dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 200m2 usytuowany na działce 2,39a w Rzeszowie. Dom idealny dla wieloosobowej rodziny lub własnej aranżacji. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akwarelowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferuję dom 220m do sprzedaży usytuowany na działce o pow.870 m w kształcie prostokąta dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej .Dom z piwnicą 40m parter budynku 90m Salon jasny 20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rembertów

Rembertów,mazowieckie

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Parterowy dom z poddaszem do dowolnej adaptacji.Występują następujące pomieszczenia:kotłownia, garaż na 1 samochód, salon z kuchnią, 3 pokoje, łazienka, garderoba, wc.Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

328 000 zł106 m² 2 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 218 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Gucio ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

370 000 zł170 m² 2 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 170 m kw. położony w gminie Bobrowniki w Dobieszowicach. Budynek zbudowany jest z cegły i ocieplony styropianem. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Chorzów,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Od 05.09.2016r. rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł110 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wspaniały dom w zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu przy ul Warneńczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się w centrum Nowego Sącza o powierzchni 180m2 położony na działce 4,71 ar. Nieruchomość składa się z: podpiwniczenia- znajdują się 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Łódź,łódzkie

1 499 000 zł1 400 m² 1 070,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Rejon Nowego Centrum Łodzi. Dochodowa kamienica w strefie rewitalizacji 1400 m2 (front + oficyny); działka 1331 m2. Własność. Stan budowy:zamieszkała rok budowy:1905/1910 Do sprzedaży kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

725 000 zł260 m² 2 788,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:975 m²

7.12.2016 obniżka z 850 tys do 725 tys zł! Doskonała okazja! Piękny dom w cichej dzielnicy Pruszkowa. 270m2 powierzchni użytkowej, w sumie 300 m2 powierzchni całkowitej włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemień

Siemień,lubelskie

79 000 zł60 m² 1 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom mieszkalny, drewniany w Siemieniu, gm. Siemień, pow. parczewski, woj. lubelskie. Rok budowy 1960. Dom parterowy o pow całkowitej 60 m2, pow. użytkowej 58 m2. Budynek przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Polecam do sprzedaży urokliwe mieszkanie na parterze domu 2 rodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Podjuch o powierzchni 100 m2. Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

349 000 zł210 m² 1 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym. Doprowadzona woda, prąd. Zrobione szambo.Ogrzewanie piec węglowy lub elektryczny. Dojazd do działki droga asfaltową a ostanie 200 m polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 200 m²

Wyjątkowa posiadłość położona 20 km od Bydgoszczy we wsi Gzin. Nieruchomość zajmuję powierzchnię 40 200 m2 , z czego las to 14 400 m2 a sad 2 700 m2. Woda doprowadzona jest wodociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom nad jeziorem Kalwa( 170km od Warszawy) Budynek stanie bardzo dobrym, zbudowany z cegły w 2001 roku, ocieplony.Może służyć jako całoroczny( ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Malczyce,dolnośląskie

409 000 zł94 m² 4 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu położonego w Malczycach, 8 km od Środy Śląskiej. Dom parterowy ( 94 mkw ) z poddaszem nieużytkowym ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Do sprzedania 2 domy nad jeziorem Narie.Teren ogrodzony, linia brzegowa, molo.Działka o pow. 11500 m2. Na działce prąd, kanalizacja, woda gminna. Domy budowane dla siebie z dobrej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

375 000 zł210 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam bezpośrednio segment szeregowca w Puławach na osiedlu Włostowice. Budynek w dobrym stanie technicznym do odświeżenia. Kilka kondygnacji, garaż, ogródek, taras. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalwy

Kalwy,wielkopolskie

899 000 zł171 m² 5 257,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 398 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na działce o pow. 4397 m2 wraz z ogrodem i stawem, ostatni w tym rejonie. . Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł300 m² 1 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Fajny dom w zabudowie szeregowej na Osowej Górze, 300 m2 powierzchni całkowitej. Garaż na dwa auta, duża piwnica. Parter: salon 47 m2 z kominkiem i obniżonymi sufitami, kuchnia 18 m2, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chłodna

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł106 m² 4 150,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

*Oferta 0% prowizji- wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający Nowoczesne apartamenty z ogródkiem! Segment 2 środkowy Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105,76 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaliszki

Kaliszki,mazowieckie

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym w Kaliszkach( otulina Puszczy Kampinoskiej, 1 km od trasy E7, 25 km do Centrum Warszawy.Dom zbudowany tradycyjnie z ceramiki,pokryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cianowice

Cianowice,małopolskie

369 000 zł169 m² 2 183,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 169m2, użytkowej ok 140 m2, z działką przynależną o pow. 4,5 arów, wybudowany w 2012 r. w okolicy Cianowic- gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Prezentowana oferta to dom bliźniak typu szwedka w Białych Błotach. Piwnica na poziomie ziemii. W domu są cztery pokoje 26,16,13 i 13 m. Na podłogach w pokojach panele i płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

660 000 zł171 m² 3 859,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wspaniale położony , 2 km od Wieliczki wolnostojący dom na widokowej działce 20 m od lasu. Wykończony i gotowy do zamieszkania. Parter to salon z kominkiem , kuchnia otwarta na pokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł124 m² 4 758,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - porębska okolice / kosmonautów / ciche Do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak (dwu rodzinny) posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubachów

Lubachów,dolnośląskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Urokliwy, nieduży dom położony w miejscu zapewniającym ciszę, spokój i obcowanie z przyrodą,z przepięknym, rozległym widokiem na lasy i panoramę gór.Dom oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 200 000 zł191 m² 6 282,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny atrakcyjny dom wolnostojący przepięknie usytułowany. Działka 2650m2 ogrodzona. Garaż na 2 samochody. Dobry dojazd. 4 pokoje + salon 60m2 z kominkiem i wyjściem na taras otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Polecam skrajny szereg położony w urokliwym zakątku miasta na Grabiszynie, pośród niskiej zabudowy willowej. Na dobrze przemyślaną aranżację wnętrza domu składają się: przyziemie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Topolina

Topolina,mazowieckie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Do sprzedania domek letniskowy o pow. 40 m2 w Topolinie nad rzeką Narew. Budynek wybudowany w latach 80-tych, drewniany, na dachu blacha. Parter: salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Do sprzedania dom na obrzeżach Halinowa, w miejscowości Mrowiska. Powierzchnia całkowita domu 200 m2, użytkowa 150 m2, działki 1049 m2. Oddany do użytku w 2008 roku. ~5 pokoi: 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł186 m² 5 618,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Top standard new row house located in a closed and monitored area in a quiet and peaceful area by Natolin forest. Just 1 km to Miasteczko Wilanów and to a planned south bypass exit. Garrage.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

3 900 000 zł350 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Iron House poleca na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Puszczykowie. Niniejszą ofertę stanowi bardzo atrakcyjna rezydencja położona na jednej z najpiękniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

590 000 zł186 m² 3 177,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom 186m2 blisko Manufaktury w bardzo dobrym stanie! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 186m2, położony nieopodal Manufaktury. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania segment z 1982 w Wilanowie.PARTER: Garaż aktualnie przerobiony na biuro,kotłownia,pom. gospodarcze.PIĘTRO I:salon z kominkiem z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej w Wałbrzychu na Poniatowie. Dom o powierzchni 90 m2 na który składają się 4 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

660 000 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Rusinów o powierzchni 240m2. Dom z 2011 roku, położony na dziełce o powierzchni 1000m2. Parter domu to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Salno

Salno,kujawsko-pomorskie

490 000 zł260 m² 1 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dom 260 m2 położony niedaleko od Koronowa. Bardzo dobry dojazd do Bydgoszczy. Dom mieści się na działce 3000 m2, przepięknie zagospodarowanej zielenią. Jest częściowo podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł250 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegant, modern and cozy house located in a gated area near international schools and kindergartens. High standard materials, smart and practical layout - 4 bedrooms (incl.master bedroom), 2/5 bathrooms,.