia użytkowa 240 m2,Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 700 000 zł340 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Duży reprezentacyjny dom z 2006 r. o powierzchni 340 m.kw na działce o powierzchni 2076 m.kw. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze domu znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł206 m² 2 402,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom w Polkowicach Dolnych , podwyższony standard, bardzo zadbany, atrakcyjna lokalizacja. Szereg środkowy , pięć pokoi, wybudowany w 2013 roku, pow. użytkowa 145 m 2 , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

279 000 zł212 m² 1 316,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Centrum sikorska nieruchomości I budownictwo z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Zgierzu na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sianowska

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł192 m² 3 754,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) w kameralnej części Smochowic w cichej, ślepej, wybrukowanej i oświetlonej uliczce o bardzo niskim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Polowa domu w stanie surowym - zamkniętym, druga połowa - wykończona w bardzo dobrym standardzie. Działka 650 m kw. 1/2 domu: parter: garaż, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 490 000 zł450 m² 3 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom o powierzchni 450m2 w miejscowości Blizne Jasińskiego. Dwukondygnacyjny dom bankietowy, częściowo wykończony. Na górnej kondygnacji 4 oddzielne zamykane pokoje, 2 łazienki, bardzo.