dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom w Cieszynie Super dom o powierzchni 300 m kw. W bardzo dobrym stanie, zadbany w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Centrum Cieszyna. Piekny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną prowizję! Zadzwoń i spytaj o to naszego doradcę. Polecamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabczok

Grabczok,opolskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 448 m²

Dom w Grabczoku, powierzchnia użytkowa ok. 100 m2, parterowy, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,wc oraz kotłowni. Do budynku przylega garaż. Na terenie posesji znajduje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Popiełuszki

Sosnowiec,śląskie

395 000 zł130 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedaży oferujemy zespół 4-budynków bliźniaczych. Powierzchnia 130 m2 powierzchnia działki 220 m2 media : kanalizacja miejska , woda, prąd, gaz Wspaniała lokalizacja : szkoła , przychodnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Kalwy,wielkopolskie

480 000 zł171 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na działce o pow. 1133 m2. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, w otoczenie lasu i zabudowie domów jednorodzinnych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł230 m² 5 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferujemy Tobie do zakupu skrajny segment z dużym tarasem i ogródkiem z podpiwniczeniem, budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu przy pętli autobusowej Nowodwory. Dom jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zławieś Mała

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m, położony na działce 1657 m uwaga- (wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa Sprzedający)! Dom wybudowano na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pocierzyn

Pocierzyn,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł287 m² 4 177,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 975 m²

Odrestaurowany stylowy dwór szlachecki położony w przepięknym zabytkowym parku z końca XIX wieku w Pocierzynie(park wpisany do rejestru zabytków pod numerem 243/a). Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł157 m² 4 843,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Garaż wolnostojący 41mkw, gaz własny propan-butan (podpisana już umowa na podłączenie gazu miejskiego w maju 2008 roku ) .Dodatkowo(awaryjnie) podgrzewanie wody elektryczne -bojler. cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

770 000 zł320 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) przy ul. Literackiej na Strzeszynie. Parter (108m2): - część dzienna (salon), spora oddzielna kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł1 760 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Atrakcyjna nieruchomość rentierska na Krzykach, centrum na sprzedaż. Wrocław, powstańców Śląskich, budynek o powierzchni 1760 m2. Przedmiotem sprzedaży jest budynek składający się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chłodna

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł106 m² 4 056,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

*Oferta 0% prowizji- wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający Nowoczesne apartamenty z ogródkiem! Segment 3 środkowy. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Pobiedziska,wielkopolskie

450 000 zł129 m² 3 498,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w Pobiedziskach przy ul. Poznańskiej. Dom wybudowany został na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

355 000 zł99 m² 3 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ładny nowoczesny dom parterowy. Salon z jadalnią 30 m2 z wyjściem na taras i aneksem kuchennym 9 m2, sypialnia 15,5 m2, sypialnia 11 m2, łazienka 6,5 m2, hall 6,5 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piłsudskiego

Wieliczka,małopolskie

1 180 000 zł250 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Ogłoszenie nr 398 Wieliczka-Centrum, ul. Piłsudskiego Sprzedamy wyjątkową nieruchomość. Położona w centrum miasta z dużym ogrodem, oraz przestronnymi wnętrzami. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł174 m² 5 114,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony, wygodny dom z działką o powierzchni 500m2. Miłe sąsiedztwo, spokojna okolica z dobrym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

435 000 zł180 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Polecam dom w miejscowości Łochowo w bardzo dobrej lokalizacj, o powierzchni ok. 120m2 i z możliwością adaptacji poddasza o ok. 40m2. Dom jest wykończony z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ursynów

Ursynów,mazowieckie

598 000 zł130 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferta deweloperska! bez prowizji! Kompaktowy i ekonomiczny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domu 130m2, powierzchnia działki 278m2. Dom położony na kameralnym osiedlu 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fasty

Białystok,podlaskie

590 000 zł164 m² 3 608,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości "oferta" poleca: 0% prowizji Dom jednorodzinny wolnostojący z roku 2007 na działce o powierzchni 1000 m2 (25 m na 40 m). Nieruchomość zlokalizowana w Dobrzyniewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Kostrzyn,wielkopolskie

980 000 zł201 m² 4 875,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Firma astons ma do zaoferowania sprzedaz domu wolno stojącego w miejscowości Kostrzyn odległej 25 km Poznania. Doskonała lokalizacja nieruchomości pozwala na dobry dojazd do pracy jeżeli pracują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

