dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

399 000 zł177 m² 2 260,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu usytuowanego w przyjaznej okolicy jaką są Dojlidy Górne. Nieruchomość jest jednym z pięciu budynków z założeniach ogólnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł135 m² 6 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m3 na terenie Okęcia. Z klatki schodowej osobne wejścia na każdą kondygnację - dwa oddzielne mieszkania. Na każdej kondygnacji 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

490 000 zł210 m² 2 337,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Piętrowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 209,6m2 pow. mieszkalna 143,65m2. Dom w pełni podpiwniczony garaż jednostanowiskowy w podpiwniczeniu. Na parterze duży salon, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

371 000 zł103 m² 3 281,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

990 000 zł450 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko Z licencjonowanym pośrednikiem Do sprzedania dom, który jest luksusowo urządzonym,składający się osiem pokoi o pow. 460 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

320 000 zł138 m² 2 325,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Czechowicach Dziedzicach, w spokojnej okolicy jednocześnie jest blisko do Centrum. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni użytkowej 137,58 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł124 m² 2 883,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Tarnowskie Góry, dom, 4 - 5 pokoi, sprzedaż Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI,oraz PCC! Kompleks 24 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrony

Kraków,małopolskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania wyposażony i w pełni wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160m2, posadowiony na działce 350 m2 w rejonie ul. Wrony w Krakowie Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący znajdujący się w Blachowni. Powierzchnia całkowita domu to 260 m2 , powierzchnia użytkowa to 180 m2 , działka ma powierzchnie 1000 m2. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

530 000 zł113 m² 4 690,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj ciesz się ciszą i spokojem. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w spokojnej okolicy w Dzielnicy Zdrój. Dom dwukondygnacyjny w całości podpiwniczony wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierdzany

Bierdzany,opolskie

399 000 zł190 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Dom dwukondygnacyjny w miejscowości Bierdzany, gmina Turawa, usadowiony na ok. 65 arowej działce. Powierzchnia użytkowa domu ok. 190 m2. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halna

Banino,pomorskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeżeli cenisz ciszę i kontakt z naturą polecamy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Halnej w Baninie koło Gdańska. Nowo powstałe osiedle domów w zabudowie szeregowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

395 000 zł148 m² 2 668,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura do sprzedania Dom w stanie developerskim o o powierzchni użytkowej 148 m2. ,budowa budynku mieszkalnego jednorodzinneg' (wg. adaptacji projektu gotowego dom pod jemiołą 2) Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność bardzo atrakcyjna oferta! Dom 2piętrowy w stanie surowym o pow mieszkalnej ca 150m2 na działce 12 ar. Miejscowy plan zagospodarowania. 2 linia zabudowy , bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł124 m² 2 883,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tarnowskie Góry, dom, 4 - 5 pokoi, sprzedaż tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC! W spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Tarnowskich Gór Repty Śl. powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ustrońska

Skoczów,śląskie

440 000 zł290 m² 1 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Obecnie Tel.   lub do Brata pl.   Dom wolno stojancy,całkowicie nowo wyremontowany,na równej działce 1550 m , wszystko nowe,cały podpiwniczony,położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

346 000 zł128 m² 2 703,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Osiedle 4 domów jednorodzinnych położone na granicy Ropczyc i Sędziszowa Małopolskiego. Dwa domy wolnostojące i dwa w zabudowie bliźniaczej. Do każdego przynależny garaż. Wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa propozycja naszego biura - mieszkanie czy dom?. Wał Miedzeszyński na wysokości Falenicy (600m do stacji skm i wkd). Dom w zabudowie szeregowej. Wykończony w dobrym guście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rybie

Rybie,mazowieckie

1 100 000 zł148 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Raszynie (rybie). Na parterze znajduje się część dzienna, którą tworzy przestronny salon połączony z kuchnią i holem. Z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł220 m² 5 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Polecam pięknie położony dom w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej i lasu a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do centrum.Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł158 m² 2 973,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem w Rzeszowie o powierzchni 158,07m.kw. usytuowany na działce 9,5ar. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym z 2015roku. Dom budowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełm

Chełm,lubelskie

419 000 zł300 m² 1 396,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Chełmie, w pobliżu uczeni(może być pod wynajem),lub na 2,3 rodziny.POLECAMY! Dom do wykończenia, brak podłóg, wykończenia łazienek. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy dom w zabudowie bliżniaczej, w stanie deweloperskim, przy ul. Kosynierów w Rumi. Dom z ogródkiem o powierzchni użytkowej 119,30m 2. Łącznie 5 pokoi, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrówka

Aleksandrówka,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Nieruchomość gruntowa 7000m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 100m2, parterowym. Działka ładnie zagospodarowana, ogrodzona. Na działce stoi również altanka, więc nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszków

Raszków,dolnośląskie

185 000 zł140 m² 1 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność Cenisz spokój, harmonię z naturą? Chcesz odreagować po ciężkim dniu pracy? Ten dom jest dla Ciebie! Sprzedam piękny dom z duszą w zielonym Raszkowie, 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł246 m² 7 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 246m2 i powierzchni użytkowej 146,1m2 na terenie Włoch. Parter: korytarz 3,2m2, kuchnia 12m2, łazienka 10,1m2, hol 11,5m2, salon 42,7m2, garaż 20,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Krasienińska

Wola Krasienińska,lubelskie

495 000 zł151 m² 3 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący w stanie deweloperskim usytuowany na dużej pięknej działce. :kontakt do agenta Artur Bogaj Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Antoniego

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł204 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom położony w Rzeszowie, przy ul. Św. Antoniego. Nieruchomość wybudowana w 2005 roku według projektu "omega XL". W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

585 000 zł142 m² 4 119,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Najlepszy widok z tarasu na Bezrzeczu. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonej działce 550 m2, na Bezrzeczu położony w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tysiąclecia

Rzeszów,podkarpackie

529 850 zł240 m² 2 207,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 210m2 w kapitalnej lokalizacji Rzeszowa na cichym, spokojnym i bezpiecznym osiedlu tysiąclecia. Budowany w latach 2009-2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubomia

Lubomia,śląskie

198 000 zł200 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni około 200m2 z działką 9 ar. Dom był przebudowany w latach 90-tych, nowy dach 8 lat temu (blacha). Budynek jest ocieplony, ogrzewany - posiada piec z podajnikiem, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny bardzo dobrze doświetlony dom. Duże okna. Parter: duży hol, pom. gosp.,z kotłownią, łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i wc, kuchnia 10,30m otwarta na salon 31,92m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,podkarpackie

469 000 zł176 m² 2 664,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie sprzedaży ciekawie i nowocześnie zaprojektowany dom w Krasnem. Nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemce

Niemce,lubelskie

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domek wolnostojący 69 m 2 na działce 1500m 2 W miejscowości niemce Oferujemy Państwu na sprzedaż parterowy domek wolnostojący o pow. 69m 2 wraz z działką o powierzchni 1500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiej

Katowice,śląskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 300m2 położona w południowej dzielnicy Katowic - Brynowie w okolicy ul. Dąbrowskiej na działce o powierzchni 518m2. Dom wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

429 000 zł100 m² 3 954,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Krysia Z3 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziszyńska

Kalisz,wielkopolskie

499 000 zł172 m² 2 909,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Sprzedam dom jednorodzinny. Dół duży salon z kominkiem kuchnia,łazienka, korytarz, pralnia, garaż na dwa auta z bramą na pilota, biuro. Na piętrze otwarty pokój, sypialnia, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gwoździce

Gwoździce,opolskie

219 000 zł213 m² 1 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący położony w miejscowości Gwoździce. Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany z bloczków i cegły, dach płaski kryty papą, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

665 000 zł220 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom segment 4 kondygnacyjny, podpiwniczony, w podpiwniczeniu garaż, po 55 mkw na każdej kondygnacji, świetna lokalizacja, może być dwurodzinny, zapraszamy do Biura po ofertę. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Święcice

Święcice,mazowieckie

575 000 zł145 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedmiotem oferty jest 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej w Święcicach w gminie Ożarów Mazowiecki. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

638 000 zł300 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 953 m²

Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko w odległości 5 km od miasta Błonia. Budynek po remoncie, wolno stojący, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Pomieszczenia na wysokim parterze to 3 pokoje,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij