dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Półczno

Półczno,pomorskie

245 000 zł73 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Malownicza nieruchomość na Kaszubach w miejscowości Półczno oddalonej 13km od Bytowa i ok.80km od Gdańska. Siedlisko położone 1,5km od wsi w otoczeniu lasów. Najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł300 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wygodny, przytulny segment, położony w cichej, okolicy w małym ogrodzonym osiedlu, niedaleko Łazienek, blisko do centrum! Na terenie osiedla znajduje się również boisko do gry w piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bronowice - luksusowy dom do sprzedania. Perfekcyjnie urządzony. Ogród i siłownia! Oferujemy do sprzedaży luksusowy dom z ogrodem i obszernym garażem. Wprowadzasz się i mieszkasz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

635 000 zł201 m² 3 159,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w stanie deweloperskim o pow. 179 m2 położony na dużej i słonecznej działce w Kałęczynie k/grodziska Maz. Na parterze o pow. 97 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

449 000 zł112 m² 3 156,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Na sprzedaż szeregowiec bezczynszowy o powierzchni 112,86 m2 ( pow.podłogi 135 m2) i działce 100,85 m2 zlokalizowany na Bezrzeczu. Na metraż składa się parter; -salon z kuchnią ( 34 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komprachcice

Komprachcice,opolskie

370 000 zł188 m² 1 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący do zamieszkania 130 m2. piękna działka 8,50 ar. Komprachcice, 10 km. od Opola Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, w pełni podpiwniczony budynek mieszkalny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pyskowice

Pyskowice,śląskie

355 000 zł137 m² 2 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska! pozostał ostatni segment! Na sprzedaż domki w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej137 m2. Każdy z segmentów usytuowany jest na działkach ok 265 m2. Domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

550 000 zł152 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony ok. 300 m od jeziora Giława w okolicy miejscowości Gietrzwałd - Woryty, o pow. użytkowej 152 m2, wybudowany w 2012r na działce o pow.700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

314 000 zł90 m² 3 488,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta zablokowana! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 90m2 położona w miejscowości Szczytniki Duchowne 5km od Gniezna, na działce o powierzchni 1200m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejskiego

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący wzniesiony w technologii tradycyjnej w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, o powierzchni użytkowej 110 m2, o dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł125 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jedyna taka oferta! dom wolnostojący Do sprzedania piękny dom położony w cichej lokalizacji Białego Kamienia, zaraz przy Szczawie-Zdroju. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 125m 2 , składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rondo Jeńców Stalagu IID Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

490 000 zł179 m² 2 734,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 179,21m2, usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy willowej w Stargardzie. Dom po generalnym remoncie, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościejów

Wisła,śląskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 786 m²

Fascynująca lokalizacja, przepiękne widoki! Polecamy dom jednorodzinny o pow ok 150 m2 posadowiony na 4786 m2 działce w malowniczej okolicy Wisły. Posiadłość w wyższej partii gór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny , przedwojenny dom wolnostojący z dużym ogrodem położony w enklawie eleganckich budynków jednorodzinnych. Dom o pow ok 150 m składa się z 2 kondygnacji. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kębliny

Kębliny,łódzkie

2 500 000 zł1 800 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:31 115 m²

Ośrodek turystyczno-rekreacyjny nad Moszczenicą Numer oferty w biurze: ds-480 Do sprzedaży nieruchomość turystyczno-rekreacyjna z przedwojenną willą , wolnostojącym domem, trzema pawilonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pyskowice

Pyskowice,śląskie

425 000 zł138 m² 3 079,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż sześć nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowanych w Pyskowicach (tzw. Stare Pyskowice) na zamkniętym osiedlu. Domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czaplinek

Czaplinek,zachodniopomorskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Sprzedam dom do remontu ,dobra lokalizacja .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rogoźna

Żory,śląskie

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zaprojektuj własne wnętrze! Polecamy nowy dom w Żorach w stanie developerskim. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany z porothermu, ocieplony. Dach dwuspadowy pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklany

Świerklany,śląskie

197 000 zł170 m² 1 158,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tanio! dom wolnostojący! Prezentujemy na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym usytuowany na ponad 9 arowej działce w miejscowości Świerklany. Nieruchomość po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomy

Łomy,warmińsko-mazurskie

260 000 zł120 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży siedlisko składające się z budynku mieszkalnego o powierzchni całkowitej ok. 120 m2, wolnostojącego o 2 kondygnacjach nadziemnych - parter : 2 pokoje kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:524 m²

Polecamy ładny dom wolno stojący zlokalizowany na osiedlu Wygoda o powierzchni użytkowej 220m2. Dom murowany, pokryty papą, czterokondygnacyjny. Piwnica dostępna z poziomu gruntu - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

1 150 000 zł429 m² 2 680,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:923 m²

Willa miejska Z 1938 roku dolna wilda Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 923 mkw; składa się z przyziemia, parteru, piętra i poddasza. Dach kryty papą - do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! cena do negocjacji! dom piętrowy na Rąbinie, w bliźniaku ale z dużym ogrodem! Łączna powierzchnia domu to 120m2 do tego nieruchomość jest całkowicie podpiwniczona. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

128 000 zł60 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Ładna zadrzewiona działka w ogrodzonym kompleksie działek rekreacyjnych w miejscowości rekreacyjnej Arciechów , 7 km od Białobrzegów. Na działce niespełna 30 letni domek typu Łomianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom przy lesie swarzędz - zalasewo bardzo dobra jakość wykonania opis budynku : Dom z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 150m2 , oddany do użytku w 2009 roku. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

950 000 zł309 m² 3 074,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Nowy luksusowy dom Z pięknym ogrodem - * Kupujący zwolniony jest z prowizji Nieruchomości Maria Kubera są oficjalnym partnerem w sprzedaży, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kiepury

Jaworzno,śląskie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:910 m²

Nowa cena do negocjacji! sprzedam lub zamienię na mieszkanie Z dopłatą! Zachęcam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Jaworznie, dzielnicy Ciężkowice. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

780 000 zł147 m² 5 313,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Transakcja : Sprzedaż domu w bardzo ładnej okolicy, z pieknie zagospodarowana działka gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! cena: 780 000zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęczniew

Pęczniew,łódzkie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Oferta suk-ds-6853 okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! transakcja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołkowice

Gołkowice,śląskie

149 000 zł180 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży duży dom z lat trzydziestych o pow. 150 m2 częściowo podpiwniczony, usytuowany na 14 arowej działce. W sąsiedztwie inne domy wolnostojące i pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Pięciopokojowy, jednopiętrowy dom, zbudowany w 2000 roku, świeżo po remoncie. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum. Działka 574m. Kanalizacja i gaz do podciągnięcia z ulicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sikawa

Łódź,łódzkie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Oferta nr : ds-7672 transakcja : Sprzedaż domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym i z budynkiem na prowadzenie działalności gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! cena: 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolnik

Smolnik,podkarpackie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Bieszczady Do sprzedania atrakcyjne siedlisko w Bieszczadach w miejscowości Smolnik nad Osławą ( pomiędzy Cisną a Komańczą). 34 arowa działka położona jest na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisownica

Cisownica,śląskie

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w Cisownicy koło Ustronia o powierzchni ok. 90 metrów kwadratowych na działce 604 metry kwadratowe Parter: pokój z wyjściem do ogrodu, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 027 m²

Oferta nr : suk-ds.-7603 GRATIS - POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! TRANSAKCJA : SPRZEDAŻ CENA: 1 500 000 PLN ;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipnica Murowana

Lipnica Murowana,małopolskie

215 000 zł101 m² 2 128,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom 85m² - lipnica murowana - wykończony I umeblowany - okazja! Z przyjemnością prezentujemy nowy sporadycznie zamieszkany dom o powierzchni użytkowej 73m² (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł309 m² 3 074,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w centrum Inowrocławia Świetna lokalizacja. Cicha i spokojna okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świętne

Świętne,wielkopolskie

449 000 zł134 m² 3 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Świętne gm. Wilczyn. Nieruchomość wybudowano w 2001 roku, położona jest na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 3800m2. Atutem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzyńska

Kopanina,wielkopolskie

572 360 zł164 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

, leśna ostoja ' Dom na sprzedaż + Auto w prezencie. Lokalizacja : Okolice Tarnowa Podgórnego ,każmierza w miejscowości Kopanina! Jeżeli marzą Państwo o własnym domu obcującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grotniki

Grotniki,łódzkie

360 000 zł230 m² 1 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

I piętrowy dom Grotniki-Ustronie wirtualny spacer po nieruchomości: numer oferty w biurze: ds-808 Do sprzedania wolnostojący I-piętrowy dom o powierzchni 230 m2 usytuowany na działce.