dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Okazja! Dom po kosztach budowy! Swarzędz -gruszczyn nowy dom jednorodzinny do wykończenia wewnątrz ale ze wszystkimi instalacjami, o powierzchni 180/200m2 wraz z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

525 000 zł168 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom typu bliźniak na Lisińcu. Dom ma powierzchnię 168 m2,działka 422 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, salon, łazienka, kotłownia, garaż. Na piętrze znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł301 m² 2 823,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Poznań Smochowice Sprzedam dom wolnostojący w poznańskiej dzielnicy Smochowice. Dom wybudowany w latach 80-tych xxw z ceramiki, dach płaski, kryty papą. Powierzchnia użytkowa domu 179.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapaśnicza

Łódź,łódzkie

699 000 zł295 m² 2 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Ładny Skrajny Segment Smulsko! Numer oferty w biurze: ds-830 Do sprzedania 1-piętrowy skrajny segment z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 294,70 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

480 000 zł190 m² 2 609,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Połowa bliźniaka w spokojnym miejscu. Budynek znajduje się przy jednej ze spokojnych lecz asfaltowych uliczek Wołczkowa. Na powierzchnię 136m2 składają się dwa poziomy. Parter to obszerny (37m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

599 000 zł318 m² 1 885,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Dom o pow. 317 m 2 na 14 arowej działce Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący z basenem. Nieruchomość położona w sąsiedztwie okazałych willi na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

530 000 zł370 m² 1 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy Państwu dworek po remoncie, o pow. użytkowej 370 m2 ( 220 m2 parter+ strych 150 m2). Zlokalizowany jest on w rejonie miejscowości Dąbrówka, gmina Rzezawa, powiat bocheński. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Numer oferty w biurze 1210 sprzedaż lub zamiana na M-3 ew M-2 Z dopłatą! Do sprzedania dom wolnostojący parterowy po całości podpiwniczony (110 m2 piwnice) w miejscowości Żyrardów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Studzienice

Studzienice,śląskie

900 000 zł266 m² 3 377,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 182 m²

Wyjątkowy dom w Studzienicach! Oferuję do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2000r. zgodnie z projektem "Jawor" firmy Archeton. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

750 000 zł207 m² 3 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w wyjątkowej lokalizacji w miejscowości Dobra. Dom jest bardzo przestronny, wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu, zapewniając przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł104 m² 4 499,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż narożny bliźniak o pow. 104,23mkw ogródkiem w w budynku 4-lokalowym na Warszewie.Nieruchomość posiada parter i piętro oraz poddasze do adaptacji ,taras (z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

319 000 zł139 m² 2 294,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dom 139m2 ( 99m2 użytkowej) w kameralnej zabudowie szeregowej - tarnowskie góry. Szereg wewnętrzny - stan surowy zamknięty 319 000 brutto. Idealne w programie MDM -w ramach zakupu bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liedtków

Koleczkowo,pomorskie

640 000 zł230 m² 2 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ta oferta dostępna tylko w naszym biurze! Dom wolnostojący w Koleczkowie oddalony 10 km od Gdyni, położony w spokojnej okolicy ale blisko asfaltowej drogi,niewidoczny z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapadła

Łódź,łódzkie

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:289 m²

Mały dom Dąbrowa! Numer oferty w biurze: ds-837 Oferujemy do sprzedania częściowo-przejściowy dom o powierzchni 50 m2 usytuowany na działce o powierzchni 289 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozorków

Ozorków,łódzkie

380 000 zł144 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 170 m²

Dom na dużej działce w cichej dzielnicy Ozorkowa Nr oferty w biurze: ds-220 Do sprzedania budynek mieszkalno-garażowy o powierzchni zabudowy 143,6m2, długości 21m i szerokości 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Kraków,małopolskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom narożny z 2 garażami oraz sporym ogrodem mimo dość niedużej 3 arowej działki. 4 pokoje 2 łazienki Wielkość m2 180. Dom w spokojnej okolicy w otoczeniu małych kamieniczek 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łask

Łask,łódzkie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Dom 5 pokoi Łask, kolumna Numer oferty w biurze: ds-212 Do sprzedania dom pięciopokojowy o pow. 160 m2, trzykondygnacyjny, usytuowany na działce o pow. 1640 m2. Dom składa się z: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł108 m² 4 180,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Nowa inwestycja w Świdnicy blisko centrum ale w cichej, spokojnej okolicy ze starodrzewem. Rozpoczęcie inwestycji koniec marca 2016r oddanie domów koniec roku 2016/2017roku. Do sprzedania 3 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomy

Łomy,warmińsko-mazurskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 996 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko składające się z wolnostojącego budynku mieszkalnego o powierzchni całkowitej ok. 120 m2, budynku gospodarczego z garażem (ok. 100 m2), domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł165 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Więcej ofert znajdziecie Państwo na Naszej stronie: oferta wyłącznie w naszym biurze! radwanice tuż przy granicy miasta Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

