dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł288 m² 2 743,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedaży w Gdańsku o powierzchni ok 300 m 2 całkowicie wyposażony. W cenie domu pozostaje zabudowa kuchni, łazienki, wbudowane szafy. Zagospodarowany ogród,garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowy dom pobudowany według projektu Adamina-L, pracowni Archipelag. W budynku dokonano zmian, powiększono garaż na dwu- stanowiskowy, oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący na Wzgórzu Wolności, położony na dużej, 1200 m2 działce w kształcie prostokąta. Dwa poziomy plus poddasze użytkowe, ogrzewanie C.O. miejskie. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł142 m² 2 680,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam państwu na sprzedaż dom z w zabudowie szeregowej(4 budynki). Budynki zostaną oddane na przełomie października i listopada 2016r. w stanie deweloperskim. Oferta obejmuje: - budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom i zabudowania gospodarcze położone na działce o powierzchni 3800 m2 w Łazach Małych, gmina Krośnice. Dodatkowo w cenie sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł147 m² 3 744,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

****dwupoziomowy dom szeregowy O powierzchni 146,90 m2 Z garażem I dużym ogrodem W leśnicy gotowy do odbioru (zostały 2 ostatnie)**** - - Kupujący nie płaci podatku pcc 2% opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszyńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Dom jednorodzinny O powierzchnii 180 mkw na działce 1312 mkw położony W cichej I spokojnej części włocławka przy ul. Kruszyńskiej. Dom nadaje się na do zamieszkania przez dwie rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Henryszew

Henryszew,mazowieckie

470 000 zł224 m² 2 098,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Numer oferty w biurze 2944 Do sprzedania nowy dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym w miejscowości Henryszew. Położony w przepięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

520 000 zł212 m² 2 452,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Niepołomicach za cenę 520000zł. Budynek w stanie deweloperskim ,położony na 9 ar. działce. Pow. użytkowa 161m2. Rozkład pomieszczeń; parter; wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Piękny dom o nowoczesnej architekturze w malowniczych Ratanicach nad zalewem Pogoria IV - bezpieczna i spokojna okolica. Świetna lokalizacja, materiały najwyższej jakości, to niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

378 900 zł159 m² 2 380,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Do sprzedaży nowe domy jednorodzinne, wolnostojące w stanie deweloperskim o pow. 159,2 m 2 + 19 m 2 garaż Dom Michał I na nowo powstałym osiedlu w atrakcyjnej , cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radlin

Radlin,śląskie

225 000 zł130 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Do sprzedania bliźniak w Radlinie - Biertułtowy - o pow. 130m2 na ładnej działce 1000m2. Nieruchomość do zamieszkania na piętrze: okna wymienione na nowe pcv, kanalizacja, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł147 m² 3 744,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wołomin

Wołomin,mazowieckie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:389 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej położony w południowej części Wołomina, w pobliżu lasu. Dom z lat 80-tych, z cegły ceramicznej, dobrze utrzymany. Spokojna, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł109 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz niedużego domu. Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanej działce o pow. 288 mkw., usytuowany w spokojnym zakątku Śródmieścia Gorzowa Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prudnik

Prudnik,opolskie

395 000 zł290 m² 1 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż, pięknie położona przedwojenna willa, o powierzchni użytkowe 160 m2, wraz z poddaszem o tej samej powierzchni. Budynek z cegły, częściowo podpiwniczony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 350 000 zł313 m² 7 507,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż wystawiono wyjątkową nieruchomość. Jest to piękna rezydencja położona w Grodzisku Maz. Dom swoim wyglądem przypomina polski dwór szlachecki. Budynek jest duży, ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

496 000 zł136 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Oferta godna polecenia. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni 135,4m2, wykończony w standardzie deweloperskim, wybudowany z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wszystkim, którzy chcą po ciężkim dniu pracy się wyciszyć i faktycznie wypocząć polecamy piękną posiadłość leśną o powierzchni 10 000m2. Na ogrodzonym płotem betonowym i siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

670 000 zł266 m² 2 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| dom wolno stojący (beton komórkowy+10cm styropian), wybudowany w 2001 roku, zadaszony gontem bitumicznym, całkowicie wykończony w podwyższonym standardzie- gotowy do zamieszkania. Posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Północ

Częstochowa,śląskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Opis oferty : Nieduży dom z 2006 roku w idealnym stanie. Działka zagospodarowana. Pomieszczenia na parterze : Salon otwarty na kuchnie , 2 pokoje , duża łazienka , hol Pomieszczenia na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka,mazowieckie

165 000 zł150 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Numer oferty w biurze 4382. Do sprzedaży dom wolnostojacy w pełni podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 150 m2, położony na działce o powierzchni 2000 m2 w Kamionce gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła-Centrum

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

| :Warszawa, wesoła- centrum: dom wolno stojący z końca lat 70-tych, sukcesywnie poddawany pracom remontowym, bardzo dobrze utrzymany, gotowy do zamieszkania. Posadowiony jest na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stacja Metra Imielin

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł390 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania skrajny segment na Starym Imielinie. Dom o pow. całkowitej ok. 390 m2, użytkowej ok. 280, działka ok. 400 m2. Dom po całkowitym remoncie - wymieniono także instalację elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Żyrardów,mazowieckie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Numer oferty w biurze 3640 Do sprzedania ładnie urządzony piętrowy dom wolnostojący w Żyrardowie w rejonie ulicy Reymonta. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Obrzębin,wielkopolskie

375 000 zł91 m² 4 138,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:917 m²

Przytulny dom w Obrzębinie gmina Turek. Trzy sypialnie 10,4 m ; 11,5 m. ; 12,6 m., przestronny salon z kuchnią w aneksie 34 m2. Tanie ogrzewanie na ekogroszek. Własna ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

580 000 zł176 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:609 m²

Opis oferty Atrakcyjny , wygodny dom do wykończenia z rozprowadzoną woda ,prądem , gaz w trakcie wprowadzenia ( obecnie na budynku. ) rozkład parter: wiatrołap, salon połaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikułowa

Mikułowa,dolnośląskie

89 000 zł100 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy dom W miejscowości miedziana gmina sulików O pow. OK. 120 M2 na działce O pow. 3800 M2. 3 pokoje , kuchnia P.POKOJI .OGRZEWANIE PIECOWE, BUDYNEK GOSPODARCZY O POW. 100 M2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Grabówce. Nieruchomość oddana do użytku w 1994roku składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni ok. 140m2. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Dobrzewino,pomorskie

559 999 zł221 m² 2 530,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy kolejny, gotowy do sprzedaży dom wolnostojący położony na osiedlu znajdującym się w Dobrzewinie koło Chwaszczyna. Całe osiedle składa się z analogicznych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

390 000 zł260 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Piękny dom z ogrodem w Czerwionce - Leszczyny w dzielnicy Czuchów. Specyfikacja nieruchomości: - dom 1 lub 2 rodzinny o pow. 260 m2 położony na działce o pow. 1540 m2 - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania ładny, zadbany dom wolnostojący we wsi położonej ok. 8 km od Makowa Mazowieckiego i Pułtuska , do Warszawy 77 km, 1 km od drogi 57 (warszawa Szczytno). Cicha i bezpieczna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgliniec

Węgliniec,dolnośląskie

450 000 zł296 m² 1 520,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Oferujemy dom wolnostojący w Węglińcu przy ul. Wschodniej o pow. 296 m2 na działce o pow. 845 m2. Dom dwu kondygnacyjny z podpiwniczeniem, składający się z: parter salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy,mazowieckie

740 000 zł80 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Numer oferty w biurze 519 Do sprzedania dom wolnostojący niepodpiwniczony mieszkalny z częścią magazynową w Mrozach gmina Puszcza Mariańska. Rok budowy 2000. Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

711 000 zł230 m² 3 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 154m2 zlokalizowany w miejscowości Kamionka k/radziejowic. Budynek z ytonga, dach kryty blachodachówką. Ogrzewanie gazowe, woda z ujęcia osiedlowego, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży dom w ładnym otoczeniu. Dom może być zamieszkiwany przez dwie rodziny. Osobna klatka schodowa gwarantuje oddzielność każdej z rodzin. Dom jest w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Do sprzedaży budynek 60 m2 znajdujący się na działce 513 m2 usytuowany w dzielnicy Wrzosowiak. Okna są wykonane z pcv , na podłogach są wylewki i położony jest lentex. Ściany są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

630 000 zł188 m² 3 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Promocja!bez prowizji od kupującego. Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) o powierzchni użytkowej ok.188 m2 zlokalizowany na nowo oddawanej inwestycji w podwarszawskich Ząbkach (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł150 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Ludwinowska w bardzo dobrej lokalizacji, 300 m od ulicy Puławskiej, 1000 m od Lasu Kabackiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklany

Świerklany,śląskie

185 000 zł150 m² 1 232,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej. Pow. użytkowa poszczególnych segmentów wynosi 150 m 2 , pow.działek od 234-400 m 2. Parter -salon z kominkiem, z wyjściem na taras,.