dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Orzepowice

Rybnik,śląskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Orzepowice Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 147m 2 posadowiony na ładnie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o powierzchni 407m 2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł200 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 186 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 200 m2. Na działce znajduje się również budynek warsztatowo-garażowy pow. ok. 80 m2. Ogrzewanie gazowe + na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

480 000 zł133 m² 3 609,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Brak podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w pod Poznańskiej miejscowości Plewiska. Pow. 133m2, ogród 300m2. Stan budynku deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł167 m² 5 928,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Inwestycja kameralnego kompleksu domów w zabudowie segmentowej zlokalizowana w uroczej części centrum Wesołej. Każdy z segmentów posiada pełne walory niezależnego i wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Łódź,łódzkie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom mieszkalny z możliwością adaptacji na biuro, punkt handlowo-usługowy lub gabinety lekarskie. Przedmiotowa nieruchomość o pow. 200 m.kw. posadowiona na działce o pow. 900 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rybnik-Północ

Rybnik,śląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:753 m²

Nieruchomość w bardzo ciekawej, atrakcyjnie położonej lokalizacji. Zlokalizowana praktycznie w centrum Rybnika, na osiedlu Karolinka, nieopodal Bazyliki i Tesco. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

0% prowizji dla klienta kupującego! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 82 m2. Na górze jeszcze stryszek ok. 50m2.Nieruchomość znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł393 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Sprzedaż Z powodu wyjazdu! Przestronny dom zaprojektowany w/g indywidualnego projektu wykończony z materiałów wysokiej klasy, wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną miejską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Rokietnica,wielkopolskie

400 000 zł127 m² 3 140,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak Z garażem , rokietnica ul. Wierzbowa, 5 pokoi oferta O% dla kupującego możliwa opcja zamiany na mieszkanie 2 pokoje W poznaniu Z dopłatą na sprzedaż dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

650 000 zł282 m² 2 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niebanalny dom w Zgierzu. Parter z użytkowym poddaszem + dom parterowy. Niebanalny klimat tego miejsca widoczny na zdjęciach odzwierciedla wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

275 000 zł165 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy położony w atrakcyjnej lokalizacji - centrum miejscowości w okolicy Włocławka. Powierzchnia domu ok. 165 mkw, dwa oddzielne wejścia ( jedno na parter, drugie na piętro). Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stolarzowice

Bytom,śląskie

280 000 zł120 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Dom kwalifikuje się do zakupu w programie MdM. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu. Oferowany dom (połówka bliźniaka) posiada 90 m kw. powierzchni użytkowej. Na parterze mieści duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Rybnik,śląskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z lat 50 - tych w świetnej lokalizacji. Położony jest nieopodal centrum a zarazem wśród zabudowy jednorodzinnej, wśród ciszy i spokoju. Budynek nadaje się zarówno na dom jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kęty

Kęty,małopolskie

210 000 zł134 m² 1 567,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

DO sprzedaży mieszkanie W budynku dwurodzinnym W kętach O powierzchni 134 M2. Mieszkanie składa się Z kuchni, łazienki, wc, pokoju dziennego , 2 sypialni I garderoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marklowice

Marklowice,śląskie

288 000 zł147 m² 1 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Mamy do zaoferowania na sprzedaż dom jednorodzinny w cichej i spokojnej okolicy w Marklowicach. Powierzchnia całkowita to 147m2.na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orzepowice

Rybnik,śląskie

70 000 zł60 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż nieruchomość - budynek z lat 30-tych położony na działce o powierzchni 315m 2 w dzielnicy Orzepowice. Budynek o powierzchni ok. 60m 2 , niepodpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł360 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nowe włochy, przestronny dom wykonany Z bardzo dobrych materiałów Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonym zakątku dzielnicy Nowe Włochy, zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerszcza

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł200 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowe włochy, ul. Świerszcza- wolnostojący dom Z ładną działką Oferujemy Państwu dom wybudowany metodą tradycyjna w 1991 r. Dom składa się z ośmiu pokoi rozłożonych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł477 m² 5 870,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:693 m²

Ochota, atrakcyjny dom Z częścią biurową przy parku szczęśliwickim Oferujemy Państwu przestronny dom z dużą działka położony pomiędzy Parkiem Szczęśliwickim i ch Blue City. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł200 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Gocław, okolice ul. Szaserów - reprezentacyjna przedwojenna willa z dużą działką! Oferujemy Państwu wolnostojący dom po generalnym remoncie, wybudowany w 1928 r. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płużańska

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Stare włochy, okolice ul. Płużańskiej Oferujemy Państwu wolostojacy dom jednorodzinny położony na ładnej, ustawnej działce o pow. 553 m2. Dom został wybudowany w latach 70-tych, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 585 000 zł240 m² 6 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż przepiękny dom położony w spokojnej części Nowych Włoch! Dom ma powierzchnię 240 m2 i jest posadowiony na ustawnej działce o powierzchni 574 m2. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł340 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Stare włochy, dom po remoncie W 2014 - gotowy do wprowadzenia! Oferujemy Państwu atrakcyjny dom wykończony w wysokim standardzie. Jest to przestronna połówka bliźniaka położona na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł110 m² 14 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Stare włochy, okolice stawów cietrzewia Oferujemy Państwu dom dwukondygnacyjny o pow. 103 m2 położony na działce pow. 685 m2. Budynek wybudowany metodą tradycyjną z cegły w 1935 r., po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chińskiej Róży

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł260 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczęśliwice, luksusowo wykończony dom Z widokiem na park! Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom położony tuż obok Parku Szczęśliwickiego! Jest to skrajny segment z dużą i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł182 m² 6 219,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Bemowo groty, atrakcyjny 5-pokojowy segment Na sprzedaż gotowy dom w stanie deweloperskim o wybudowany w podwyższonym standardzie. Jest to skrajny segment położony na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferujemy nieruchomość o dużym potencjale komercyjnym położoną przy głównej ulicy Wilanowa. Kamienica o powierzchni 300 m2 posadowiona jest na dużej działce o powierzchni 1015 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

1 375 000 zł240 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Starych Włoch! Dom ma powierzchnię 250 m2 i jest posadowiony na ustawnej działce o powierzchni 367.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowe Włochy

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dwupiętrowy dom z cegły, z podpiwniczeniem i strychem (w sumie 4 kondygnacje) o wielkości użytkowej 120m kwadratowych z działką o wielkości całkowitej ok 220 metrów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Opacz-Kolonia,mazowieckie

1 429 000 zł330 m² 4 330,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż duży i stylowy wolnostojący dom w miejscowości Opacz-Kolonia - bardzo dobry dojazd do Warszawy! Tuż obok granica z Włochami i Ursusem, kolejka wkd oraz Al. Jerozolimskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

320 000 zł110 m² 2 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Rozpoczynamy nową inwestycję budowy domów szeregowych w Radzionkowie w okolicach Księżej Góry. Na sprzedaż jest pięć nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

561 000 zł200 m² 2 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Budynek w stanie deweloperskim oddany w listopadzie 2014 r. Technologia budowy - cegła, grubość murów 30 cm (budynek pierwotnie był budowany na własne potrzeby mieszkaniowe, stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

350 000 zł170 m² 2 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom W zabudowie szeregowej! świetna lokalizacja! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 2011 roku o powierzchni użytkowej 170 m2. Powierzchnia działki wynosi 280 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 071 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 200m 2 położony w pięknym, spokojnym miejscu w Radoszowach, około 3 km od centrum Rydułtów i 10km od centrum Rybnika. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,małopolskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do sprzedaży domek letniskowy w miejscowości Poręba, gm. Myślenice. Powierzchnia działki: 5,68 a. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 60 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:115 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca, brak podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować osiedla domów szeregowych położonych w malowniczej miejscowości Błażejewko, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Uwaga! Wygodny segment w rewelacyjnej lokalizacji Starego Rembertowa! Kilka minut do stacji skm; blisko przystanek autobusowy, szkoły, przedszkola, sklepy, kościół, punkty usługowe. Segment został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł187 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko W biurze alfa , Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni j 128,94 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1276m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

4 400 000 zł280 m² 15 714,30 zł/m²