499 000 zł219 m² 2 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom na granicy Łodzi i Zgierza! Super oferta! Nr oferty w biurze ldr-ds-775 Do sprzedaży wolnostojący dwukondygnacyjny dom, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 176 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

410 000 zł177 m² 2 316,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowy segment.POLECAMY!DOMY W SUPERLOKALIZACJI NA NOWYM, PRESTIŻOWYM, ZAMKNIĘTYM OSIEDLU. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych 2%-mniejsze koszty zakupu. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gródczany

Gródczany,opolskie

160 m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Gospodarstwo rolne z budynkami gospodarczymi. Dom zostal gruntownie zmodernizowany(dach,okna,ocieplenie). Dzialka ma powierzchnie 1,2 ha. Tel kontaktowy   Do tego gospodarstwa nalezy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł296 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Warszawa Ursynów ok. Puławskiej. Reprezentacyjny dom- willa w zabudowie bliźniaczej o pow. 296m2 położony na działce o pow. 474m2. Willa usytuowana jest ok. 300m od ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący z basenem, parterowy, o pow. 160 m2, w podwrocławskim Szymanowie, kilka minut samochodem od Centrum Marino. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobiela

Kobiela,warmińsko-mazurskie

205 000 zł114 m² 1 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:36 100 m²

Do sprzedaży siedlisko składające się z wolnostojącego budynku mieszkalnego o powierzchni całkowitej ok. 114 m2, stodoły, obory i szopy na działce o powierzchni 3,61 ha (klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

420 000 zł240 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w Piekarach Śląskich Posiadamy na sprzedaż domek jednorodzinny znajdujący się w spokojnej okolicy Piekar Śląskich. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

419 900 zł145 m² 2 895,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom tarnowskie góry ok 145m2 - położony w Reptach Śląskich osiedle Kolejarzy składajacy się 5 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek i piwnicy. Parter: 2 niezależne pokoje w tym jeden to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł221 m² 3 384,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dwurodzinny dom blisko centrum!~oferujemy na sprzedaż duży, urokliwie położony dom wolnostojący o powierzchni 221,3 m2 na działce 816 m2. W części parterowej zostało wydzielone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długomiłowice

Długomiłowice,opolskie

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom kilka kilometrów od kędzierzyna.Dom stoi na pięknej 46 arowej działce.Składa się z 6 pokoi, kuchnii, łazienki.Do całości prznależą dwie piwnice i garaże. Dach spadzisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana Kazimierza

Kraków,małopolskie

578 000 zł246 m² 2 354,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Znakomita cena. Polecam Państwu duży i ładny dom z zagospodarowanym sporym ogrodem. Dom został wybudowany w 1992r. Posiada wszystkie media: wodę miejską, prąd, kanalizacje oraz gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jesionka

Jesionka,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Numer oferty w biurze 3816 Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Jesionka blisko stacji pkp Sucha Żyrardowska. Powierzchnia mieszkalna 120 m2, powierzchnia całkowita 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł338 m² 2 363,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Proponujemy dom wybudowany w '94 r usadowiony na działce 665 mkw w zielonej części Starej Miłosnej, przy osiedlowej, asfaltowej ulicy.Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kadetów

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł146 m² 4 449,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w Wawrze. Już są! W specjalnej ofercie cenowej! Lokalizacja - Wawer, okolice ul. Kadetów - 9 kilometrów do Centrum - ok. 4 km do Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

695 000 zł390 m² 1 782,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom (ok 390 m. kw. powierzchni całkowitej,ok 340 m.kw. pow. mieszkalnej) stylizowany na szlachecki dworek, na bardzo dużej (7 100 m.kw.), zadrzewionej działce. Dojazd drogą asfaltową. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 205,38m2 na działce o pow. 517m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 111,87m2) - salon o pow. 38,31m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł255 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Do sprzedania działka o powierzchni 618 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o łącznej powierzchni użytkowej 254,87 m2, stanowiącym północno-wschodni segment zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brygidki

Gdańsk,pomorskie

1 620 000 zł285 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Replika kamienicy z lokalem pod działalnośc gospodarczą położona w doskonałej lokalizacji na Gdańskiej Starówce, w poblizu koscioła Sw. Brygidy , Motławy, ul. Długiej oraz tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szestno

Szestno,warmińsko-mazurskie

250 000 zł250 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam budynek mieszkalny, jednopiętrowy o powierzchni ok. 150 m2 wraz z dobudowanym budynkiem gosdpodarczym o powierzchni ok. 100 m2, położony na działce o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoki

Skoki,wielkopolskie

389 000 zł101 m² 3 851,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:562 m²

Gorąco polecamy ciekawą ofertą sprzedaży nowego funkcjonalnego domu jednorodzinnego położonego w Skokach- jednej z najpiękniejszych miejscowości w Wielkopolsce słynącej.