dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,zachodniopomorskie

155 000 zł125 m² 1 239,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo położone w miejscowości Wysoka, ok 6km od Dębna (do Szczecina ok 101 km, do Gorzowa Wlkp. ok 48 km). Na przedmiot sprzedaży składa się: - dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł133 m² 2 067,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tylko 7-10 minut do galerii rzeszów! 3 km bez prowizji! gwarancja! faktura! Nowoczesny, wolnostojący dom na idealnej 6-arowej działce - Dom w Liatrach - odbicie lustrzane ze zmianami Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł152 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym o pow. 152 m2, posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 1100m2, w odległości około 2km od centrum Grodziska Maz., stan developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Dom o pow. użytkowej 130m2 + 29m2 garaż na działce o pow. 1090m2. Dom zupełnie nowy w stanie surowym prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosnowo

Rosnowo,wielkopolskie

950 000 zł145 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Całkowicie urządzony - wszystko nowe - idealny dla rodziny 2+2 (bezpośrednie wyjście z działki na plac zabaw) Cena sprzedaży obejmuje: - dom wolnostojący 145m2 nowocześnie wykończony - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

400 000 zł219 m² 1 826,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Malowniczo położony dom z warsztatem w Górach Sowich (kotlina Kłodzka) w bezpośrednim sąsiedztwie znanych ośrodków wypoczynkowych takich jak Sokolec (m. in. zalew, jazda konna, wyciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

259 000 zł150 m² 1 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa Super Cena! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący po generalnym remoncie o powierzchni 150m2,usytuowany w dzielnicy Stargardu. * typ domu : Dom wolnostojący parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skarpowa

Kielno,pomorskie

695 000 zł414 m² 1 680,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na skraju ciszy Dla kogo? Dla rodziny z dziećmi, dwu-pokoleniowej. Dla osób ceniących sobie wolniejszy tryb życia. Tutaj na prawdę nie trzeba się spieszyć. Życie tak jakby trochę się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

419 900 zł125 m² 3 359,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowa atrakcyjna inwestycja - Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z własnym ogródkiem i garażem na kameralnym osiedlu w plewiskach. Bardzo funkcjonalny i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł414 m² 4 710,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:738 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

399 000 zł125 m² 3 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

| 40b20161 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Poziomka B z G " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzelów

Krzelów,dolnośląskie

447 000 zł130 m² 3 438,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom, w którym panuje magiczna atmosfera, a czas płynie wolniej. Jest to miejsce, które daje poczucie spokoju i odcięcia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dankowicka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł186 m² 6 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronny rodzinny dom W dobrej lokalizacji na sprzedaż Jest to przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 186 m2 - lokalizacja na warszawskich Bielanach. Osiedle zamknięte. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lisek

Lisek,kujawsko-pomorskie

255 000 zł90 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni 2.5h z budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi w odległości około 15km od Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy sprzedaż nieruchomości położonej we Włoclawku -śródmieście. Niruchomość posadowiona jest na działce 449m2 , składa si,e z domu około 120 m2, garażu -75m2, budynku usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

380 000 zł183 m² 2 076,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

*** klepacze * Dom wolnostojący * Przyjazna okolica * 380.000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację przytulnego domu wolnostojącego usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji osiedla Klepacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

668 000 zł226 m² 2 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Okazja! Bardzo atrakcyjny dom w stanie deweloperskim na granicy Zalesia Górnego i Pilawy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Oferta skierowana do osób pragnących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Ładny wolnostojący do zamieszkania dom w okolicy Psiego Pola Kiełczowa w urokliwym miejscu wśród zabudowy domów jednorodzinnych o powierzchni całk -240m2 powierzcnia użytkowa - 210m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdrowie

Łódź,łódzkie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polesie. Karolew. Dom wolnostojący w ładnej okolicy. Dla rodziny dwupokoleniowej, a także do ewentualnej adaptacji na cele komercyjne (siedziba niewielkiej firmy, biuro podatkowe itp). Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochocza

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł142 m² 3 936,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Bardzo dobra cena. W sprzedaży pół bliźniaka (obie połówki) w stylu modernistycznym na dużej działce przy ul. Ochoczej (falenica, wawer) w Warszawie. Powierzchnia bliźniaka: 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom z lat 80-tych. Do nieruchomości przynależy murowany garaż o pow. ok 45 metrów, 1 balkon, 1 taras , pięknie urządzony ogród ( ok 350 m ) oraz pomieszczenie gospodarcze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł156 m² 9 592,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży środkowy segment w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie - tuż przy Lesie Kabackim, do którego prowadzi urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł156 m² 9 592,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nekla

Nekla,wielkopolskie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika! Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną niedaleko Kostrzyna i Wrześni ok 40 km do Poznania w miejscowości nekla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudno

Rudno,małopolskie

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony na pięknej, atrakcyjnej, działce budowlanej, znajdujący się tuż przy zamku Tenczyn w Rudnie (ok. 25km od Krakowa). Łączna powierzchnia działki wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł309 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:741 m²

Działka położona przy głównej ulicy. W obecnej chwili zabudowana parterowym podpiwniczonym budynkiem z 1929 roku o pow całkowitej 309m , pow, użytkowej 152m. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł251 m² 2 549,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do oglądania domów w zabudowie szeregowej przy ul. Poprawnej w Warszawie (wawer, oś. Las). W najbliższym sąsiedztwie (odległość ok. 100-200 m): szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący na Grunwaldzie. Bardzo dobra lokalizacja, wejście od głównej ulicy, miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym według projektu Archonu pod nazwą "dom w klematisach 5b". Na jedną połówkę składają się: garaż, 4 pokoje, 1 kuchnia, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Bolszewo,pomorskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 140 m2 użytkowej usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 500 m2. Całość nieruchomości ogrodzona siatką a od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

290 000 zł170 m² 1 701,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Do sprzedaży dom + budynek gospodarczy, usytuowane na działce o pow. 1418m2 w Wodzisławiu Śląskim. Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. 170,43 m2: 5 pokoi, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-nie pobieramy prowizji od kupującego- przestronny, murowany, ocieplony dom wolnostojący z podwójnym garażem (45 mkw) - (15 km od centrum Łodzi, za Rąbieniem) wraz z zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy dom wolnostojący , piętrowy , całkowicie podpiwniczony o pow. całkowitej 250m na działce o powierzchni 4003 m2 , z dwoma osobnymi wejściami. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Babiczki

Babiczki,łódzkie

570 000 zł280 m² 2 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

-oferta bez prowizji od kupującego- komfortowy, przestronny dom wolnostojący z podwójnym garażem, z 1998 roku (14 km od centrum Łodzi, za Konstantynowem) wraz z zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł239 m² 6 241,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Luksusowy i komfortowo wyposażony dom wolno stojący zlokalizowany na Żelechowie. Powierzchnia użytkowa to 238,73m2. Działka 560m2 (464m2 własnościowe i 96m2 dzierżawy). Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Wydminy,warmińsko-mazurskie

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 746 m²

Biuro nieruchomości własny kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na mazurach. Dom położony jest w Wydminach przy ul. osiedlowej 5. Dom poniemiecki o powierzchni ok. 80mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom w malowniczej, zielonej okolicy Rusinowa. Dom składa się z czterech oddzielnych pokoi, kuchni, dwóch toalet oraz łazienki. Dom w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

555 000 zł220 m² 2 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kłodzko - okolice. Luksusowa Willa z zabudowaniami gospodarczymi, basenem i garażem położona na wzgórzu w sercu Kotliny Kłodzkiej. Działka 36ar. Wokół domu roztaczają się widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł310 m² 1 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniaczy w stanie deweloperskim zamkniętym. Do sprzedaży połowa bliźniaka. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Budynek 2-kondygnacyjny bez podpiwniczenia. Elewacja zrobiona, docieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł75 m² 4 869,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowa atrakcyjna inwestycja W plewiskach objęta programem MDM! obejmująca zamknięte osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł170 m² 5 137,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny, solidnie wykończony 2-piętrowy dom ( pół bliźniaka ) o powierzchni 170 m2 położony na zadbanej działce (300 m2) w wawrze. Na parterze znajduje się jasny i przestronny salon.