dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:545 m²

Do sprzedaży dom z ładną działką położony w najlepszym miejscu Starych Włoch, tuż przy parku! Działka ma powierzchnię 540 m2 i jest zlokalizowana bezpośrednio przy zrewitalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

4 320 000 zł500 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:774 m²

Targówek , Dom wielorodzinny (wielopokoleniowy) usytuowany w enklawie domów jednorodzinnych. Bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola, szkoły podstawowej (150 m), gimnazjum(300 m), ośrodek zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- solniki wielkie / okolice / piękny ogród magda janik, tel. Polecam śliczny dom wolnostojący w miejscowości Solniki Wielkie, oddalonej od Oleśnicy ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym w stanie surowym, otwartym, budowanym w oparciu o projekt Archonu Dom w Rododendronach 6n. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:646 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o pow.ok.225m2 położony na pięknej działce o pow.646m2 w Wesołej. Przyziemie: hall stanowiący pokój w amfiladzie z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł340 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom wolnostojący o pow. 260 m2 z 2013 roku, 6 pokoi, 2 łazienki, z działką 1120 m2 w centrum Wawra, otoczony nową zabudową jednorodzinną. Cisza, spokój, dużo zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł100 m² 23 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Przedwojenny Dom na Starym Żoliborzu, idealna lokalizacja przy cichej ulicy z zabudową willową, pięć minut spacerem do Placu Wilsona. Dom z 1938 roku kameralny, jednopiętrowy, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny położony W atrakcyjnej dzielnicy kołobrzegu- w części zachodniej, 200 M od morza I 100 M od parku nadmorskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

370 000 zł110 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom nad jeziorem Gowidlińskim, 20 metrów od jeziora! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną nieruchomość w miejscowości Borek Kamienny, gm. Sulęczyno, stanowiącą działkę gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa, cicha enklawa. Dom wolnostojący w sąsiedztwie Kampinowskiej Puszczy, nowoczesny i niebanalny. O powierzchni 290 m2 na którą składają sie: - salon dzienny o pow 68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołuchów

Gołuchów,wielkopolskie

345 000 zł109 m² 3 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 109m2 z garażem w bryle budynku ( powierzchnia użytkowa 81m2). Budowa domów planowana jest na działkach o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żory

Żory,śląskie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu dom o pow. użytkowej około 110m2,w centrum Żor. Dom w zabudowie bliźniaczej z lat 80, z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Budynek piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Villa westerplatte - luboń, ulica westerplatte - nowoczesne domy dwurodzinne W zabudowie bliźniaczej, solidnie wybudowane, w wysokim standardzie wykonania, położone W atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

320 000 zł119 m² 2 695,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu? ten bliźniak to świetne rozwiązanie. Sprawdź. Krasne. Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne, wybudowane według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł230 m² 7 158,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Segment środkowy w zabudowie szeregowej w Warszawie, dzielnica - Mokotów Górny. Powierzchnia domu 230,5 m2. Poziom -1: garaż z bramą elektryczną, hall, pakamera, pralnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:813 m²

Nowy atrakcyjnie położony dom wraz z lokalem handlowo-usługowym na parterze. Parter przeznaczony pod działalność gospodarczą wyposażony w sprzęt potrzebny do rozpoczęcia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolanowice

Kolanowice,opolskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom położony w cichej okolicy w odległości 10 km od Opola, powierzchnia mieszkalna to 160 m2 , oddany do użytkowania , położony na dużej działce o powierzchni 12 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 150 000 zł740 m² 5 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Oferta sprzedaży budynku położonego we Wrocławiu, dzielnica Stare Miasto, tuż przy Rynku. Powierzchnia działki 183 m2 Kubatura budynku: 3560 m3, powierzchnia ok. 740 m2 Przeznaczenie budynku - na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radomska

Kraków,małopolskie

995 000 zł390 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 270M2 W dzielnicy śródmieście olsza/ ok ul. Radomskiej Lokalizacja budynku, pozwala na możliwość przebywania w bliskiej odległości od centrum miasta, jednocześnie ciesząc się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł1 760 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Atrakcyjna nieruchomość rentierska na Krzykach, centrum na sprzedaż. Wrocław, powstańców Śląskich, budynek o powierzchni 1760 m2. Przedmiotem sprzedaży jest budynek składający się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tenczyn

Tenczyn,małopolskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym wolnostojącym. Dom składa się z 4 półpoziomów z podpiwniczeniem Wybudowany w latach 90. XX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

