dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

719 000 zł196,10 m² 3 666,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży funkcjonalny i praktyczny dom w zabudowie bliżniaczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Dobra oferta dla Rodziny. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,10 m² 6 429,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Budzyń - Osiedle Piaski | Komfortowy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 143,1 m , położony na zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł217,50 m² 5 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 195 m (plus piwnica 31,88 m ) położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł159,70 m² 9 198,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł416,67 m² 4 295,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Wyjątkowa posiadłość z domem i budynkiem wczasowym -ostrowo, powiat pucki, woj. pomorskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Ostrów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł168,80 m² 7 997,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, gmina Brodnica) Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł166,50 m² 2 882,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Dom w Turku - stan surowy otwarty Parterowy budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem, w stanie surowym otwartym, bez podpiwniczenia, o powierzchni użytkowej 166,50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł150 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, który znajduje się w malowniczej miejscowości Latosówka, w gminie Mstów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow 100 mkw zlokalizowany na Tysiącleciu Składa się z : - salonu połączonego z kuchnią - dwóch sypialni - przedpokoju W jednej sypialni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 200 m2 w otoczeniu lasu - stan deweloperski Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 000 zł724,69 m² 7 174,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Odkryj swój raj inwestycyjny nad Bałtykiem! Gotowy obiekt o funkcji zakwaterowania turystycznego w sercu nadmorskiego Rewala, zaledwie 700 metrów od plaży, czeka na nowego właściciela. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Świnoujście, łunowo - dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 250m : parter (ok. 69 m), piętro i użytkowe poddasze. Na piętrze 4 pokoje (13,10/12,65/14,35/14,45), 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł193,42 m² 4 906,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przylep k. Zielonej Góry. Na powierzchni 193m2 rozmieszczono salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł395 m² 8 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej części Rzeszowa - ul. Miejska (os. Budziwój) , w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Osłowo (okolice Mielnika ), usytuowany na działce z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Bug. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł135 m² 9 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj ostatni dom w sercu Grodziska Mazowieckiego Są miejsca, które od pierwszej chwili mają w sobie to coś. Ten dom jest właśnie jednym z nich. To.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł78 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy skrajny segment domu szeregowego o powierzchni 78 m , położony na obu kondygnacjach. Cena: 775 000 zł. Nieruchomość znajduje się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140,55 m² 3 699,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Komfortowy dom po generalnym remoncie- łozice Cegielnia- 6 km od Bobolic. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przestronny i całkowicie wyremontowany dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł466,50 m² 7 266,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Nowa atrakcyjna cena! Chcesz zmienić swoje życie, zamieszkać w górach i prowadzić własny bardzo dochodowy biznes? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł143,30 m² 10 327,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom 143,30 m + garaż na 2 auta + kotłownia | Ogrzewanie podłogowe | Blisko wkd, a2 | Bez pcc Nowa Wieś, gmina Michałowice Najważniejsze informacje Powierzchnia: 182 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł116,05 m² 8 358,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży pięknie urządzony jednorodzinny wolnostojący dom położony przy ulicy Nektarynkowej w Kępie gm. Szamotuły. Wnętrze jak i obejście domu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł139 m² 4 525,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży, w pełni wyposażony, klimatyczny dom po remoncie z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż pół domu wolnostojącego położonego w Karnkowie w województwie dolnośląskim, 15 km od Grodkowa, 19 km od Strzelina. Nieruchomość posiada 93m2 powierzchni i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł194 m² 8 195,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Wyjątkowa oferta domu na sprzedaż w Rokietnicy, w świetnej lokalizacji przy ul. Rolnej. Warta rozważenia, jeśli szukacie Państwo domu z dużym ogrodem lub możliwości połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł73,35 m² 14 996,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł137,25 m² 9 107,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania od zaraz! Żernica, ul. Czeremchy 17 Osiedle Domy nad Stawami Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia całkowita: 137,25 m Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł134 m² 10 514,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 134 m | Raszyn, nowe Grocholice Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają harmonii między komfortem życia, nowoczesną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł290 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

| do sprzedania stylowy budynek mieszkalny w centrum Zgierza. Działka budowlana o powierzchni 850 m 2 z budynkiem mieszkalnym do przebudowy/rozbudowy. W części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:629 m²

Niższa cena. Zapraszam. Oferta dla inwestorów. Nie wiesz gdzie ulokować pieniądze? Chcesz prowadzić pensjonat, hostel? Szukasz stałego dochodu z inwestycji? Zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferuję do kupienia 5 pokojowy segment w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny parter wraz z garażem będzie składał się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł279,60 m² 6 258,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom szeregowy (segment skrajny) | Gdynia | pow. użytkowa 208,7 m | pow. całkowita: 279,6 m I działka 254 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Nasze biuro posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje pełne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu w miejscowości Jaksice, gmina Koszyce, powiat proszowicki, województwo małopolskie. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom przeszedł remont w 2009 roku łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 150 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł163 m² 9 809,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Marzysz o dużym, wolnostojącym domu z zielonym ogrodem miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł168,44 m² 3 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego w malowniczej miejscowości Dzierżążno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowy Dom 170m2 położony na działce 770m2 pośród zieleni. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.