dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

445 000 zł158 m² 2 816,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W okolicach Psiego Pola - Kiełczowa do sprzedaży połowa bliźniaka pow 158m2 z działką o pow 550m2 blisko granicy Wrocławia - stan developerski podwyższony Zamontowane grzejniki, piec II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

1 550 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przepięknie zlokalizowana poniemiecka willa po kapitalnym remoncie.Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju przy ścianie lasu Arkońskiego na końcu ulicy z pięknym ogrodem.Na uwage zasługuje styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w miejscowości Brzezie, gm. Zabierzów. Budynek o powierzchni całkowitej 260 m2 składa się z posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł200 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Wzgórzu Św. Maksymiliana, położony niedaleko Śródmieścia, bulwaru Nadmorskiego, do pobliskiej plaży mamy około pięć minut. I i II kondygnacja składa się z pięciu pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do sprzedania mały domek jednorodzinny.3 pokoje, kuchnia, hol oraz łazienka o łącznej powierzchni ok.90m2.Mieszkanie czyste i zadbane, kuchnia łazienka oraz hol wyłożone płytkami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czerniowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł240 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka z 1961 roku o powierzchni całkowitej 240m2 na działce (własność) o powierzchni ok 300m2. Dom położony jest w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym doskonale położona w urokliwej części Burakowa. Bardzo blisko centrum Warszawy (12 km od jej ścisłego centrum), niedaleko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poraj

Poraj,śląskie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 023 m²

Do sprzedaży duży, przestronny dom w przepięknym miejscu,blisko jeziora i lasów! Dom zbudowany z bardzo dobrych materiałów,w całości podpiwniczony, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzozów

Rzozów,małopolskie

325 000 zł120 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania bardzo klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Rzozów gm. Skawina umiejscowiony na działce o pow. 1600m2 Budynek z lat 70tych po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł144 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowy dom, zapraszam do obejrzenia! Dom jednorodzinny o wysokim standardzie położony w spokojnej okolicy w koło Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia całkowita 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 500 000 zł237 m² 14 767,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Ekskluzywny dom W zabudowie bliźniaczej na osiedlu konstancja, tuż obok szkoły amerykańskiej! lokalizacja Oferowany dom położony jest na nowoczesnym, spójnym architektonicznie, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 850 000 zł320 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Swarzędz dom rezydencjonalny o powierzchni 320m2 na pięknej działce 950m2z zaprowadzonym ogrodem, z systemem podlewania automatycznego. Na parterze duży przestronny dwustanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom w zabudowie szeregowej rok 2002 o pow. 200m2, na działce 231m2. Cztery pokoje, dwie łazienki, garaż, plus dwa miejsca parkingowe. Cena 1 475 000. Ciekawa forma architektoniczna. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

490 000 zł124 m² 3 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studzionka

Studzionka,śląskie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Studzionka rezerwacja! Powierzchnia użytkowa to ok. 200 m2 + poddasze z możliwością adaptacji. Aktualnie budynek podzielony jest na dwa samodzielne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

4 250 000 zł400 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży: nowy, czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek o wysokim standardzie przy ulicy Bajana. English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more information. - poziom 0:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

485 000 zł123 m² 3 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

640 000 zł145 m² 4 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 m²

Bieżanów rejon ul. Sucharskiego. Dom wolnostojąc o pow145 m2. , murowany z lat siedemdziesiątych po generalnym remoncie w 2004 roku. Elewacja parteru naturalny piaskowiec. Piętro ceramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł122 m² 4 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorowice

Chorowice,małopolskie

559 000 zł160 m² 3 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom o pow. 140m2 powierzchni użytkowej posadowiony na działce 20ar Nieruchomość po generalnym remoncie ,gotowa do zamieszkania całośc ogrodzona i zagospodarowana drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziszyńska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł206 m² 3 393,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam na sprzedaż przestronny parterowy, wolno stojący dom z cegły z 2005 roku położony na kameralnym osiedlu niskiej zabudowy w pięknej zielonej okolicy na Junikowie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopanka

Kopanka,małopolskie

590 000 zł162 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 120 m2 znajdujący sie na 8 arowej działce Dom bardzo ładnie wykończony zewnątrz i wewnątrz umeblowany wyposażony. Na parterze domu mieści sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Józefka

Piekary Śląskie,śląskie

568 000 zł246 m² 2 309,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom jednorodzinny piekary śląskie Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w Piekarach Śląskich. Dom całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 123,58m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiatycze

Siemiatycze,podlaskie

50 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Sprzedam Dom przeniesienia, położenie domu jest w okolicy miasta siemiatycze lata budowy '50. Dom był zamieszkiwany około 5 lat temu obecnie stoi opuszczony, stan bal określam na dobry, drzwi okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Borek Wielkopolski,wielkopolskie

199 000 zł150 m² 1 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Do sprzedaży uroczy dom wolnostojący w centrum Borku Wielkopolskiego, położony przy ul. Dworcowej, na działce o powierzchni około 691 m2 wraz z budynkami gospodarczymi. Dojazd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Halinów

Halinów,mazowieckie

976 000 zł220 m² 4 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1500m w sąsiedztwie nowej luźnej zabudowy jednorodzinnej. Świetna lokalizacja. Blisko mza i pkp a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom o pow.200m2 położony na dużej działce- 1000m2 na os. Leśna Dolina. Wybudowany w 2000r.z pustaka ceramicznego- Lewkowo. Dom trzypiętrowy w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Istebna

Istebna,śląskie

155 000 zł91 m² 1 703,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ponad stuletni budynek z bali drewnianych. Była leśniczówka. Budynek przy głównej drodze na Kubalonce. Sąsiedztwo lasu, tras biegowych i drewnianego zajazdu. 10 km. do centrum Wisły i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Polecamy Państwu nowoczesny dom na sprzedaż na Osiedlu-Ignatki. Dom o pow. 140m2. Działka o pow. 950 m2 ogrodzona i zagospodarowana. Parter -salon z kuchnią, gabinet, cała łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

575 000 zł211 m² 2 725,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w centrum Wieliczki za cenę 575000zł.Budynek położony na 4,56 ar. działce. Pow. ok.211m2. Murowany z porothermu, ocieplony styropianem 15 i 18cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Sławin

Lublin,lubelskie

449 000 zł118 m² 3 808,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe, położone we współdomie z wydzieloną klatką schodową oraz osobną księgą wieczystą. I kondygnacja 58,80 m 2 (przyziemie) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Polecamy do sprzedania dom jednorodzinny, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 150 m kw. użytkowej 110 m kw. Dom w zabudowie szeregowej na działce 3 ar w centrum Stalowej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowy dom wolnostojacy pod klucz powierzchni 210 m2 na działce o powierzchni 934 m2 5 pokoi, 1 łazienka Budynek z 2007 r. wolno stojacy gotowy do zamieszkania pow 210 mkw na działce 934 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strycharska

Kraków,małopolskie

600 000 zł221 m² 2 714,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:563 m²

Kraków - Płaszów, ul. Strycharska - do sprzedania dwukondygnacyjny , murowany, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 221,20 m2 wzniesiony w 1920 roku, na działce nr 72 obr.15 ( Podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Jupiter położony 8 km od Starej Miłosny na zamkniętym osiedlu w miejscowości Budziska koło Sulejówka. Sprzedaż bezpośrednia! W opcji zamiana na mieszkanie w Warszawie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jamnica

Jamnica,podkarpackie

629 000 zł150 m² 4 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy do sprzedania komfortowy, energooszczędny nowy dom jednorodzinny położony w Jamnicy koło Stalowej Woli. Dom parterowy z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

549 000 zł231 m² 2 376,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Segment środkowy W cenionej lokalizacji 10 km od centrum olsztyna. Strefa dzienna parteru to salon z wyjściem na taras, gustowna kuchnia, duża łazienka i hall. Na komfortowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

460 000 zł138 m² 3 340,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:718 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 138 m2 w m. Długołęka. W budynku wydzielony niezależny lokal mieszkalny. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 720 m2 pośród innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bałtycka

Sztutowo,pomorskie

370 000 zł110 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość położona w Sztutowie przy ulicy Bałtyckiej 13 , w bardzo dobrej lokalizacji ,powierzchnia domu ok 110 m2 , budynek gospodarczy 20m2, altana ogrodowa .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przyłęk

Przyłęk,wielkopolskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecam na sprzedaż piękny dom o powierzchni ok. 170 m2 usytuowany na dużej działce ok. 3500 m2 w miejscowości Przyłęk kilka km od Nowego Tomyśla, ok. 4 km od wjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł283 m² 6 678,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Świetnie zlokalizowany segment środkowy w sercu starej Sadyby, przy cichej uliczce i wśród niskiej zabudowy. Poziom -1 : garaż z automatyczną bramą, pokój rekreacyjny z barkiem,.