5 200 000 zł772 m² 6 735,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:269 m²

Piękna kamienica w pobliżu Placu Bankowego i Teatru Wielkiego w Warszawie. Budynek wzniesiony w latach 1907-11 w obszarze zabudowy administracyjno - biurowej, usługowej, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Baranowice

Żory,śląskie

537 000 zł154 m² 3 487,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Dom wolnostojący W żorach! doskonale nadaje się także jako dom dwurodzinny Powierzchnia użytkowa 154m2. Działka 1734 m2 Dom składa się z parteru i piętra, posiada 7 pokoi: na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł221 m² 1 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny typu bliźniak zlokalizowany na luksusowym Osiedlu Zamkowym. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 160 m kw. Dom znajduje się na działce o powierzchni 486.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienista

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł429 m² 5 827,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż zadbana przedwojenna kamienica z 1938 r. Bydunek posadowiony jest na działce o powierzchni 848 m2 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Wokół zieleń i zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potażowa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 200m2 z czego 160m2 to powierzchnia użytkowa Położony na działce o powierzchni 300m2 z czego istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Niewiadom

Rybnik,śląskie

470 000 zł240 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom po generalnym remoncie, z możliwością odrębnego zamieszkiwania dwóch rodzin lub prowadzenia nieuciążliwej działalności. Na parterze mieści się: - przestronny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł273 m² 6 043,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:134 m²

Warszawa, mokotów, służew 273 m2, segment środkowy. 3 lata temu odbył się generalny remont, wymieniono wszystko od dachu, instalację wod. kan. i elektryczną, zamontowano filtr wodny na cały dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Oferujemy do sprzedaży nieduży dom położony w urokliwym miejscu w pobliżu lasu. Budynek o pow. około 90 m2 składa się z parteru i użytkowego poddasza. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

169 900 zł90 m² 1 887,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż przytulny jednorodzinny dom o pow. całkowitej 90 mkw na działce 553 mkw w dzielnicy Stradom!. Dom parterowy składa się z dwóch dużych pokoi, jednego małego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z dużą działką położony w spokojnym punkcie Starych Włoch. Nieruchomość oferuje 330 m2 powierzchni całkowitej i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnów

Chojnów,mazowieckie

879 000 zł230 m² 3 821,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Chojnów powiat Piaseczyński w pobliżu pilawy i orzeszyna. Oferta dla osób ceniących spokój i zieleń. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 190m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

135 000 zł97 m² 1 391,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

Siemyśl dom jednorodzinny sprzedam , nowo wybudowany segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 97 m2. Układ funkcjonalny : - parter o powierzchni 54 ,20 m2 : pokój dzienny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulimierz

Sulimierz,zachodniopomorskie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 569 m²

Atrakcyjny dom dwukondygnacyjny w całości podpiwniczony, oddalony 2 km od wsi Sulimierz i 10 km od zjazdu z trasy S3 w pow. myśliborskim woj. zachodnio-pomorskiego. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł140 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący o pow. 140m2 zlokalizowany w Wesołej Centrum. Dom parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem, umiejscowiony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubsza

Lubsza,opolskie

845 000 zł230 m² 3 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Gospodarstwo agroturystyczne pod wrocławiem na dużej 3ha działce. Odległość od Wrocławia 40km, od Opola 35km. Gorąco polecam budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi, idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Niewiadom

Rybnik,śląskie

249 000 zł146 m² 1 705,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom budowany w konstrukcji szkieletowej, położony w spokojnym miejscu w dzielnicy Niewiadom Górny. Budynek o powierzchni użytkowej 98m 2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitna

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł200 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

Wawer sadul Dogodna lokalizacja w otoczeniu przedwojennego budownictwa i cichych urokliwych uliczek. 7 minut do stacji skm piechotą. Segment 220m2 z działką 183m2, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Katowice,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Od 05.09.2016r. rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł271 m² 6 457,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:292 m²

Pół bliźniaka w okolicy Skarpy Ursynowskiej, w drugim szeregu od głównej ulicy - Nowoursynowskiej, o łącznej powierzchni 271m2. Blisko do metra Imielin. Sąsiedztwo willowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

115 000 zł130 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu dom wolnostojący na wsi w atrakcyjnej cenie w odległości 4 km do Wągrowca. Z doskonałym dojazdem do posesji ndash; drogą asfaltową. Nieruchomość pochodni z lat.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij