dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Rozkopaczew

Rozkopaczew,lubelskie

198 000 zł115 m² 1 721,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu nieruchomość typu siedlisko położone w malowniczej okolicy w atrakcyjnym zacisznym miejscu. Dobry dojazd od strony Lublina, łęcznej, ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł166 m² 3 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowe ciekawe domy Oferujemy nowy dom wolno stojący dwu-lokalowy zlokalizowany na pograniczu Gdyni i Chwaszczyna. Dom oddawany w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnych uzgodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokitnica

Zabrze,śląskie

595 000 zł186 m² 3 202,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

| przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej składający się z dwóch części (pierwotnie dwa bliźniaki) połączonych ze sobą. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 185,78m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łapsze Niżne

Łapsze Niżne,małopolskie

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania w ofercie primo house piękny duży dom (240m2) z pokojami gościnnymi, zlokalizowany w Falsztynie, gmina Łapsze Niżne, powiat Nowy Targ, z pięknym widokiem na Tatry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł114 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przy zakupie domu weekend W apartamencie W zakopanym dla 4 osób gratis! Oferta: primo house oferuje państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny apartament w Villi Rzepichy. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

400 000 zł164 m² 2 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Segment o pow. 136,7 m2 w Sochaczewie w na kameralnym osiedlu, ogrodzonym z działką o pow. 153 m2. Stan wykończenia deweloperski. Budynek składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł190 m² 3 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Zainwestuj w przestronny, komfortowy dom. Możliwość zakupu wraz z prosperującym, dochodowym sklepem, znajdującym się na tej samej posesji. Powierzchnia całkowita domu to 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 299 000 zł700 m² 4 712,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Willa Zbyszek ul. Żeromskiego, konstancin Jeziorna (strefa A). Przedmiotowa nieruchomość to zabytkowa willa z początku XX wieku położona w najbardziej prestiżowej części Konstancina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Świetna lokalizacja! Dom z zewnątrz ocieplony oraz została położona struktura, wokół posesji wyłożona kostka. Powierzchnia domu razem z garażem to 120 m2, garaż ma pow. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poniatowskiego

Luboń,wielkopolskie

540 000 zł134 m² 4 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Oferuję do sprzedaży ładny dom położony w Luboniu-Żabikowie. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących funkcjonalną lokalizację: bezkolizyjny dojazd do autostrady A2 i na ul. Głogowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wyjątkowo atrakcyjna willa, położona w cichej i spokojnej części Milanówka. Budynek podpiwniczony. W piwnicy pomieszczenia rekreacyjne z kabiną natryskową, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

668 000 zł199 m² 3 356,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik kiełczów. Wolnostojący, przytulny, doskonale doświetlony dom po remoncie. Działka 1000 mkw. Przedstawiam Państwu 1-piętrowy, przytulny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Budynek mieszkalny, parterowy - 70 m2, w stanie ogólnym dobrym - do remontu lub rozbudowy. Budynek 30 m2 - mieszkalny, usytuowany przy garażu - pokój z aneksem kuchennym i spiżarnią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Milowice

Sosnowiec,śląskie

430 000 zł260 m² 1 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży dwurodzinny dom w Sosnowcu dzielnicy Milowice o pow.260 m2 działka 500 m Dom znajduje się w cichej,spokojnej okolicy składaja się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Lokalizacja: kraków / Krowodrza / Wola Justowska, rej. Planetarium Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny 280m2, wolnostojący na działce 28,14 ara. Całość ogrodzona. Dom jest wytynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

450 000 zł207 m² 2 176,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 87m2 samego parteru, parterowy z poddaszem. Stan surowy otwarty, posadzki przygotowane są już pod ułożenie podłogi, (w holu, łazience, kuchni - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

925 000 zł200 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:844 m²

Lokalizacja: łuczyce na wyłączność - 0% prowizji - prowizje pokrywa sprzedający! Do sprzedaży piękny nowy, (2014/15 rok) superatrakcyjny dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 200m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kroczyce

Kroczyce,śląskie

380 000 zł215 m² 1 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Dom kroczyce 210m2 okazja cenowa! Oferujemy do sprzedaży piękny duży dom o łącznej powierzchni 210m2 składający się z dwóch połączonych ze sobą budynków z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Rezydencja Z ładnie zagospodarowaną działką Najbardziej atrakcyjna oferta wśród wszystkich posiadanych przez nas ofert. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

755 000 zł185 m² 3 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Bardzo atrakcyjny dom 6 pokojowy (30m2, 2x20m2, 18m2, 12m2 i 8m2). Kuchnia 20m2 z glazurą i terakotą, otwarta. Przedpokój 8m2 bez szaf. W domu są dwie łazienki o pow. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 800 000 zł384 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 083 m²

Wyjątkowy dom. Wysokie na 3 m pomieszczenia oraz wentylacja mechaniczna oparta o rekuperator (wymiennik ciepła), kominek z płaszczem wodnym jak również duże okna i piękny widok za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł245 m² 6 934,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zbudowanego w 2009 r. według projektu Archipelag, wacław ze zmianami. Powierzchnia użytkowa domu to 230 m² - w tym 160 m².

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

739 000 zł316 m² 2 338,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Wolnostojący dom dwurodzinny nie wymagający nakładów finansowych. Powierzchnia całkowita 316m2, użytkowa 202m2, działka 702m2. Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

525 000 zł186 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

529 720 zł170 m² 3 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Dom o powierzchni użytkowej 139,4m2 zlokalizowany w miejscowości Kamionka k/radziejowic. Budynek z ytonga, dach kryty blachodachówką. Ogrzewanie gazowe, woda z ujęcia osiedlowego, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 210m2 zlokalizowany w Brwinowie. Budynek z 1993r, materiał cegła, dach kryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe, wszystkie media miejskie. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

450 000 zł155 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom z bala drewnianego w stylu góralskim o pow. 140 m2 położony w okolicach Błonia. Domek jest w stanie surowym zamkniętym do wykończenia. Rozkład pomieszczeń:parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Działka rekreacyjna o pow. 8 domek letniskowy o pow. 16 m2 pow. użytkowej, murowany (pustak). W domku znajduje się jedno pomieszczenie, łazienka (prysznic,wc). Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 190 000 zł234 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 127 m²

Dom wolnostojący, parterowy położony w Grodzisku Mazowieckim, o powierzchni 234 m2, na działce o powierzchni 2127 m2. Bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń. Stolarka pcv, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 350m2 zlokalizowany w Ruścu k/nadarzyna. Budynek z 2009r zbudowany z cegły max, dach kryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Stanowice niedaleko Strzegomia o powierzchni 150m2 w skład którego wchodzi pięć pokoi , dwie łazienki , kuchnia , garderoba , spiżarnia , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Komfortowy, funkcjonalny, bardzo gustownie wykończony dom wybudowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Do głównych atutów nieruchomości zaliczyć należy niepowtarzalny projekt budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł142 m² 3 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ładny, zadbany i funkcjonalnie urządzony dom, położony w cichym i pełnym zieleni miejscu, na Konradowie. Budynek z początku lat 90, w całości podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł204 m² 2 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący, usytuowany w dzielnicy - Pogodno. Dom posadowiony centralnie na działce o powierzchni 360 m2 zorientowany jest na południe. Wybudowany w 1970-72 roku. Kubatura 590 m3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czerniewice

Toruń,kujawsko-pomorskie

729 000 zł213 m² 3 422,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 213 m², użytkowej 157 m², usytuowanego w spokojnej, zielonej części Torunia - Czerniewice. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 000 zł145 m² 4 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom o powierzchni 145m2 zlokalizowany w Milanówku - północna część miasta. Budynek z 2015r w stanie developerskim, materiał cegła, dach kryty dachówką, media - prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Książenice

Książenice,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy dom jednorodzinny w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim położony na działce o powierzchni 1500 m2. Dom wykończony pod klucz. Budynek jest parterowy ma powierzchnię całkowitą 212.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieborowice

Nieborowice,śląskie

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Witam. Sprzedam nowy piętrowy dom w stanie surowym zamkniętym w Nieborowicach. Cicha spokojna okolica. Ładne otoczenie nowych domów jednorodzinnych. Dogodny dojazd do Gliwic, blisko lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł174 m² 4 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:598 m²

Dom o powierzchni - całkowita 174,4 m2 -użytkowa 135,8m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim niedaleko wkd. Budynek z 2006r zbudowany z ytonga, dach kryty blachodachówką, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dziewiąty

Dąbrowa Górnicza,śląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Idealna lokalizacja - niedaleko od centrum miasta, jak i terenów rekreacyjnych Pogoria 3. Piękny, funkcjonalnie zaprojektowany dom o pow. użytkowej 220m2 , usytuowany na równie pięknie.