dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedania dom wolnostojęcy o powierzchni użytkowej ok. 148 m ( powierzchnia zabudowy 132 m), na działce 7,01a, zlokalizowany w Krasnem z 1989 roku. Dom ogrodzony, działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł214,65 m² 9 778,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

To miejsce stworzone dla osób, które cenią jakość, przestrzeń i prywatność - bez kompromisów! Dom o powierzchni użytkowej ok. 215 m2, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Oferuję na sprzedaż niewielki dom w dobrym stanie , w spokojnej okolicy. Nieruchomość z potencjałem , położona w bardzo wygodnym miejscu ponieważ z jednej strony znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 299 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m , położony w spokojnej i zielonej części Szymiszowa (gmina Strzelce Opolskie). Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł158 m² 3 607,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Taka cena tylko teraz! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i zaoszczędza 11.400 zł! Oferta obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym 158m2 oraz działkę 1213m2 (cena samej działki to: 1213m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, trzykondygnacyjny (wraz z poddaszem), częściowo podpiwniczony, posadowiony na ogrodzonej działce o wielkości 990m2. Budynek ma około.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł450 m² 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy dom z 1900 roku, o powierzchni 450m2, składający się z trzech kondygnacji, w tym poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się wiele pomieszczeń, kilka z nich ma.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - możliwość natychmiastowego użytkowania; - bardzo atrakcyjne zagospodarowanie otoczenia budynku; - nieruchomość zapewnia bardzo dużą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł127,86 m² 7 820,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Do sprzedania dom W zabudowie bliźniaczej, chrząstawa Mała, gm. Czernica, 13 km od granic Wrocławia. Dom niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł325 m² 1 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sprzedam dom, znajdujący się w Rynku gminnej miejscowości Kostomłoty, przy autostradzie A4 i niedaleko Kątów Wrocławskich. Rynek przewidziany do rewitalizacji. Budynek posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł138 m² 4 340,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Dankowicach, gmina Jordanów Śląski. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł162,30 m² 7 079,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Tworzyjanów, gmina Marcinowice. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł138,73 m² 4 180,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia | ul. Świerkowa, łobżenica Tytułem oferty jest dom wolnostojący przy ul. Świerkowej na osiedlu Leśnym w Łobżenicy. Pięknie zagospodarowana działka, dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł92,93 m² 8 597,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł190 m² 5 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w centrum Wejherowa Atuty oferty - lokalizacja w centrum - gotowy do zamieszkania - dla licznej rodziny - oferta 0%- bez prowizji lokalizacja Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł133,43 m² 7 869,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Szprotawa, dom jednorodzinny, 5 pokoi, 117 m2, cena 1 050 000 zł, sprzedam. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku według projektu Noelia L pracowni Domplan, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł258,30 m² 5 013,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Komfortowy dom w Lipowej - gotowy do zamieszkania lub jako inwestycja Cena dostosowana do aktualnych realiów rynkowych Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Lipowej przy ul. Dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nr tel   Na sprzedaż: klimatyczny dom wolnostojący w Rzeszowie (os. Budziwój) Powierzchnia domu: 120 m Powierzchnia działki: 15 arów Lokalizacja cisza, zieleń i wygoda Ten.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolnostojący Z potencjałem położony W atrakcyjnej lokalizacji. Posesja o powierzchni 560 m2 jest zabudowana budynkiem mieszkalnym po powierzchni zabudowy 112 m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 110 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1006 m w miejscowości Lubowo, zaledwie 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł271 m² 6 623,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Sprzedam przestronny dom z pięknym ogrodem i dużą działką - Lokalizacja: tryszczyn, blisko Bydgoszcz Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł121,03 m² 5 114,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stylu stodoły, położony w Poczesnej (kolonia Poczesna, gmina Poczesna), z szybkim i wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł360 m² 8 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Ema Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Berberysowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł124,90 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowy dom blisko centrum Częstochowy zamieszkaj bez czekania Szukasz domu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać na zakończenie budowy? Ta oferta rozwiązuje ten problem. Ema Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł162 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom na sprzedaż Latosówka, gm. Mstów | 130 m | duża działka 2702 m | stan surowy otwarty ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł168 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam Dom do kapitalnego remontu z Budynkiem Gospodarczym wraz z dwiema działkami nr 15 i 146 budowlano rolnymi o łącznej powierzchni w/g ksiąg wieczystych 0,57 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom w zabudowie szeregowej budynek nr 2, zlokalizowany w sercu miasta Stare Miasto - Częstochowa. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł147,76 m² 4 331,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Jeśli szukasz miejsca na wymarzony dom w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do Olsztyna ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wolnostojący Dom z Garażem- zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu ten wyjątkowy dom na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej ok 200 m2 usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości aranżacyjne ? To możliwości dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość z Dużym Potencjałem - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu XIX- wieczny dom usytuowany w bardzo spokojnej okolicy, w otoczeniu łąk.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Niepowtarzalny Dom - zobacz film Zobacz Film Jeśli lubisz przestrzenie, nie czujesz się komfortowo w małych pomieszczeniach z pewnością nieruchomość, którą Ci zaprezentuję będzie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Duża działka z potencjałem Nowe Czarnowo Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowym Czarnowie, zaledwie 7 km od centrum Gryfina. Oferta obejmuje dom jednorodzinny oraz działkę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł262 m² 2 667,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Tuszewo, gmina Lubawa, obejmująca działkę o powierzchni 3200 m (32 ary) wraz z budynkiem mieszkalnym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł164 m² 4 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5