dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Pieńki,podlaskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 790 m²

Polecamy Państwu siedlisko pięknie położone w lasach gminy Michałowo. W skład nieruchomości wchodzi dom oraz budynki gospodarcze -stodoła, stajnie, piwniczka oraz mały domek typu letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzeszyn

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł270 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wawer, miedzeszyn. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia całkowita 270 m2, działka 520 m2, położony tuz przy ścianie lasu. Rok budowy - 2007. W pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

336 000 zł118 m² 2 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny elegancki dom w zabudowie bliźniaczej. Parter: salon 24 m2 z wyjściem na taras, kuchnia 11 m2, wc 3 m2, pomieszczenie techniczne 4, wiatrołap 4 m2, komunikacja. Poddasze: sypialnie 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rakoniewicka

Poznań,wielkopolskie

1 500 000 zł325 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

Zapraszam do zakupu luksusowego domu parterowego z poddaszem użytkowym z dwoma niezależnymi garażami oraz zadbanym ogrodem zlokalizowanego przy ul. Rakoniewickiej w dzielnicy Górczyn. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

539 000 zł220 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż przestronny segment położony w Pruszkowie w pięknej zielonej okolicy. Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego możliwość zakupu W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozery

Kozery,mazowieckie

510 000 zł135 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Działka o powierzchni 1030 m2, położona w miejscowości Kozery, gmina Grodzisk Mazowiecki, w odległości 2,5 km od centrum Grodziska Maz. Środki lokomocji autobus miejski. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, w stanie deweloperskim, budowa zakończona - oddany do użytkowania! Zakup bezpieczny - może być dokonany jedną umową. - dom dobrze zlokalizowany: przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

1 385 000 zł124 m² 11 169,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Sadyba Do sprzedania pół bliźniaka z 1960 r. po gruntownym remoncie w 2007. Wymieniona cała stolarka drzwiowa i okienna, wyrównane ściany, powiększenie otworów drzwiowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł162 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej , położony w Poznaniu na Świerczewie. Powierzchnia działki - 245 m2, powierzchnia domu - 162 m2, 6 pokoi, kuchnia , łazienka, wc, korytarz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatów Polnych

Przecław,wielkopolskie

359 000 zł86 m² 4 168,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż Dom marzeń w Przecławiu w gminie Szamotuły. Prezentowana nieruchomość w zabudowie bliźniaczej gotowa do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jejkowice

Jejkowice,śląskie

205 000 zł220 m² 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom Jejkowice Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu znajdujący się w zielonej i spokojnej okolicy, wśród pól i zabudowy jednorodzinnej. Dom idealnie nadaje się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

590 000 zł163 m² 3 619,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości.com" poleca dom: Dom jednorodzinny wolnostojący z roku 2007 na działce o powierzchni 1000 m2 (25 m na 40 m). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jejkowice

Jejkowice,śląskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Polecamy nowy, komfortowy dom wolnostojący położony w Jejkowicach , zaledwie 5km od ścisłego centrum Rybnika. Urokliwa okolica, spokojne miejsce między zabudową jednorodzinną. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł195 m² 3 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący, położony w dzielnicy willowej blisko szkoły i kościoła. Może być wykorzystany do działalności gospodarczej z uwagi na odpowiednią wysokość. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marklowice

Marklowice,śląskie

339 900 zł174 m² 1 953,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej -śliczna malownicza okolica. Mamy do zaoferowania na sprzedaż dom jednorodzinny w cichej spokojnej okolicy w Marklowicach. Powierzchnia całkowita to 174m2, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł204 m² 5 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Skrajny segment w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Dywizjonu 303 na Bemowie, o pow. 204 m2 na zamkniętym osiedlu z 2001r. Powierzchnia działki 303 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeczyce

Przeczyce,śląskie

299 000 zł95 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przeczyce, gmina Mierzęcice, powiat będziński do sprzedania dom parterowy z poddaszem do zaadaptowania. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok 95 m2. Dom w stanie bardzo dobrym, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suszówka

Niepołomice,małopolskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą deweloperską z Niepołomic.Inwestycja obejmuje budowę sześciu domów(dwa domy zarezerwowane) wolnostojących w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Józefów

Józefów,mazowieckie

785 000 zł262 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancka, reprezentacyjna willa z dobrym rozkładem pomieszczeń. Parter: salon 36 m2, kuchnia 13 m2, jadalnia 13 m2, gabinet 11 m2, wc 3 m2, łazienka 4 m2, pom. techniczne 9 m2, garaż 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jodłowa

Kiekrz,wielkopolskie

449 000 zł127 m² 3 535,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Polecam na sprzedaż dom w Kiekrzu. Budynek w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Budynek o konstrukcji murowanej (siporex), dwukondygnacyjny. Piwnicy brak. Na parterze przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

220 000 zł120 m² 1 834,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Cena : 220000 zł / z vat /. Dom jednorodzinny Z garażem pow. Domu 99,56m + garaż 20,37 m działka O powierzchni 2003,80 m charzyno - 11 km od kołobrzegu Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

619 000 zł273 m² 2 269,89 zł/m²

 

 

 

Łagów,lubuskie

777 000 zł307 m² 2 530,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dworek z lat 30-tych XX w , zmodernizowany w 2010r! Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow.307m2 na działce o pow. 5600m2 położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 100 000 zł265 m² 4 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

NA sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny, piękny dom wolnostojący na dużej, bardzo zadbanej działce w Mierzynie. Dom jest parterowy z poddaszem użytkowym i podwójnym garażem usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł128 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kameralne osiedle w zielonym Wawrze. 20 domów w zabudowie szeregowej (5x4 segmenty) dziełki 150-250 mkw kilka już zamieszkałych. Lokalizacja osiedla zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł289 m² 3 979,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:646 m²

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Funkcjonalny , przestronny, podpiwniczony dom z wydzielonymi dwoma mieszkaniami. Nieruchomość siedmio-pokojowa z trzema łazienkami, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł150 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 4400mkw, położona w okolicach Kowala. Na działce tej znajduje się dom mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 150mkw ( 3 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 400 000 zł275 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej bez podpiwniczenia. Parter budynku znajduje się na dwóch poziomach. Salon z holem i jadalnią łączą trzy stopnie schodów a dzieli kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybnik-Północ

Rybnik,śląskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom wolnostojący do zamieszkania nawet dla dwóch rodzin w dzielnicy Rybnika -północ. Budynek o pow całkowitej ok.200m2:(w tym pow. użytkowej ok. 111m2+ piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł260 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja gm.Myślenice, miejscowość Zasań. Oferujemy do sprzedania bardzo ładny dom z bali drewnianych kryty strzechą o powierzchni całkowitej 260 m2 usytuowany na działce 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świder

Otwock,mazowieckie

617 000 zł173 m² 3 566,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Cena okazyjna. Nie podlega negocjacji. Dom dla amatora spokoju i życia wśród natury. Oszczędny w eksploatacji. Położony w leśnym otoczeniu, w otulinie rezerwatu. Wokół lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Smolna

Rybnik,śląskie

320 000 zł81 m² 3 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedaży dom w Śródmieściu 320 000 zł Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok.80 m2 blisko centrum Rybnika. Nieruchomość zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

888 000 zł265 m² 3 350,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Duży dom wolnostojący z początku lat 90-tych w willowej części Pruszkowa (miasto Ogród Ostoja) na ładnie zagospodarowanej działce. W najbliższej okolicy sklepy, restauracje, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomża

Łomża,podlaskie

580 000 zł330 m² 1 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ciekawa nieruchomość: dom wolnostojący o pow. 120 m2 + powierzchnia handlowo/usługowa o pow.210 m2 z zapleczem 56 m2. Nieruchomość znajduje się na rogu ulic: nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

598 000 zł240 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / spalice / po remoncie Polecam dom wolnostojący miejscowość Spalice. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Gołąbki

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł466 m² 11 802,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Piękna willa na obrzeżach Warszawy w Ursusie (gołąbki). Dom o powierzchni 320 m2 na działce 762 m2 oddany do użytku w 2013 roku. Wykonany z bardzo dobrych materiałów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ligota Zabrska

Gliwice,śląskie

340 000 zł146 m² 2 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchni budynku to 146m2, dom składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz poddasza, które można zaadaptować na cele mieszkalne (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Puszczykowo,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²