dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 297 000 zł328 m² 3 954,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:758 m²

Ustroń | Dom wolnostojący | 328 m | 11 pokoi | działka 758 m podstawowe parametry Powierzchnia użytkowa: ok. 328 m Kondygnacje: 2 nadziemne Liczba pokoi: 11 Kuchnie: 2 Łazienki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł215 m² 6 930,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł142 m² 12 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący parterowy z możliwością adaptacji strychu na kolejne pomieszczenia. Dom położony w miejscowości Lniska w Gminie Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 57 m + piwnica ok. 57 m oraz poddasze ok.26 m przy wysokości 2,2 m. od podłogi, powierzchnia całkowita ok. 140 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł113 m² 11 495,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,95 m2. z działką o powierzchni 317m2. Położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o niezbyt gęstej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł205 m² 2 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

dom | Januszkowo | duża działka | Żnin | Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w spokojnym Januszkowie. To świetna opcja dla kogoś, kto szuka przestrzeni i ciszy, ale chce mieć miasto.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł250 m² 2 399,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom w Kcyni | warsztat | sklep | usługi | Dworcowa | działka 1290m2 Przedmiotem oferty jest niezależny budynek wielorodzinny w zabudowie stykowej, zlokalizowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł182,60 m² 3 340,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 009 m²

dom 182m2 | Zazdrość | w gminie Szubin | kujawsko-pomorskie | działka 3009m2 | duża działka | staw Oferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł102 m² 4 303,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

dom w Łabiszynie | 102m2 | pięć pokoi | ogródek | Łabiszyn | Szubin | Bydgoszcz Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł230,10 m² 5 910,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Dom położony na działce o powierzchni 866 m2, w całości ogrodzonej z bramą wjazdową na pilota. Na powierzchnię użytkową domu 128 m2 ( powierzchnia całkowita ok 230,1 m2) składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł108 m² 11 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle Źródlana w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch pięknych domów jednorodzinnych - stan deweloperski. Osiedle Źródlana znajduje się przy Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Wyjątkowa oferta: nowy budynek usługowo-mieszkalny w centrum Syryni. Lokalizacja, która inspiruje sukces.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł132 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej pod lasem - Rybnik. Stan deweloperski. Cena obejmuje stan deweloperski oraz zagospodarowanie terenu. W galerii znajdują się wizualizacje przedstawiające.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł130 m² 7 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamieszkaj przy lesie w domu o pow 130 m z działką 383 m To miejsce, to prawdziwa oaza spokoju. Na sprzedaż skrajny segment - tutaj masz więcej prywatności i przestrzeni. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentujemy Państwu przepiękny, nowoczesny i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , posadowiony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł73 m² 2 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Miło nam przedstawić dom na sprzedaż w cichej okolicy Motycz Poduchownych, gmina Gorzyce, powiat tarnobrzeski. W ogłoszeniu zamieszczono wizualizację przedstawiające przykładową koncepcję.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł106 m² 1 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 362 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką nad rzeką San Witryłów, gmina Dydnia W ogłoszeniu zamieszczono wizualizację przedstawiające przykładową koncepcję remontu i możliwy efekt końcowy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł96 m² 6 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Na sprzedaż dom z lokalem usługowym Stalowa Wola Cena: 629 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w dynamicznie rozwijającym się mieście Stalowa Wola (powiat stalowowolski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł274,30 m² 9 657,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom Z bali | 274,30 m działka 746 m | spokojna okolica roztoki | kościelisko wyjątkowy dom W górskim stylu W otoczeniu natury Na sprzedaż unikalna nieruchomość drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł165 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł57 m² 2 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Malowniczy teren na Podkrapaciu aż 44 ar przy lesie! Na sprzedaż działka w miejscowości Boreczek, gmina Sędziszów Małopolski, woj. podkarpackie. Opis działki na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł318 m² 3 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach! Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny? Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł123,17 m² 14 208,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dochodowa inwestycja we wrocławiu gotowy bliźniak Z najemcami | ul. Kminkowa Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia przynosi realny dochód? Ta oferta to gotowy, sprawdzony model.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Jeśli szukasz inwestycji w miejscowości dobrze skomunikowanej z Energylandią lub potrzebujesz zamieszkać ze swoimi bliskimi, zobacz ofertę domu na sprzedaż w Łączanach. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 302 m²

Siedlisko na sprzedaż | Dalanówek, okolice Płońska | 60 km od Warszawy | Duża działka + zabudowania Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Dalanówek, w gminie Płońsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł210 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł8 056 m² 60,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 056 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł128,45 m² 4 515,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Szukasz miejsca, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość w spokojnej części Rabka-Zdrój to świetna okazja, by stworzyć swój wymarzony dom od podstaw bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł108,18 m² 15 714,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom położony w Poznaniu - grunwald / fabianowo. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni użytkowej 108,18 mkw z działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł107 m² 9 719,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 107,64m2, położonego, przy ul. Dworskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie lubuskim.,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł126 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Domki letniskowe na sprzedaż - Kołomąt, jezioro Drawsko (pojezierze Drawskie) Szukasz dochodowej inwestycji lub własnego azylu na Pojezierzu Drawskim? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Pragnę Państwu zaoferować do sprzedaży dom całoroczny+2 domki letniskowe Z antresolą, położone w miejscowości Wiele na pograniczu Kaszub i Kociewia. Domki usytuowane są na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł84,70 m² 13 577,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Wyjątkowy dom w sercu Szklarskiej Poręby W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szklarskiej Poręby czeka na Ciebie nowoczesny, wolnostojący dom, który łączy komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł260 m² 13 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:691 m²

Piękny dom, w świetnej lokalizacji Dom ma 260m2, świetna przestrzeń dla rodziny Działka o powierzchni 691m2 1.OPIS NIERUCHOMOŚCI: Parter - Salon z jadalnią - z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Sprzedam domek letniskowy w Makowie koło Iławy. Do jeziora ok 200 m . Salon z kuchnią ,łazienka, sypialnia , taras, pomieszczenie gospodarcze. Domek do remontu. Więcej informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł133 m² 4 661,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Na wstępie chciałbym podziękować pośrednikom. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do Łomianek Centralnych na prezentację nowoczesnego, przestronnego segmentu z garażem. Sprzedaż deweloperska bez pcc, bez prowizji. Świetna lokalizacja blisko Warszawy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145 m² 8 958,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy