dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

2 190 000 zł480 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Komfortowy dom wolnostojący na jednym z trzech osiedli domów jednorodzinnych w Solcu. Podwarszawska wieś Solec oddalona jest jedynie 3 kilometry od Konstancina Jeziorny - jedynego uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Do sprzedania stylowy dom usytuowany zaledwie 7 min spacerem od stacji skm/pkp Pruszków i około 12-13 min od stacji wkd. Budynek z 1938 roku budowany z cegły, grube mury. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulmin

Sulmin,pomorskie

367 000 zł94 m² 3 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 207 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Marian Z297 ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny nowocześnie zaprojektowany dom wolnostojący w Puszczykowie o powierzchni 180m2 na pięknej działce 1800m2. Budynek parterowy z 1998 roku o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Milanówek

Milanówek,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

420 000 zł138 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka o powierzchni 138m2 na działce o powierzchni ok. 300m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Budynek z 2013roku wybudowany z prothermu, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

990 000 zł400 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom dwurodzinny. Wolno stojący dom o powierzchni 400m2 - wybudowany w 1995 roku, po remoncie - ocieplenie 10cm styropianem, nowa elewacja. Budynek składa się z dwóch mieszkań, każde po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł360 m² 4 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży przepiękną willę w stylu południowym zbudowaną zgodnie z zasadami feng shui. Wyjątkowe wnętrza i aranżacja, dom mający ogromny wpływ na każdego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowo

Jakubowo,kujawsko-pomorskie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 800 m²

Nowa niższa cena! Zapraszam na prezentację urokliwego drewnianego domu z solarami. Działka bardzo duża, bo 13.800 m2 z czego połowa to las. Na pierwszej kondygnacji znajduje się przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Zlokalizowany w ciekawym miejscu nieduży domek (około 100 m.kw) położony na działce 1021 m.kw. Domek z lat 70 tych składa się z otwartej kuchni połączonej z dużym salonem (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł217 m² 1 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferta zarezerwowana!1 Chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w najpopularniejszej części Niepołomic jaką jest w tym momencie Boryczów. Bliskość centrum oraz Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Kębłowo,pomorskie

399 000 zł450 m² 886,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Duży dom wolno stojący z wieloma możliwościami. Zlokalizowany w centrum Kębłowa, blisko przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, sklepy. Dom częściowo podpiwniczony. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ryczewo

Słupsk,pomorskie

360 000 zł213 m² 1 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1990r, o pow. 213m2 posadowiony na działce o pow. użytkowej 365m2. Trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł260 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nietuzinkowa nieruchomość w klimatycznej, u rokliwej części Włoch. Działka ok 395 m2 zabudowana przedwojennym budynkiem ok 100 m2 powierzchni mieszkalnej oraz budynkiem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dobra oferta! Dom szeregowy - 2 niezależne mieszkania Zapraszam do kupna domu w Bydgoszczy w lokalizacji dobrej na mieszkanie, a także prowadzenie działalności. Możliwość dobudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł435 m² 3 402,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mała kamienica na Podgórzu o pow 435m2 tj. piwnica, parter, piętro oraz poddasze które może być zaadaptowane pod mieszkania. Obecna powierzchnia użytkowa 300m2. Kamienica o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyspa Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

682 000 zł125 m² 6 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 272 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Poziomka B z G ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Reda,pomorskie

460 000 zł139 m² 3 311,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom jednorodzinny - wolnostojący, położony na osiedlu domów w niskiej zabudowie przy ul. Długiej w Redzie na działce o powierzchni 395 m2 z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

239 000 zł114 m² 2 087,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, w nowoczesnej bryle zlokalizowane w Wilkowicach. Powierzchnia całkowita: 114,48 m2, w tym: - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

499 000 zł142 m² 3 514,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Prezentujemy Państwo do sprzedaży dom położony w nieopodal Centrum Chełmży z dobrym dojazdem do drogi 91 (stara droga nr 1) Oferowany dom jest domem parterowym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, w jednej z bocznych uliczek Piaskowej Góry. Wnętrze do remontu, wymienione są tylko okna i założone ogrzewanie gazowe, dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Imielin

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł150 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie. Całkowicie wyposażony. 5 sypialni.4 garderoby , 4 łazienki, Duży salon z kominkiem. Kuchnia wyposażona w nowoczesny kompletny sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł93 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Agencja nieruchomości lexnova nowa cena! Sprzeda dom o pow. 93m2 w Pasłęku. Dobra cena! Dom ciekawie położony w zabytkowej części miasta obok zabytkowej XIV w. bramy wjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kleszczów

Żory,śląskie

439 000 zł190 m² 2 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom wolnostojący żory kleszczówka Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom dwurodzinny w Żorach o powierzchni użytkowej około 170 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

530 000 zł256 m² 2 070,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Szmaragd - powierzchnia całkowita 256m2 , mieszkalna 150 m2 + garaż 19.30m2 Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł180 m² 3 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Bielawy

Bielawa,mazowieckie

1 175 000 zł160 m² 7 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie szeregowej, 5- pokojowy, o powierzchni ok. 160 m2, na działce 350 m2, z 2008 r., położony na strzeżonym osiedlu w Bielawie, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipówki

Lipówki,mazowieckie

250 000 zł140 m² 1 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania uroczy domek z bala. Nieruchomość jest położona wśród nowych domów. Dom jest funkcjonalny i ekonomiczny. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

399 000 zł222 m² 1 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:174 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 222 m kw. położony w Radzionkowie. Budynek składa się z 4 kondygnacji. Na parterze mieści się hol, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 090 000 zł201 m² 5 422,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży pół bliźniaka z pełnym wyposażeniem.Wnętrze budynku urządzone nowocześnie z najlepszych materiałów. Na parterze, w salonie połączonym z kuchnią i jadalnią(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gliwice

Gliwice,śląskie

350 000 zł146 m² 2 402,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej i zielonej Ligocie Zabrskiej. Świetna komunikacja, szybki dostęp do dtś, węzła autostrad a1/a4 i dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji. Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 120 mkw. Wymaga gruntownego remontu, konstrukcja murowana, stabilna bez widocznych pęknięć, dach oraz instalacje do wymiany. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

579 000 zł360 m² 1 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Praktycznie podkowa leśna. Na cichej, położonej na granicy Podkowy Leśnej i Owczarni , leśnej działce o powierzchni 1560 m2 posadowiono budynek o powierzchni mieszkalnej 360m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

139 000 zł132 m² 1 057,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:376 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Boszkowie. Media: prąd, szambo, woda (studnia) Powierzchnia domu: 131,5 m2 Powierzchnia działki: 376 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mirakowo

Mirakowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w Mirakowie w odległości 300m od jeziora chełmżyńskiego i 16 km od Toruniem. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów: mury superex 25 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarochowskiego

Poznań,wielkopolskie

2 200 000 zł320 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Oferta bez prowizji. Zapraszam do zapoznania się z bardzo interesującą i wyjątkową ofertą nieruchomości mieszczącą się przy ul. Jarochowskiego, w dzielnicy Grunwald. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

530 000 zł115 m² 4 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

***oś. Mickiewicza * dom w zabudowie szeregowej * 114,5m2/203m2* 530.000 zł Polecamy państwu segment skrajny w zabudowie szeregowej położony w super lokalizacji osiedla Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

435 000 zł169 m² 2 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny w Lęborku o powierzchni użytkowej 168,7 m2, położony na działce o pow. 821m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Służew

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Segment w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym ,blisko metro Służew ,okna na półn. i połdn.CICHY. Dom zbudowany z cegły w 1999r.Okna wymienione na PCV. Dom jest 4 kondygnacyjny.