690 000 zł202 m² 3 424,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż budynek o przeznaczeniu mieszkalno - usługowym usytuowany w centrum Szczawna - Zdroju, w pobliżu deptaku. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 201,51 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Emów

Emów,mazowieckie

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom 152 m2 w Emowie z pięknym widokiem na las na dużej zagospodarowanej działce. Dla miłośników przyrody miejsce bardzo urokliwe. Dom 1-piętrowy , na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

229 000 zł234 m² 978,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Witam , do sprzedania mam bardzo ładny i duży dom położony w Myśliborzu przy ul Sikorskiego 8. Parter: kuchnia łazienka duży pokój z wyjściem na balkon , mały pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł257 m² 5 252,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Do sprzedania segment o pow. 257m2 na Gocławku.Cicha, spokojna okolica, 5 min do pętli tramwajowej, w pobliżu Centra Handlowe. Dogodny dojazd do Centrum( około 20min. tramwajem). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Otwock

Otwock,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł216 m² 7 870,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Luxury, brand new semi-detached house at Wilanów-Zawady. Furnished, top standard finishings and equipment. Wonderful view at green fields through a glass walls in the living room and master bedroom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł275 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom o niepowtarzalnej bryle architektonicznej w stylu zakopiańskim zbudowany z drewna modrzewiowego przez górali, położony w bliskiej okolicy Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skotniki

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł247 m² 10 121,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom w Skotnikach, niedaleko nowej pętli mpk, parku Technologicznego, w otoczeniu innych domów (brak wysokiej zabudowy). Budynek z początki '90, zbudowany z pustaka max (2 warstwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł188 m² 3 670,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Osiedle ok. to zespół 24 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w okolicy ul.Przewodowej w Warszawie. y Zielona okolica i łatwy dojazd do centrum Stolicy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lewandów

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł220 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Do sprzedania ładny dom o pow. 220m2 na Białołęce. Budynek z 2004 roku zbudowany z porothermu, podwójnie ocieplony.Na dachu dachówka ceramiczna. Parter: wiatrołap,salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Wolnostojący dom, parterowy o pow.użyt. 217 m2 z użytkowymi piwnicami, w których znajduje się : salon, dwa pokoje gabinety,sauna, prysznic, kotłownia z pralnią oraz pom. gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernichów

Czernichów,małopolskie

170 000 zł120 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m2, mieszkalnej ok. 100m2, zbudowany na działce 10 arów w gminie Czernichów. Został wybudowany z cegły około 1946 roku. Dom przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskich

Michałowice,małopolskie

599 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 170 m2, postawiony na działce 19 ar, gm. Michałowice. Został wybudowany w 2002 r. z pustaka Porotherm. Dach pokryty blachodachówką. Dom w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł91 m² 5 268,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Bardzo Atrakcyjny lokal mieszkalny 4 pokojowy o pow. 91,10 mkw ( 1/2 domu/ położony na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej na Kuźnikach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śnieżna

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł158 m² 2 151,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Nowoczesny dom w kameralnej dzielnicy Budziwój - nowa niższa cena. 0% wynagrodzenia dla biura, 0% podatku pcc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Heltmana

Kraków,małopolskie

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 80 m2 w Krakowie w okolicy ulicy Heltmana - dzielnica Wola Duchacka. Został wybudowany w 1947 roku na działce o powierzchni 4 ary. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł394 m² 10 913,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Interesujący, przedwojenny dom z basenem krytym na Żoliborzu Oficerskim. Duże, komfortowe pomieszczenia - 6 pokoi, 2/5 łazienki, duży hall. W piwnicy - sauna, basen, siłownia, jaccuzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200 m2( użytkowej 140 m2) położony w miejscowości w gminie Kocmyrzów - zaledwie 7 km do granicy Krakowa. Został wybudowany w 2006/2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom w Tryszczynie o powierzchni 220 m2. Działka 1270 m2, rok budowy 2009. Parter przystosowany do prowadzenia działalności handlowo - usługowej (możliwość przekształcenia na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Libertów

Libertów,małopolskie

708 000 zł169 m² 4 189,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom wolnostojący, na działce o powierzchni 7 arów przy granicy Krakowa, w miejscowości Libertów. Dom został wbudowany w 2010 roku z pustaka Porotherm. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

495 000 zł235 m² 2 107,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Ofertą sprzedaży jest Dom w zabudowie szeregowej z doskonale działającą częścią usługowo-handlową różnorakiego przeznaczenia w centrum Kamienia Pomorskiego słynącego.