dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 432 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 432 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 140m2 zlokalizowana w Milanówku - południowa część miasta. Budynek z 2014r w stanie developerskim, wybudowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów Duży

Chrzanów Duży,mazowieckie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 34m2 do remontu wybudowany na działce o wymiarach ok. 13,9x57 m (800 m2). Składa się z wiatrołapu, kuchni, pokoju i łazienki. Obecnie do użytku działkowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Moszna

Moszna,lubelskie

299 000 zł248 m² 1 206,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, budowany z pustaka ceramicznego i pokryty dachówką ceramiczną. Woda na działce, prąd przy działce, gazu brak. Obecnie doprowadzony do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł218 m² 4 541,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Ciekawy dom zaprojektowany przez znanego architekta idealnie wpasowany w działkę. Dom w północnej części Milanówka o powierzchni całkowitej 218 m2 i powierzchni użytkowej 188 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom W cenie działki - ciekawa lokalizacja - północny Milanówek Dom do remontu 100m2 posadowiony na działce 726m2 położony w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Cicha okolica. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeremcha

Czeremcha,podlaskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Mamy do zaoferowania Państwu piękny dom w miejscowości Czeremcha z całym wyposażeniem. W skład nieruchomości wchodzą: dom, który mieści się na działce o pow. 2000 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zadziele

Gaj,małopolskie

449 000 zł122 m² 3 669,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesny dom mieszczący się przy ul. Nowej w malowniczej miejscowości Gaj nieopodal Krakowa. *** Możliwość zakupu domu w programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wróblowice

Kraków,małopolskie

990 000 zł350 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Kraków / swoszowice / wróblowice Do sprzedania komfortowy dom, wolnostojący o oryginalnej architekturze. Położony w zielonej i spokojnej części dzielnicy swoszowice/wróblowice. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Lubartów,lubelskie

418 000 zł149 m² 2 812,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Idealny dom dla rodziny ceniącej ciszę i spokój. Chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej dzielnicy Lubartowa? Szukasz przytulnego domu przy lesie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głusk

Lublin,lubelskie

669 000 zł180 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 180m2, posadowiony na działce o pow. 1400m2, licznie zagospodarowanej w nasadzenia krzewów, drzewek, kwiatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krze Duże

Krze Duże,mazowieckie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Dom parterowy, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem do wykończenia. Budynek z lat 80-tych wymaga remontu. Działka o pow. 2380 m2. Na terenie znajdują się także dwa budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

390 000 zł190 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, położony 7 km od Grodziska Maz, 20 km od Janek, bardzo dobry dojazd Trasą Katowicką. Działka o charakterze mieszkaniowo usługowym, zbliżona do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

400 000 zł164 m² 2 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment o pow. 136,7 m2 w Sochaczewie w na kameralnym osiedlu, ogrodzonym z działką o pow. 160 m2. Stan wykończenia deweloperski. Budynek składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myślenice

Myślenice,małopolskie

510 000 zł186 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przy zakupie tej nieruchomości weekend w Zakopanem dla 4 osób gratis! polecamy! Do sprzedania dom wolnostojący, położony na widokowej 11a działce na osiedlu nowych domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

289 000 zł94 m² 3 067,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą najnowszą ofertą sprzedaży domów. Prezentujemy Państwu zupełnie nowy standard wykończenia i zagospodarowania terenu inwestycji. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł280 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni około  280 m2, położony  na południu Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy jaką jest Ołtaszyn. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 095 000 zł495 m² 2 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Suchy Las (lewa strona jadąc z Poznania), dom wolnostojacy z budynkiem warsztatowo-magazynowym na działce 920 m2; centrum Suchego Lasu; spokojna ulica w pobliżu szkoły, urzędu Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy zakupie tej nieruchomości weekend w Zakopanem dla 4 osób gratis! Warto kupić! Dom o wyjątkowym kształcie i efektownym wnętrzu. Otoczony zielenią na widokowej działce! Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernichów

Czernichów,małopolskie

599 000 zł246 m² 2 434,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Przy zakupie domu weekend W apartamencie W zakopanym dla 4 osób gratis! Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! primo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

667 800 zł127 m² 5 268,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów położonych w okolicach ul. Krakowskiej w Zabierzowie. Inwestycja obejmuje aktualnie 8 domów w zabudowie bliźniaczej i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milęcin

Milęcin,mazowieckie

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Jeśli ktoś szuka naprawdę ciszy i spokoju po pracy na łonie przyrody, to ten dom jest właśnie dla niego. Przytulny z użytkowym poddaszem na dużej działce 3100m2, daje poczucie swobody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Piastów

Piastów,mazowieckie

1 049 000 zł240 m² 4 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy 100-letni dom w stylu dworkowym na działcę o powierzchni 1400m2 Mimo swoich lat posiada zdrowe, grube mury z cegły i zdrową, drewnianą podłogę. Całość wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z duszą położony w malowniczym miejscu Gór Sowich. Dom po remoncie nowe drewniane okna, wymienione instalacje. Nieruchomość składa się z: parter - Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Rybacka

Roztoka,pomorskie

165 000 zł75 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Drewniany domek na Kaszubach, w miejscowości Roztoka nieopodal Przywidza.Domek położony jest nad jeziorem Połęczyńskim w odległości 150m. Spokojna cicha okolica, dookoła sporo miejsc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żubrowej

Łódź,łódzkie

837 000 zł180 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Oferta ekskluzywna na wyłączność! Wyjątkowy dom w Łodzi na Polesiu przy ul. Żubrowej 20. Pięknie urządzony, piętrowy dom o powierzchni 180 m2 m2, na działce 636 m2, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 450 000 zł440 m² 5 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom wolno stojący o oryginalnej architekturze posadowiony w pięknym ogrodzie. Posesja jest usytuowana w bocznej cichej ulicy. W sąsiedztwie wille i domy jednorodzinne. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 220 000 zł350 m² 3 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania duży dom idealny na dom i biuro lub dom i gabinet ( niezależne pomieszczenie 70m) Dom w kształcie litery L z dużym , słonecznym tarasem i zejściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janiszewska

Ryki,lubelskie

500 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Rykach, w nowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Doskonałe miejsce do zamieszkania; zdrowa, piękna okolica, blisko las i stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 125 000 zł320 m² 3 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ten ładny dom wielopoziomowy, położony jest w cichym i spokojnym miejscu północnego Raszyna. Dom położony na działce, na której można pobudować kolejny dom. Rozkład: pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 000 zł558 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Bielsko-Biała okolica cicha, bardzo blisko tereny rekreacyjne - oferujemy do sprzedania duży dom z charakterem z 1895 roku. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przy zakupie nieruchomości weekend W apartamencie dla 4 osób W zakopanem gratis! Primo House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięciokondygnacyjnego ocieplonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

565 000 zł155 m² 3 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do sprzedaży połówkę bliźniaka położonego w Lublinie, na Ponikwodzie. Dom W stanie deweloperskim podpiwniczenie: garaż, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

379 000 zł98 m² 3 859,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom na osiedlu sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gm. Wieliczka na obrzeżach Krakowa. Domy zaprojektowane zostały jako budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 130 mkw posadowiony na działce o pow. 606 mkw w kształcie prostokąta. Składający się z: podpiwniczenia - rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

1 700 000 zł452 m² 3 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Oferowana do sprzedaży dom, to piękna miejska willa. Położona w starej części Komorowa w odległości 10 min spacerkiem od wkd. Jej bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń nadaje wnętrzu ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam ofertę domu w stanie deweloperskim do wykończenia wewnątrz. Dom wybudowany z materiału typu Keramzytobeton Alfa 1/1, ocieplone styropianem, tynk zewnętrzny Kabe. Powierzchnia (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kupiecka

Swarzędz,wielkopolskie

929 000 zł150 m² 6 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, parterowy, znajdujący się w sercu Nowej Wsi, w sąsiedztwie ulicy Kupieckiej, przy której zlokalizowane są sklepy spożywcze i mięsne, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parter domu Z budynkiem warsztatowym o powierzchni 80m.Dom usytuowany na osiedlu jednorodzinnym,w Smochowicach(lewa strona jadąc od Poznania).Nieruchomość dwu lokalowa,w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonia Brużyca

Kolonia Brużyca,łódzkie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Komfortowy, przestronny dom wolnostojący z 2007 roku (z odbiorem technicznym), o powierzchni użytkowej 300 mkw. Parter: kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, 3 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

745 000 zł160 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nowoczesny parterowy dom W zabudowie bliźniaczej w gm. Czosnów. Dom wykończony I urządzony W wysokim standardzie. Garaż w bryle budynku. 4 pokoje. Dom sprzedawany z pełnym.